Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Fogadj biztosítással a foci-vb győztesére

Tegyél meg a bwin fogadóirodánál egy 4500 forintos fogadást a 2022-es labdarúgó-világbajnokság győztesére és szerezz egy 100%-os Back Up Bet fogadást 1500 forintig.
Ez azt jelenti, hogy a választott csapatodra tett fogadásod biztosítva lesz.

Így működik:
  • Regisztrálj a bwinre!
  • Jelentkezz a promócióra.
  • Fogadj legalább 4500 forint értékben a vb győztesére.
  • Minden mérkőzésére amit a választott csapatod játszik kaphatsz egy Back Up Bet fogadást 1500 forintig.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Részvételi feltételek
Különleges Részvételi Feltételek
  • Ez a promóció 2022. 11. 04. 00:01 CET-től 2022. 11. 20. 16:59 CET-ig érvényes ("Promóciós időszak").
  • Ez az ajánlat semmilyen más ajánlattal nem vonható össze.
  • Azzal, hogy részt vesz ebben a promócióban, elfogadja ezeket a speciális promóciós feltételeket és az Általános Általános Szerződési Feltételek


Mechanika
  • A promócióban való részvételhez egy jogosult játékosnak (az alábbiakban meghatározottak szerint) meg kell tennie egy Jogos fogadást (az alábbiakban meghatározottak szerint) a promóciós időszak alatt.
  • A játékosoknak:
  • 18 évesnél idősebbnek kell lennie; és
  • legyen egy meglévő vagy új valódi pénzes játékos;
  • Jelentkeznie kell erre a promócióra. Ebben a promócióban csak a jelentkezés utáni fogadásokat vesszük figyelembe.
  • (egy ''Jogosult játékos'')
  • Az érvényes fogadás olyan fogadás, amely megfelel a következő követelményeknek:
  • Egyszerű fogadás a ,,2022-es világbajnokság – győztese" címre  a 2022-es világbajnokság piacán, amelyet 2022.11.20. és 2022.12.18. között játszottak.
  • 4500 Ft minimális téttel helyezik el.
  • A bővített akkumulátorokra/Combi+-ra tett fogadások nem számítanak;
  • A duplikált és érvénytelen fogadások nem számítanak be;
  • A törölt fogadások és rendszerek nem számítanak bele az ajánlatba;
  • A készpénzes fogadások nem számítanak bele az ajánlatba;
  • A rendszerfogadások nem számítanak bele az ajánlatba;
  • A FreeBets használatával megtett fogadások nem számítanak bele az ajánlatba;
  • Amennyiben ugyanazon vagy különböző világbajnokra több érvényesfogadás történik, ebben a promócióban csak az első elhelyezett érvényes fogadást vesszük figyelembe.
  • (an ''Érvényes Fogadát'')
  • Ha egy jogosult játékos tesz egy Jogosult fogadást, és a kiválasztott ,,Győztes" megnyer egy játékot a 2022-es Világkupa versenyen (csak a rendes játékidőben) a fogadás megtétele után, akkor erős>:
  • 100%-os tartalék fogadást bocsátunk ki 1500 Ft értékig ingyenes fogadásként a kiválasztott csapat minden meccsére.
  • A tokent azon a napon adják ki, amikor a kiválasztott csapat játszik. Játékonként csak egy (1) token kerül kiadásra.
  • A ,,2022-es labdarúgó-világbajnokság – győztes" piacon tett többszörös fogadás esetén az első helyezett fogadás számít bele ebbe a promócióba.

