Tippek, tipp oldalak (konkrét tétekkel és tippekkel)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Gery185 Dátum december 19, 2009, 14:30:06
Masteroftheodds-os tippek annyira nem jók sztem, használtam egy ideig a progit és nem csalódtam benne nagyot, igaz, néha ad nagyon falsch dolgokat, de ezért vagyunk mi fogadók, hogy ezekt kiszűrjük. Amúgy nem rossz progi, ha másért nem az adatbázisáért érdemes használni :)

Nekem bejön megjátszottam az utolsó három tippjüket két kombináció + meg egy szóló kosárlabda ez mind bejött. Egy hónapja játszom a tippjeiket és használom a programot, nekem nagyon jó, :).

Éjszakára  a tippjük  Chicago Bulls Atlanta Hawks (-4.5) NBA hendikeppel Atlanta. Én is játszom. :)

Az Atlanta-t sajnos buktam, de a következő kombinációjuk az jött:

Auxerre vs. Toulouse UNDER2.5      
Leiria vs. Belenenses UNDER2.5

Simán pozitívba zártam a hétvégét. :)



Őket próbálta már valaki?

premiertipp.info

Szia!

MLB tippjeik voltak, de már pénzt kérnek! Volt egy ingyenes bevezető időszak, nálam két sorozatuk is megbukott!
Seprű MLB-s sorozatához volt hasonló! Seprűnek ingyen is jobban ment!Szerintem nem ok! De meg lehet próbálni!

A kedvezményes előfizetői áraik:
- NHL egész szezon előfizetés: 43.000Ft helyett 29.900Ft (30% kedvezménnyel)
- NHL 5 tipp előfizetés: 7.100Ft helyett 4.990Ft (30% kedvezménnyel)
- NBA egész szezon előfizetés: 35.500Ft helyett 24.900Ft (30% kedvezménnyel)
- NBA 5 tipp előfizetés: 7.100Ft helyett 4.990Ft (30% kedvezménnyel)
- NFL egész szezon előfizetés: 28.500Ft helyett 19.900Ft (30% kedvezménnyel)
- NFL 5 tipp előfizetés: 7.100Ft helyett 4.990Ft (30% kedvezménnyel)

Ahogy gondolod! Pénz visszafizetési garanciát ígérnek!

Idézetet írta: Rézmalac Dátum október 11, 2010, 17:09:35
Őket próbálta már valaki?

premiertipp.info


Csal rá kell nézni az igénytelen oldalukra...

Ja és .info-s domain nevük van ami a legolcsóbb. A fél óra alatt összedobott oldalból, amit nem is neveznék weboldalnak, mert egy egyszerű wordben is össze lehet ezt dobni + a legolcsóbban beregisztrálható domain fajta azt mondatja velem, hogy csak a pénzetekre utaznak.

Viszont most nézem, hogy egy már létező amerikai rendszert másolnak... Ha a gugliba beütöd a sportsbettingchamp szót megnézheted! Az a rendszer viszont nem rossz, de az eredeti oldalon fizess elő...

Köszi a véleményeket. Én is csak külsőleg tudom megítélni őket, ezért kerestem volna valakit, aki már játszott velük.

Igazából az 5 tipp 5000 pénzért nem olyan rossz, az elsővel vissza lehet hozni az árát. Lehet kipróbálom őket, de várok még. Utána mindenképp beszámolok.

Idézetet írta: Rézmalac Dátum október 12, 2010, 11:11:20
Köszi a véleményeket. Én is csak külsőleg tudom megítélni őket, ezért kerestem volna valakit, aki már játszott velük.

Igazából az 5 tipp 5000 pénzért nem olyan rossz, az elsővel vissza lehet hozni az árát. Lehet kipróbálom őket, de várok még. Utána mindenképp beszámolok.

tibi181818 leírta az eredeti honlap címét is, nem tudom akkor miért erre az .info-sra vagy ráállva. Az, hogy más stratégiáját úgy akarják eladni, mint a sajátjukat, szerintem mindent elmond a honlap tulajdonosairól. Szerintem nincs másról szó, mint h megveszik a tippeket, és továbbadják. Ha én akarnék előfizetni ilyenre, biztos h az elsődleges "forráshoz", a rendszer valódi kitalálójához látogatnék el, és fizetnék elő.

Idézetet írta: jaaas Dátum október 12, 2010, 14:44:46
tibi181818 leírta az eredeti honlap címét is, nem tudom akkor miért erre az .info-sra vagy ráállva. Az, hogy más stratégiáját úgy akarják eladni, mint a sajátjukat, szerintem mindent elmond a honlap tulajdonosairól. Szerintem nincs másról szó, mint h megveszik a tippeket, és továbbadják. Ha én akarnék előfizetni ilyenre, biztos h az elsődleges "forráshoz", a rendszer valódi kitalálójához látogatnék el, és fizetnék elő.

