bet365 Infó

Indította Milán, december 01, 2009, 19:13:58

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

oldsmuggler

**** Tősgyökeres
Hm! érdekes telefonról enged fogadni laptopról nem. Miért?

Carpeks

**** Tősgyökeres
Idézetet írta: oldsmuggler Dátum november 13, 2022, 15:51:29Hm! érdekes telefonról enged fogadni laptopról nem. Miért?

Október végén vezették be, hogy engedélyezni kell a helyhozzáférést az oldal számára, plusz a pc-n való fogadáshoz egy alkalmazással is be kell olvasni egy QR kódot. Gondolom, le van nálad tiltva a helymeghatározás lapotopn.

oldsmuggler

**** Tősgyökeres
Idézetet írta: Carpeks Dátum november 13, 2022, 16:12:30Október végén vezették be, hogy engedélyezni kell a helyhozzáférést az oldal számára, plusz a pc-n való fogadáshoz egy alkalmazással is be kell olvasni egy QR kódot. Gondolom, le van nálad tiltva a helymeghatározás lapotopn.

Az lehetséges. Hol lehet feloldani?
Köszi.

Carpeks

**** Tősgyökeres
Idézetet írta: oldsmuggler Dátum november 13, 2022, 16:27:34Az lehetséges. Hol lehet feloldani?
Köszi.

Ha a böngészősáv bal oldalán lévő kis lakatra kattintasz, ott a webhelybeállításoknál tudsz engedélyt adni.

Talpas

**** Tősgyökeres
Sziasztok!
egyik ismerősöm szeretne befizetni,
már több évvel ezelőtt regisztrált, viszont idő közben lejárt a kártyája, és nem csináltatott ujjat.
be tud úgy fizetni?
vagy csak akkor tud, ha csinál internetes pénztárcát?
Előre is köszi a válaszokat!

MessiÁs

**** Tősgyökeres
Lépjen be, nézz meg milyen befizetési opciói vannak. Ha van skrill vagy netellerr akkor azzal, ha nincs akkor csináljon kártyát.

MarkoPolo

**** Tősgyökeres
Pozitív tapasztalatom had osszam meg veletek - régebben is volt már hogy töröltek nyertes meccsemet, de az akkori levelemre nem ilyen módon válaszoltak...
Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

MessiÁs

**** Tősgyökeres
Remélem nem volt 20szor akkora a nyereményed a 2eurós kompenzációhoz képest..

De valóban, a bet365 régen is korrekt volt, én is jártam hasonlóan. Sőt úgy is hogy a fogadásom vesztes lett és utólag kaptam vissza tétét. Emlékszem léptem be a számlámra hogy befizessek pár ezret a nullás számlámra, de ott volt rajta a visszatét és így nem kellett.