Back up Bet felhasználási feltételek
  • A tartalék fogadási jutalmak (i) minden valódi pénzes játékos számára elérhetőek, akik legalább 5 eurós kezdeti befizetést tettek, és (ii) egyszeri fogadásra vagy egy (1) többszörös fogadásra; és (iii) kiválasztott sportesemények (a versenyek kivételével), mérkőzések, tétértékek és/vagy piacok a mérkőzés előtt és játék közben egyaránt. A Back Up Bet Rewards nem érhető el többszörös egyszeri fogadás, rendszerfogadás vagy banki fogadás esetén.
  • Ha elérhető, a Back Up Bet Rewards feljogosítja a tét egy részének vagy egészének visszaszerzésére abban az esetben, ha fogadása veszít (i) ingyenes fogadásként; (ii) bónusz, a fogadási követelmények függvényében; vagy (iii) készpénzben a megjelenített maximális összeg erejéig.
  • Ahol elérhető, a Back Up fogadási jutalom opcióként jelenik meg a fogadószelvényen. Dönthet úgy, hogy az adott fogadáshoz használja a Back Up Bet Reward-ot, vagy megtarthatja, hogy később felhasználhassa. Az összes elérhető Back Up Bet Rewards listája megjelenik a webhelyen, az ,,Ajánlatok" szakaszban.
  • A tartalék fogadási jutalmak (i) csak egyszer használatosak, és (ii) csak a megadott időtartamra érvényesek. Ha lejárt, a Back Up fogadási jutalom érvénytelen.
  • Ahol a Back Up fogadási jutalommal megtett fogadás 'nyert' nem kell fizetni, és a Back Up Bet Reward felhasználtnak minősül.
  • Ahol egy Back Up fogadási jutalommal megtett fogadás "vesztesként" rendeződik, Ön jogosult lesz arra, hogy az elvesztett fogadás tétje egészét vagy egy részét megkapja a feltételek alapján, mint (i) ingyenes fogadás; (ii) bónusz, a fogadási követelmények függvényében; vagy (iii) készpénzben a megjelenített maximális összeg erejéig.
  • Ahol a Back Up fogadási jutalommal megtett fogadás 'vesztesként' és később ,,nyert"-re javítva, először is visszakapja tétjét vagy annak egy részét (amikor elveszettként számolják el), majd megkapja a nyereményét a fogadásból (amikor a tétet nyertre rendezik).< /li>
  • Amennyiben egy Back Up fogadási jutalommal megtett fogadás 'törölt'-nak minősül, nem kell pénzt fizetni, és a Back Up fogadási jutalom felhasználtnak minősül.
  • Ahol a Back Up fogadási jutalommal megtett fogadás 'holtversenyként' (d/h), a holtverseny szabályai érvényesek a fogadás tétjére. Kérjük, tekintse meg a sportfogadási szabályokat a holtversenyről szóló teljes információért.
  • Tétszelvényenként csak egy Back Up fogadási jutalom használható fel. A Back Up fogadási jutalmak nem vonhatók össze semmilyen más jutalommal.
  • A Back Up Bet Rewards elérhetősége nem garantált minden eszközön és böngészőverzión, és nem vállalunk felelősséget, ha a Back Up Bet Rewards technikai okok miatt nem elérhető. Ebben az esetben a megtett fogadás normál fogadásnak számít.
  • Fenntartjuk a jogot arra, hogy elfogadjunk vagy elutasítsunk minden fogadást/tétet, amelyet a résztvevő sportágakra, piacokra vagy fogadási típusokra kérnek, amikor Back Up Bet Rewards-ot használnak vagy próbálnak felhasználni.
  • Fenntartjuk a jogot arra, hogy a Back Up Bet Rewards funkciót bármikor módosítsuk, felfüggesztjük vagy eltávolítsuk bármely eseményre, mérkőzésre vagy piacra vonatkozóan. Az ilyen eseményekre, mérkőzésekre vagy piacokra tett fogadások a Back Up Bet Reward funkció felfüggesztése vagy eltávolítása előtt az eredetileg megkötött fogadások érvényben maradnak.
  • Fenntartjuk a jogot a Back Up Bet Reward funkcióval megtett fogadás elszámolásának visszavonására, ha a fogadást vagy egy piacot hibásan rendezik.

Ingyenes Fogadás felhasználási feltétele
  • Az Ingyenes Fogadás játékos fiókjára kerül a jelen feltételeknek és a játékos számláján található promóciós ,,Mechanics" résznek megfelelően.
  • Az Ingyenes Fogadás igényléséhez a játékosoknak be kell jelentkezniük a fiókjukba.
  • Az Ingyenes Fogadás a fogadószelvény felett található.
  • Ha ugyanazon a napon több minősített fogadást rendeznek, csak a legkorábban megtett fogadást térítjük vissza.
  • A FreeBet csak korlátozott ideig lesz elérhető, és a játékosoknak a kiadástól számított 3 napon belül fel kell használniuk ingyenes fogadásukat.
  • Ha egy játékos fogadást tesz a FreeBet használatával, és megnyeri a fogadást, az ingyenes fogadás nettó nyereménye jóváírásra kerül a játékos számláján.

Általános
  • Ha a vállalat azt gyanítja, hogy egy nyertes játékos csalárd tevékenységben bűnös, a vállalat fenntartja a jogot, hogy felfüggessze vagy eltávolítsa az adott játékost a promócióból, és/vagy felfüggessze a játékos fiókját és/vagy felfüggessze a Promóciót a további vizsgálatig. li>
  • Számláját korlátozhatjuk, beleértve a betéti korlátozásokat is, hogy megfeleljünk jogi és szabályozási kötelezettségeinknek. Nem vállalunk felelősséget, ha ezek a korlátozások befolyásolják a promóció követelményeinek teljesítését és/vagy a bónuszok, előnyök vagy díjak felszabadítását.
  • Fenntartjuk a jogot a promóció megváltoztatására, leállítására vagy megszüntetésére a Szabványos promóciós feltételek feltételeinek megfelelően.