Nos, először is nem álltam rá, azt mondtam lehet kipróbálom.
Másodszor az angol(amerikai) oldal ugyanolyan full gagyi, mint a magyar.
Harmadszor: és ha ők is veszik valahonnan a tippeket? Nekik higgyem el, hogy a sajátjaik? Ha pedig jönnek, akkor lehet nem is érdekel. Nem láttam copyrights-ot az eredeti oldalon a tippjeikre.
Negyedszer náluk 197 usd a legolcsóbb beszálló, (bár írnak free tippekről is, nem tudom, én valami apróbetűt sejtek a háttérben) ami Ft-ban több mint 40k, míg a magyarokét 5k-ért ki lehet próbálni, aki látatlanban rászán ennyit, egészségére.

Ne érts félre, nem veszekedni akarok, csak nem láttam reálisnak a fikázást egy semmiben nem különb másik oldallal szemben.

Idézetet írta: Rézmalac Dátum október 12, 2010, 18:36:22
Nos, először is nem álltam rá, azt mondtam lehet kipróbálom.
Másodszor az angol(amerikai) oldal ugyanolyan full gagyi, mint a magyar.
Harmadszor: és ha ők is veszik valahonnan a tippeket? Nekik higgyem el, hogy a sajátjaik? Ha pedig jönnek, akkor lehet nem is érdekel. Nem láttam copyrights-ot az eredeti oldalon a tippjeikre.
Negyedszer náluk 197 usd a legolcsóbb beszálló, (bár írnak free tippekről is, nem tudom, én valami apróbetűt sejtek a háttérben) ami Ft-ban több mint 40k, míg a magyarokét 5k-ért ki lehet próbálni, aki látatlanban rászán ennyit, egészségére.

Ne érts félre, nem veszekedni akarok, csak nem láttam reálisnak a fikázást egy semmiben nem különb másik oldallal szemben.


Erős a gyanú, hogy olvassák a fórumot vagy még esetleg fórumtagok is, mert miután legagyiztam az oldalukat egyből átalakították! :D Igaz még így sem ér semmit!

A sportsbettingchamp nem hiszem, hogy venné valahonnan a tippjeit, ugyanis ez az egyik legnépszerűbb, stratégiát áruló oldal. Ez látszik az oldal adataiból is.

Nem te csinálod ezt a lapot Rézmalac? :P

Nem hagyott nyugodni a dolog és kicsit utána jártam! Most beraktak egy pár kisebb szöveget, amelyben megköszönik az állítólagos előfizetők a tippeket!

Pl.: "A legjobb fizetés-kiegészítőt találtam meg a PremierTipp-ben :) Havi +100.000Ft-t keresek, ez NAGYON jó! - Havas Imre (Budapest)"

Össz-vissz volt még egy tippjük, de a csávó máris 100.000 Ft-ot keres belőlük! :D:D

Ja és a domain címüket is június 30-án jegyezték be! Hol volt akkor NBA, NFL, NHL?! Ez még jobb!  :P

Egy ilyen csaló bandához biztos, hogy nem adnám a pénzem! Nagyon amatőr, pitiáner módon csinálják az egészet. Külföldi oldalakon is van 100, meg 100 hasonló oldal, de ott nem csinálnak ilyen feltűnő hibákat!

Ja és hol van a visszafizetési garancia? Minden nagy stratégiát kínáló oldalon megtalálod ezt! Itt meg, ha buktad a tippeket, buktad a pénzed is!

Lehet kamu cím, de erről a címről ajánlgatták az oldalukat több magyar oldalon is: [email protected]

Egy pár helyen már megvannak a vélemények! :)

Lehet nagyon rászálltam a témára, de utálom az olyanokat aki az emberek hiszékenységét próbálja kihasználni, amatőr módon (mert ugye az amerikai rendszer is megbukhat bármikor)!

Én az adminok helyében kivenném a linkjüket is, mert biztos lesznek még így is előfizetők! Sajnos!

ui1.: most látom, hogy az eredményeket is megváltoztatták :)

ui2.: ha valaki tud egy kicsit angoul ITT MEGTALÁLJA A STRATÉGIÁT: http://sportsbettingchamp.com/images/_notes/nbas.pdf
http://www.sportsbettingchamp.com/images/_notes/mlbversion3.pdf
http://sportsbettingchamp.com/images/_notes/nhl-.pdf

Egy jó angolos le is fordíthatja az oldal olvasóinak! ;)

Idézetet írta: tibi181818 Dátum október 18, 2010, 00:44:28


Nem te csinálod ezt a lapot Rézmalac? :P

LOL!  ;D

Nem, sajnos nem, ha én csinálnám, valszeg nem abból állna a sportfogadás nálam, hogy a bónuszokat pörgessem a különböző irodáknál...

Egyébként megértelek a bizalmatlanságod miatt, az ember figyeljen oda, amikor neten fizet valamiért.
Viszont mondanék valamit: sikerült felhajtanom egy ismerőst, aki "előfizető" náluk. Az 5000-es beugró opciót választotta.
Már az első tippel nagyot kaszált, ami kint van az oldalon is, és most szombaton kapta a másodikat: ami Delfinek +3.5 volt a GB ellen, ezzel is szépen lehetett kaszálni, 1.9 körül volt az odds.

