bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: samatto Dátum október 31, 2022, 15:33:02azért annyire nem profi ha bezárod az ablakot és ujra akarsz fogadni  mindig ujra  felugrik qr...legalábbis nekem

Ez a brutál jó felhasználói élmény a másik kolléga szerint, ha nem tudtad volna.

Persze mert nekünk akarnak jót élőfogadásnál, addig is nő az odds  :crazy:

Sziasztok!

Miért szeretné a bet a telóm helyadatait használni? Másnál is van ilyen?
Kötelező engedélyezni vagy szokás szerint tilthatom?

Idézetet írta: lazanyja Dátum október 31, 2022, 16:24:07Sziasztok!

Miért szeretné a bet a telóm helyadatait használni? Másnál is van ilyen?
Kötelező engedélyezni vagy szokás szerint tilthatom?

Szia lazanyja! Nálam is van ilyen és addig nem engedd fogadni amíg be nem engeded állítani. Majd fogadunk máshol.

Számos mas app keri es hasznalja a helyadatokat, nem hiszem hogy ezen kene fennakadni. Ez nem olyan nagy dolog.

És mi van ha holnap, kimegyek Pécelre?
Az már csalás? :D  :D  ;D

Ez az okostelefon nem egy kötelező dolog az embernek.
Személyi az kötelező. Azt fel kell tölteni. meg a lakcímet is igazolni kell vagy kétféleképpen.
Meg csak a saját bankkártyáról lehet be/kifizetni.
Ez miért nem elég?


 

Leszedtem a Bet365 azonosító appot, ám nem nyílik meg a kamera, azt írja ki, hogy a mobilomra "inkompatibilis eszköz" ...
Mit tudnék tenni, hogy sikeres legyen az azonosítás?

Nekem gond nélkül elsőre ment ez a QR-es azonosítás

Idézetet írta: Titti7 Dátum október 31, 2022, 18:45:36Leszedtem a Bet365 azonosító appot, ám nem nyílik meg a kamera, azt írja ki, hogy a mobilomra "inkompatibilis eszköz" ...
Mit tudnék tenni, hogy sikeres legyen az azonosítás?


Venni kell egy új 500.000 ftos telefont, mert a bet365nél ez az elvárás, ha fogadni akarsz.
Ez már alap kellene hogy legyen, nem kell ezen fennakadni, hiszen látszik hogy értenek hozzá.

2 órája első vagyok a chaten a sorban, de élő emberrel még nem sikerült beszélnem.

Ezzel is csak azt érik el, hogy az oroszokhoz visszük a pénzt. Bravo bet365!

Idézetet írta: MessiÁs Dátum október 31, 2022, 17:42:14Számos mas app keri es hasznalja a helyadatokat, nem hiszem hogy ezen kene fennakadni. Ez nem olyan nagy dolog.

Nem akartalak megbántani, de ha értenéd, mit válaszoltál... ha értenéd, mi miért történik...

En csak azt mondtam hogy ha mas appoknal vigan hasznalod akkor pont a betnel nem kell ezen fennakadni.

Vagy ha hiszel az osszeeskuvesekben hogy a globalis hatterhatalom a bet365ot hasznalja arra hogy megfigyelje hogy hol vagy es mit csinalsz akkor azt javaslom koktozz egy barlangba. Vagy jatsz mashol.
Engem nem zavar ha a tinder ha a snapchat vagy a facebook keri a helyadataimat. Jelentektelen vagyok ahhoz hogy engem barki tudatosan megfigyeljen vagy az adataimmal barmit is kezdjen.
Vagy lehet ebben is a zorban keze van..

Ez már nem ide tartozik, de egyiket se használom, sőt twittert, instát se, ennek ellenére tök jól megvagyok.

Segítek: a multiaccosok miatt hozták be. Mint minden iroda, a bet365 sem szeretetszolgálat, ha sokat nyersz náluk, lekorlátoznak. Ekkor ha továbbra is pénzt akarsz keresni náluk, így vagy úgy, de másik acc után kell nézned. Ők nem a réseket tömködik befele, hanem kézzel lábbal küzdenek a hibáikat kihasználók ellen. Ez az üzletpolitikájuk, ezzel persze sok kellemetlenséget okozva a "hobbi" fogadóknak.