Nekem jött emailben egy "A következő gól nyer" nevű büntetőlövős játék, plusz belső üzenetben is látszik, de rákattintva az írja, hogy az oldal nem található. Működik valakinek?

Idézetet írta: Carpeks Dátum november 23, 2022, 08:55:25Nekem jött emailben egy "A következő gól nyer" nevű büntetőlövős játék, plusz belső üzenetben is látszik, de rákattintva az írja, hogy az oldal nem található. Működik valakinek?
Nekem működik,de én is csak a főoldali promók között találtam meg.

Idézetet írta: Zsoca Dátum november 23, 2022, 09:06:00Nekem működik,de én is csak a főoldali promók között találtam meg.

Köszi, a főoldali linken keresztül nekem is megy  :ok:

Szerezz 1500 forintos ingyenes fogadást hosszabbításban született góllal

A bwin izgalmasabbá teszi az extra perceket és egy 1500 forintos Ingyenes fogadásban részesülhetsz ha gól születik a világbajnoki mérkőzések hosszabbításában.

Így működik:
  • Regisztrálj a bwinre!
  • Jelentkezz be.
  • Tegyél meg egy "fogadást szerkeszt" fogadást legalább 3000 forint értékben, bármely vb-mérkőzésre (minimum 1.70-es szorzóval).
  • Ha a hosszabbításban gól születik, akkor kapsz egy 1500 forintos ingyenes fogadást.
  • Ezzel az ajánlattal ismételten élhetsz, bármely más mérkőzésen, de csak egy ingyenes fogadást kaphatsz mérkőzésenként.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Részvételi feltételek
A promóció szervezője a bwin

Specific Terms and Conditions
  • Ez a promóció 2022.11.24. 00:00 órától 2022.12.18. 23:59-ig (a "Promóciós időszak") érvényes.
  • Ez az ajánlat semmilyen más ajánlattal nem vonható össze.
  • Azzal, hogy részt vesz ebben a promócióban, elfogadja ezeket a speciális promóciós feltételeket és az Általános Általános Szerződési Feltételek

Mechanika
  • A promócióban való részvételhez egy jogosult játékosnak (az alábbiakban meghatározottak szerint) meg kell tennie egy Jogos fogadást (az alábbiakban meghatározottak szerint) a promóciós időszak alatt.
  • A játékosoknak:
  • 18 évesnél idősebbnek kell lennie; és
  • legyen egy meglévő vagy új valódi pénzes játékos;
  • Jelentkezés szükséges ehhez a promócióhoz. Ebben a promócióban csak a feliratkozás utáni fogadásokat vesszük figyelembe.
(egy ''Jogosult játékos'')
  • A jogosult fogadás olyan fogadás, amely megfelel a következő követelményeknek:
  • Ez egy "fogadást szerkeszt" fogadás a 2022-es világbajnokság bármely, 2022.11.20. és 2022.12.18 között lejátszott mérkőzésére.
  • Ez egy "fogadást szerkeszt" fogadás, amelyet minimum 1,70-es szorzón tesznek meg
  • A tét minimum 3000 Ft.
  • A Price Boost/Combi+-ra tett fogadások nem számítanak;
  • A duplikált és érvénytelen fogadások nem számítanak be;
  • A törölt fogadások és rendszerek nem számítanak bele az ajánlatba;
  • A rendszerfogadások nem számítanak bele az ajánlatba;
  • A Ingyenes Fogadás használatával megtett fogadások nem számítanak bele az ajánlatba;
  • Amennyiben ugyanazon vagy különböző ligagyőztesekre több Jogosult fogadás történik, ebben a promócióban csak az első helyezett Elfogadható fogadás vesszük figyelembe.
(egy ''Jogosult fogadás'')
  • Ha egy jogosult játékos fogadást tesz, és a tét megtétele után gól születik a 2022-es világbajnokságon, akkor:
  • 1500 forintos ingyenes fogadást bocsátunk ki
  • Az ingyenes fogadás a gólszerzést követő 30 percen belül kerül kiadásra.
  • Többszörös fogadás esetén az első helyezett fogadás számít bele a promócióba.
  • A játékosok a World Cup 2022 mérkőzésenként maximum 1 ingyenes fogadást kaphatnak.

Az Ingyenes Fogadásra vonatkozó Általános Szerződési Feltételek
  • Az Ingyenes Fogadás a játékos számlájára kerül a jelen feltételeknek és a játékos számláján található promóciós ,,Mechanics" résznek megfelelően.
  • Az Ingyenes Fogadás csak korlátozott ideig lesz elérhető, és a játékosoknak a kiadástól számított 3 napon belül fel kell használniuk ingyenes fogadásukat.
  • Ha egy játékos fogadást tesz az Ingyenes Fogadás használatával, és megnyeri a fogadást, az ingyenes fogadás nettó nyereménye jóváírásra kerül a játékos számláján.

