bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: flopapa78 Dátum december 07, 2022, 22:00:49Ma fogadtam a Szeged kézilabda BL meccsen 4 vagy több hetest dob a Szeged.5 hetest dobtak.mégis vesztes a szelvény.miért?nem bedobott hetesről van szó

Van esetleg hivatalos forrásod erről? Ha igen, akkor felveheted a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal ahol megmutathatod nekik, hogy tévedtek. Szerintem javítani fogják.

#8416 december 08, 2022, 10:22:51, dgabesz
Idézetet írta: flopapa78 Dátum december 07, 2022, 22:00:49Ma fogadtam a Szeged kézilabda BL meccsen 4 vagy több hetest dob a Szeged.5 hetest dobtak.mégis vesztes a szelvény.miért?nem bedobott hetesről van szó

Én itt szoktam statisztikát nézni:
https://ehfcl.eurohandball.com/men/2022-23/matches/details/202311020101077/pick-szeged-lomza-industria-kielce/

Penalty Shots
3/5


Idézetet írta: flopapa78 Dátum december 07, 2022, 22:00:49Ma fogadtam a Szeged kézilabda BL meccsen 4 vagy több hetest dob a Szeged.5 hetest dobtak.mégis vesztes a szelvény.miért?nem bedobott hetesről van szó

Csapat - 7 méteres dobások

A piacot a vonatkozó verseny hivatalos weboldalán a mérkőzés napján közzétett játékstatisztikák alapján a csapat által dobott sikeres 7 méteres dobások száma szerint rendezzük. A későbbi módosítások nincsenek kihatással a rendezésre.

A Szeged összesen 5 hétméterest dobott, ebből 3 hétméteres lett gól.

https://www.eurohandball.com/en/matches/202311020101077/pick-szeged-lomza-industria-kielce/

Lehet, hogy rosszul értelmezted a fogadási típust, és valójában a sikeres hetesekre vonatkozott a fogadás.

(csak úgy halkan mondom, hogy amikor valaki azon morfondírozik, hogy miért vesztes a nyertes fogadása, akkor az általában azért van, mert vesztes a fogadása)

Akkor ezt én is benéztem, de nem nehéz, mert semmivel sem jelzik, hogy a bedobott számít csak... Azt írják ott, hogy 7 m throw, illene talán jelezni, hogy csak a bedobott számít.
Olyan, mintha fociban fogadnánk a büntetőre, de csak a berúgott számítana... Ott sincs így, ki van írva, hogy lesz-e büntető, vagy sem. Tiszta sor. Itt is az.

Lehetne nekik írni, de igazából tudom, hogy leszarnának. Talán admin jelezhetné feléjük, mivel angol cég tudtommal, talán azt sem tudják igazából, mik a kézilabda szabályai :D

pont a mai napi tippes topikban is erről volt szó, de akkor már legalább megtudtuk, még ha sajna egy kolléga pénze árán is, hogy csak a bedobott számít... Wow, jobb később, mint soha.

De pont ezen kocsögségek miatt mondom én, hogy azért ha meg lehet szopatni egy bukit, tegyük meg, mert ők sem csinálnak belőle érzelmi kérdést. (Ez utóbbi saját vélemény, de annak markáns.)


Na valamit mutyiznak közben a kézis hetes kínálattal, mert jelenleg kivették azokat a piacokat.

Haverom 1,5hete tett biatlonra. Arra fogadott hogy XYnak a loveszetben 4,5nel tobb vagy kevesebb talalata lesz. Mindkettore 5os odds volt, kerdezte is tolem hogy ez mi. En mondtam hogy hiba. Hogy ha megtette akkor eleve void lesz. Erre kiertekeltek  es jovairtak a nyeremenyt.  20k.
Mondtam neki ne oruljon, idovel, egy ket nap es visszaveszik. Eltelt kb 10nap es semmi

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban. 

Bocsi a 3 hszert, de bena voltam tabletrol

Ha a telefonom nem kompatibilis a "bet365 Authenticator"-al nem veszthetek többet náluk?

Igen, karteleztek a mobilgyártókkal, fél évente vetetnek új telefont mindenkivel. :bash:

???

Nem végeztem el a sz@rságukat.
Nekem telóról engedi, laptopról nem. Uni meg telóról sz@r, gépről megy.

Sziasztok!

Egy kedves ismerősöm szeretne regelni. Sosem volt még ilyenen. De reg után azt írja neki, hogy hiba lépett fel. Minden jól van kitöltve. Hol a hiba? Kell előtte ez az Authenticator?

Idézetet írta: buszberlet Dátum december 15, 2022, 19:58:45Sziasztok!

Egy kedves ismerősöm szeretne regelni. Sosem volt még ilyenen. De reg után azt írja neki, hogy hiba lépett fel. Minden jól van kitöltve. Hol a hiba? Kell előtte ez az Authenticator?

Ékezetek? (bár én angolul használom és így nem írnék,de nem tudom hogy a magyar verzióban lehet-e, kell-e ékezet)