Szóval lehet, hogy mástól veszik a tippeket, de amíg küldik a tippet és amíg azok nyernek, addig nagy baj nem lehet...  ;)

Ja és az, hogy az aktuális domainjük fél éves sincs, az semmit nem jelent, lehet másik címen voltak eddig. (ingyenes domain pl.)

Ezek az idézetek mondjuk nagyon bénák, de hát a nagy Ámérikában is így adnak el mindent  :-X
Akár még igaz is lehet köztük.

1 tippjük volt eddig az aktuális NFL, NHL, NBA szezonban, de pl. tudtommal az MLB egész évben működött.

De tényleg nem védem őket tovább, mert a végén én is elhiszem, hogy én üzemeltetem.  :D

Hát egy tippel ami 1,90-es szorzójú nem lehet olyan hú, de nagyot kaszálni! :) Főleg, hogy most kapta a 2. tippet szerintem nem rak rá 10.000 Forintokat!

"Szóval lehet, hogy mástól veszik a tippeket, de amíg küldik a tippet és amíg azok nyernek, addig nagy baj nem lehet... "

Ebben tökéletesen egyetértek és rátapintottál a lényegre: AMÍG KÜLDIK A TIPPET ÉS AMÍG AZOK NYERNEK!!!

Ha valamelyik nem lesz meg buktad a pénzed, ugyanis nem vállalnak pénzvisszafizetési garanciát!

Ingyenes domainen egy tippszolgáltató? Hát elég vicces, mert az .infos, legolcsóbb domain névvel is elég nehéz őket komolyan venni!

"1 tippjük volt eddig az aktuális NFL, NHL, NBA szezonban, de pl. tudtommal az MLB egész évben működött."

Igen módosítani is akartam ez előző hozzászólásom, hogy az ment, de utána észrevettem, hogy azok tippjei sehol sincsenek vezetve, így azokat biztos nem küldték!

Tehát sok minden sántít ezen az oldalon!

Többet nem akarok írni róluk, mert ugye a negatív reklám is reklám, de remélem te még megvéded őket Rézmalac! :)

Idézetet írta: tibi181818 Dátum október 18, 2010, 13:33:52
Hát egy tippel ami 1,90-es szorzójú nem lehet olyan hú, de nagyot kaszálni! :) Főleg, hogy most kapta a 2. tippet szerintem nem rak rá 10.000 Forintokat!

"Szóval lehet, hogy mástól veszik a tippeket, de amíg küldik a tippet és amíg azok nyernek, addig nagy baj nem lehet... "

Ebben tökéletesen egyetértek és rátapintottál a lényegre: AMÍG KÜLDIK A TIPPET ÉS AMÍG AZOK NYERNEK!!!

Ha valamelyik nem lesz meg buktad a pénzed, ugyanis nem vállalnak pénzvisszafizetési garanciát!

Ingyenes domainen egy tippszolgáltató? Hát elég vicces, mert az .infos, legolcsóbb domain névvel is elég nehéz őket komolyan venni!

"1 tippjük volt eddig az aktuális NFL, NHL, NBA szezonban, de pl. tudtommal az MLB egész évben működött."

Igen módosítani is akartam ez előző hozzászólásom, hogy az ment, de utána észrevettem, hogy azok tippjei sehol sincsenek vezetve, így azokat biztos nem küldték!

Tehát sok minden sántít ezen az oldalon!

Többet nem akarok írni róluk, mert ugye a negatív reklám is reklám, de remélem te még megvéded őket Rézmalac! :)

Tényleg semmi közöm hozzájuk, nem is tisztem védeni őket. Csak engem meg annyi szokott zavarni, hogy ha alaptalanul leírunk valaki, vagy valamit.
Én azt látom, hogy a srác, akit említettem előfizetett 5 tippre, ebből 2 jött, és nyert.
És azért igenis az 1.9 magasnak számít, ha abból indulsz ki, hogy tényleg 97 vagy hány százalékban nyersz. Minimum az előfizetés árát én is rádobnám 1-1 szelvényre, és akkor kábé a 4x visszanyered a végére.
Egyébként mikor én először ilyet láttam, akkor valamiért bennem az merült fel, hogy mi van ha küldenek ilyen 1.2-es szorzójú valamiket, mint tuti tipp? Azt bárki rá tudja fogni. De szerencsére úgy tűnik normális oddsokat adnak.
De abból amit itt összehordtunk, már szerintem mindenki ki tud alakítani egy szubjektív véleményt.  :)

Átolvastam a doksikat amiket linkeltél. Azért érdekes...
Komolyan ennyi lenne a nagy tudomány? Kicsit szkeptikus vagyok, hogy ez 97%-ban nyerő taktika. Én azért azt gondolnám, hogy ilyen találati arányhoz rengeteg adat, statisztika és számítás szükséges. De kiindulásnak nem rosszak.