Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Nálam is megy. Most raktam az 1. tippet.  :)
Előző kör harmadszorra végigment.  :great:  Nem teli pottal, azt nem is csodálom, hogy nem engedi.

Szerencsére csak néhány óra volt a karbantartás. Még egy dolog ami eltűnik a "bakancslistámról". Az utolsónál már csak kicsit húzok valamelyik irányba, hogy a hat számjegy azért megmaradjon. ;)

Idézetet írta: curpy82 Dátum január 05, 2023, 06:31:10Szerencsére csak néhány óra volt a karbantartás. Még egy dolog ami eltűnik a "bakancslistámról". Az utolsónál már csak kicsit húzok valamelyik irányba, hogy a hat számjegy azért megmaradjon. ;)
Tegyél biztonsági tippet, így a fele biztos megmarad. Gratulálok!

Idézetet írta: curpy82 Dátum január 05, 2023, 06:31:10Szerencsére csak néhány óra volt a karbantartás. Még egy dolog ami eltűnik a "bakancslistámról". Az utolsónál már csak kicsit húzok valamelyik irányba, hogy a hat számjegy azért megmaradjon. ;)

Megteszem azt, amire te soha se lennél képes.

Ezúton gratulálok én is.

Kíváncsi vagyok az utolsó tippedre.
Nálam a 2 kosár nem játszik, a Chelsea meccsre meg egyenlőre csak egy bb tipp van, ami szokott érdekesen alakulni.
Tegnapi Soton meccsen 94% feletti volt az igen válasz, a hazai csapat félidőnként min. 2 kaput eltaláló lövésre. Ehhez képest 0 kaput eltaláló lövéssel zártak.

Idézetet írta: lazanyja Dátum január 05, 2023, 12:57:34Megteszem azt, amire te soha se lennél képes.

Ezúton gratulálok én is.

Kíváncsi vagyok az utolsó tippedre.
Nálam a 2 kosár nem játszik, a Chelsea meccsre meg egyenlőre csak egy bb tipp van, ami szokott érdekesen alakulni.
Tegnapi Soton meccsen 94% feletti volt az igen válasz, a hazai csapat félidőnként min. 2 kaput eltaláló lövésre. Ehhez képest 0 kaput eltaláló lövéssel zártak.

Köszönöm! Én is képes vagyok rá, ne aggódj, ha kiírják a valós nyereményt és nemcsak rébuszokban beszélnek. Ezt azonban már lezártuk egyszer. Nálam a kosár fog menni, de mint említettem, kihúzom az egyik oldalra minimálisan, hogy mégis legyen tétje "gusztálni".
Tegnapelőtt meg az Arsenalon buktak kb.90%-ban.

Na, megtudhatjuk az utolsó tippet?

A Fenert raktam, hogy nyer minimum 4 ponttal. Simán kikapott. 114 ezer maradt.
De ne tudjátok meg milyen iroda ez?! A játékszabályban az van, hogy automatikusan jóváírják és ez készpénz. Semmi nem volt, még éjfélkor sem. Kétszer chateltem délelőtt. Több, mint 1 óra chatelés után eljutottunk odáig, hogy ez "nagy nyeremény"(nem értem miért?) és így néhány nap amíg ráteszik a számlára. Az első chates pedig előtte technikai hibáról írt, hogy dolgoznak rajta. Így várakozás van. Bár az első lovas tipp már jött a következő sorozat első tippjeként. :)

Mēg egyszer grat. Reméljük megkapod mielőbb. Nekem már kétszer volt olyan, hogy elfogadta egy tippemet, de utána sehol se volt, hiába nyert mindkettő. Egyik 5., másik 6. kérdés volt, de így újra jött ugyanaz a szint.
Fasza, h nincs hozzájuk chat vagy bármilyen elérhetőség, bár tudom az lenne az 1., hogy küldjek képernyőképet az elfogadott kérdésről.  Erre egyszer nagyon csúnyát válaszoltam élő chaten, amit ide vagy bárhova nem írhatok le.

Idézetet írta: curpy82 Dátum január 06, 2023, 18:20:29Az első chates pedig előtte technikai hibáról írt, hogy dolgoznak rajta. Így várakozás van. Bár az első lovas tipp már jött a következő sorozat első tippjeként. :)

Milyen chatelés? Hol lehet elérni őket chaten? Linket tudsz küldeni?

Idézetet írta: lazanyja Dátum január 06, 2023, 23:41:19Milyen chatelés? Hol lehet elérni őket chaten? Linket tudsz küldeni?

Alul lesz a kapcsolatfelvetel.
https://support.betfair.com/hu/app/home/

Idézetet írta: RedMunchen Dátum január 07, 2023, 00:04:00Alul lesz a kapcsolatfelvetel.
https://support.betfair.com/hu/app/home/

Ezzel nem csupán a virtuális asszisztenssel lehet "kommunikálni"?

#3416 január 07, 2023, 08:11:35, curpy82 Ok: curpy
Idézetet írta: lazanyja Dátum január 07, 2023, 00:08:44Ezzel nem csupán a virtuális asszisztenssel lehet "kommunikálni"?

Először igen, de aztán megkaphatod 10-15 perc várakozási idő után Johnt vagy Alicet, ha nem tud a virtuális segíteni. Legalább is tegnap ők voltak.

Alice, csodaország... óóóóóh  ???

Megkaptad már jogos jutalmadat?

Idézetet írta: lazanyja Dátum január 07, 2023, 23:01:52Alice, csodaország... óóóóóh  ???

Megkaptad már jogos jutalmadat?

Igen. Tegnap délelőtt megérkezett.

Azért rohadt nehéz komoly nyereményt elérni a Beat the dropban. 12-szer egymás után kell eltalálni 1.72-2.10 közötti szorzót, azért erre kényesen ügyelnek, hogy ne essenek ki a bűvös oddstartományból. Most a 6. kérdésnél tartok, de sokszor csak a szerencse mentett meg, bár elég sok a 12 kérdés, ennyi alkalomhoz kelleni is fog. A hatszámjegyű összeghez legalább a 10. kérdésig kb allinezni kell. És remélni a legjobbakat.  :)

Azt próbálta már valaki, hogy nem adott napra tippel, hanem a kövire? Sokszor 24 órán túli kérdést is kiraknak, félő, hogy ilyenkor a sorozat is megszakad.