bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum október 31, 2022, 15:51:37Ez a brutál jó felhasználói élmény a másik kolléga szerint, ha nem tudtad volna.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum október 31, 2022, 19:06:20Venni kell egy új 500.000 ftos telefont, mert a bet365nél ez az elvárás, ha fogadni akarsz.
Ez már alap kellene hogy legyen, nem kell ezen fennakadni, hiszen látszik hogy értenek hozzá.

2 órája első vagyok a chaten a sorban, de élő emberrel még nem sikerült beszélnem.


Flegmázzál csak. Európa legnagyobb és legkedveltebb irodája valószínűleg direkt szopatja a felhasználókat, mert nem akarnak pénzt keresni, az a céljuk, hogy lelépjen mindenki, hát persze.

Én a bevezetés előtt írtam, hogy jó az elképzelés, és hogy értenek hozzá. Valószínűleg a 2 órás várakozásodból is leszűrik a tanulságot, és változtatni fognak a rendszeren. Nem hiszem, hogy a helymeghatározás szükségessége maradni fog, de elhiheted hogy ami intézkedést behoznak, az azért van, mert muszáj vagy mert ezzel céljuk van, ami nem az hogy szivassanak mindenkit.

Már minden tőzsde, kriptotőzsde kétlépcsős bejelentkezéssel működik, és egyre több közösségi oldal vagy fogadóiroda is átveszi. Felesleges ezen háborogni.

Nálam most az megy, hogy laptopon nem tudok fogadni, mobilon viszont igen. Egyiken se végeztem el a leírtakat. Ez ám a következetesség. Bár ezzel azt fogják elérni, főleg, ha sokan járnak így, hogy a sokból többen otthagyják ezt az irodát.

Idézetet írta: Schleck Dátum november 01, 2022, 15:48:13a multiaccosok miatt hozták be
vesz annyi telefont ahány account ja van

azt sem értem hogyan lehet vkinek több ha fényképes igazolványt meg ki tudja még mit kérnek.


az egészet nem értem egyébként mi a különbség egy asztali gép és egy telefon között? Mitől köthető az jobban egy személyhez?


Hali!
Pár napja történt, hogy a bet365 nem engedi a befizetést. Kártyával fizettem be már nagyon sokszor. Első válaszuk az volt, hogy kérdezzem meg a bankomat. Esetleg az Erste bank tiltja a befizetésem az irodához? Nem, ott megkérdeztem, semmi tiltás nincs. Emailt írtam ezután a bet365-nek, válaszoltak is, hogy továbbítják a megfelelő helyre a panaszomat. Nincs kb. 3 nap után sem magyarázatuk.

Valaki járt már hasonlóan? Miért tiltják a befizetésem?

Nem lehet hogy elallitottad a limiteket a kartyadon illetve a beten allitottal be valamit?

Idézetet írta: osejiki5 Dátum november 04, 2022, 17:33:07vesz annyi telefont ahány account ja van

azt sem értem hogyan lehet vkinek több ha fényképes igazolványt meg ki tudja még mit kérnek.


az egészet nem értem egyébként mi a különbség egy asztali gép és egy telefon között? Mitől köthető az jobban egy személyhez?


Idézetet írta: osejiki5 Dátum november 04, 2022, 17:33:07vesz annyi telefont ahány account ja van

azt sem értem hogyan lehet vkinek több ha fényképes igazolványt meg ki tudja még mit kérnek.


az egészet nem értem egyébként mi a különbség egy asztali gép és egy telefon között? Mitől köthető az jobban egy személyhez?



Azt akarják, hogy jó biznisz legyen a regisztrált mobilok, amivel lehet fogadni :bash:

Idézetet írta: osejiki5 Dátum november 04, 2022, 17:33:07vesz annyi telefont ahány account ja van

azt sem értem hogyan lehet vkinek több ha fényképes igazolványt meg ki tudja még mit kérnek.


az egészet nem értem egyébként mi a különbség egy asztali gép és egy telefon között? Mitől köthető az jobban egy személyhez?



A bet365 accountok adásvétele nagy biznisz. Mivel nagy a kínálat, és viszonylag soká tiltanak, sokan ezt kihasználják.

Sziasztok!

Letöltöttem a bet365 Authenticatort.
Az alkalmazásoknál engedélyeztem a Helyadat és a Fényképezőgépet az alkalmazás részére.
Az alkalmazás elindításakor azonba továbbra is azt kéri, hogy engedélyezzem ezeket és nem enged tovább.
Találkozott már valaki ezzel? Mi volt a megoldás?

Idézetet írta: MessiÁs Dátum november 04, 2022, 18:11:12Nem lehet hogy elallitottad a limiteket a kartyadon illetve a beten allitottal be valamit?

Hali!

Köszi. Semmit nem változtattam a fiokomban.

Idézetet írta: Szurki Dátum november 05, 2022, 01:20:52Sziasztok!

Letöltöttem a bet365 Authenticatort.
Az alkalmazásoknál engedélyeztem a Helyadat és a Fényképezőgépet az alkalmazás részére.
Az alkalmazás elindításakor azonba továbbra is azt kéri, hogy engedélyezzem ezeket és nem enged tovább.
Találkozott már valaki ezzel? Mi volt a megoldás?

Az aplikáción kívül is kapcsold be a helyadatot.

Idézetet írta: spursBSB Dátum november 04, 2022, 20:40:42A bet365 accountok adásvétele nagy biznisz. Mivel nagy a kínálat, és viszonylag soká tiltanak, sokan ezt kihasználják.
én nem tudom már mit kértek de fényképes igazolványra emlékszem, egy igazolvány egy account
hogy lehet így adni-venni?

Kíváncsi leszek, akkor mi lesz, ha én 3 helyen 3 különböző ip címről lépek be + egy évbe többször is elutazok, az további több különböző ip cím.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum november 04, 2022, 17:50:29Hali!
Pár napja történt, hogy a bet365 nem engedi a befizetést. Kártyával fizettem be már nagyon sokszor. Első válaszuk az volt, hogy kérdezzem meg a bankomat. Esetleg az Erste bank tiltja a befizetésem az irodához? Nem, ott megkérdeztem, semmi tiltás nincs. Emailt írtam ezután a bet365-nek, válaszoltak is, hogy továbbítják a megfelelő helyre a panaszomat. Nincs kb. 3 nap után sem magyarázatuk.

Valaki járt már hasonlóan? Miért tiltják a befizetésem?

Mivel szoktál befizetni? Ha Mastercarddal, akkor néha ők szarakodnak, időszakosan hol engednek ide-oda befizetni, hol nem. Van, hogy egyik helyre lehet MC-vel fizetni, míg ugyanakkor máshová épp nem. És egy random variálódik (legalábbis számomra)

Idézetet írta: flamman Dátum november 07, 2022, 11:06:01Mivel szoktál befizetni? Ha Mastercarddal, akkor néha ők szarakodnak, időszakosan hol engednek ide-oda befizetni, hol nem. Van, hogy egyik helyre lehet MC-vel fizetni, míg ugyanakkor máshová épp nem. És egy random variálódik (legalábbis számomra)
Köszi.
Mastercard kártyával fizettem be.

Hm! érdekes telefonról enged fogadni laptopról nem. Miért?