Általános
  • Ha a vállalat azt gyanítja, hogy egy nyertes játékos csalárd tevékenységben bűnös, a vállalat fenntartja a jogot, hogy felfüggesztse vagy eltávolítsa az adott játékost a promócióból, és/vagy felfüggesztse a játékos fiókját és/vagy felfüggesztse a Promóciót a további vizsgálatig. li>
  • Számláját korlátozhatjuk, beleértve a betéti korlátozásokat is, hogy megfeleljünk jogi és szabályozási kötelezettségeinknek. Nem vállalunk felelősséget, ha ezek a korlátozások befolyásolják a promóció követelményeinek teljesítését és/vagy a bónuszok, előnyök vagy díjak felszabadítását.
  • Fenntartjuk a jogot a promóció megváltoztatására, leállítására vagy megszüntetésére a Szabványos promóciós feltételek feltételeinek megfelelően.

Játszik még valaki ezzel a 11-es lövő promócióval?

Én olyan hatékony vagyok mint Lewandowski, még egyet sem lőttem be. ;D

Idézetet írta: LosGabos Dátum december 04, 2022, 19:15:42Játszik még valaki ezzel a 11-es lövő promócióval?

Én olyan hatékony vagyok mint Lewandowski, még egyet sem lőttem be. ;D

Nekem az elején jól ment, az első 3 napból kétszer is nyertem, aztán azóta egyszer se  :redchug:

Idézetet írta: Carpeks Dátum december 04, 2022, 22:20:36Nekem az elején jól ment, az első 3 napból kétszer is nyertem, aztán azóta egyszer se  :redchug:
Detto.
De ennek mi értelme van,nem értem... :noway: Muszáj volt elindítani nekik is egy vb-s játékot csak épp keret nincs rá.

Sztem jó játék. Többször nyertem 20% növelőt, sőt ma másodszor olyat, hogy az összes góllövő között szétosztanak 300 ezer forintot. Első alkalommal 2 ezer párszáz forintot adtak így.

Idézetet írta: Szigo Dátum december 05, 2022, 09:48:57Sztem jó játék. Többször nyertem 20% növelőt, sőt ma másodszor olyat, hogy az összes góllövő között szétosztanak 300 ezer forintot. Első alkalommal 2 ezer párszáz forintot adtak így.
Akkor ma sokat fogsz nyerni :D
Sok sikert  :beerchug:

Volt mostanában valakinek kifizetése ettől az irodától?
Pokerezésből felgyült egy kis pénz de képtelen vagyok kivenni.
Eddig bankszámlára kértem ki de most(ugyanarra a bankszámlára)nem működik, visszarakják a számlára
Azt írták a fizetési szolgáltató elutasította,válasszak más kifizetést.Hát igen remek a választék Skrillem eurós,Bwinem forintos -5% ki be izetésre.
Visa nincs a bankomnál,most ezért nem nyitnék más banknál számlát.

Idézetet írta: pukk Dátum december 06, 2022, 11:26:17Volt mostanában valakinek kifizetése ettől az irodától?
Pokerezésből felgyült egy kis pénz de képtelen vagyok kivenni.
Eddig bankszámlára kértem ki de most(ugyanarra a bankszámlára)nem működik, visszarakják a számlára
Azt írták a fizetési szolgáltató elutasította,válasszak más kifizetést.Hát igen remek a választék Skrillem eurós,Bwinem forintos -5% ki be izetésre.
Visa nincs a bankomnál,most ezért nem nyitnék más banknál számlát.


Nálam megy simán skrillre, és nincs díja a kifizetésnek. Olyat tudsz csinálni, hogy skrillen átváltasz 1 eurót forintra, onnantól kezdve van forintos zsebe a skrillednek, és úgy már elvileg átváltás nélkül meg kéne oda érkeznie a kiutalt forintoknak.

Nem kell semmit sem átváltani. Automatikusan megnyílik a forintos zseb ha forintban érkezik rá a pénz.
Skrillre csak akkor fogsz tudni kifizetni ha fizettél be róla.

https://kepkuldes.com/images/304578223cec9fb9787690c83a152da4.png

Nálam 4,9% a befizetés,ugyanennyi a kifizetés díja
Ráadásul szerintem csak banki utalással tudnám kivenni annak plusz díja van.Eurót kártyával szoktam az revon keresztül díjtalan.
De úgy látom csak ez maradt.

És ha van forint "zsebe" is a skrillnek és befizetek a forintos Bwin számlámra akkor a forintból fogja levonni?