Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nalam is ez van. Azt gondoltam csak olyanoknal, akik eleve korlatozva vannak, mint en, de ugy nez ki mindenkinel ez van, masik forumon is beszelnek rola.
https://arbusers.com/kambi-group-max-stake-window-t8842/
Lehetseges hogy csak ideiglenes, allitolag a botok miatt neha csinalnak ilyet.


Újra van kaparós a Bingó részlegen. Nem tudom mikor indult ma vettem észre.

Elég komolytalannak tűnik ez a bónuszajánlat:

"Vágj zsebre 20 000 Ft bónuszt!
Szerencsés csütörtök promóciónkban csütörtökönként egy 25%-os, 20 ezer forint értékű befizetési bónuszt adunk minden játékosunknak!



Így működik:

Fogadd el a bónusz ajánlatot.
Töltsd fel számládat minimum 3300 forinttal.
Befizetésedre 25%-os bónuszt adunk, maximum 20 ezer Ft értékben.
A forgatási követelmények a következők: Sportfogadás 999-szoros, Kaszinó és játékok 20-szoros, Élő Kaszinó 40-szeres.
Az ajánlat elfogadása után 7 napod van megforgatni a bónuszt.
A bónuszt sportfogadással és pókeren nem lehet megforgatni. "

#4249 november 03, 2022, 13:46:01, MessiÁs
Ez egy kaszinos bónusz, eddig is igy volt. Techikailaig igy oldjak meg hogy sporttal ne lehessen forgatni
Az unibeten az a politika hogy minden bonuszt lehet mindenre hasznalni. Tehat ha te freespinsbol nyersz penzt es az bonusz lesz akkor nem csak a forgatas utan  fogadhatsz vele hanem barmikor, akar azonnal. Max nem szamit a forgatasba.

En multkor nyertem egy versenyen 1000ingyenporgetest, lett belole 50k, 1,25millios forgatassal, de siman fogadtam vele.

Idézetet írta: flamman Dátum november 03, 2022, 08:51:12Elég komolytalannak tűnik ez a bónuszajánlat:

"Vágj zsebre 20 000 Ft bónuszt!
Szerencsés csütörtök promóciónkban csütörtökönként egy 25%-os, 20 ezer forint értékű befizetési bónuszt adunk minden játékosunknak!



Így működik:

Fogadd el a bónusz ajánlatot.
Töltsd fel számládat minimum 3300 forinttal.
Befizetésedre 25%-os bónuszt adunk, maximum 20 ezer Ft értékben.
A forgatási követelmények a következők: Sportfogadás 999-szoros, Kaszinó és játékok 20-szoros, Élő Kaszinó 40-szeres.
Az ajánlat elfogadása után 7 napod van megforgatni a bónuszt.
A bónuszt sportfogadással és pókeren nem lehet megforgatni. "

Ez alapvetően egy kaszinós bónusz volt, de augusztus tájékán pár hétig 5-szörös sportfogadással is meg lehetett forgatni, aztán így vetettek véget ennek, hogy a követelményt 999-szeresre állították. Rájöttek, hogy az úgy nem jó üzlet nekik  ;D

Idézetet írta: Carpeks Dátum november 03, 2022, 14:56:56Ez alapvetően egy kaszinós bónusz volt, de augusztus tájékán pár hétig 5-szörös sportfogadással is meg lehetett forgatni, aztán így vetettek véget ennek, hogy a követelményt 999-szeresre állították. Rájöttek, hogy az úgy nem jó üzlet nekik  ;D

Mivel én olykor kihasználtam a kaszinós bónuszt is, tudom hogy korábban is ugyanúgy volt mint most. Bár a termsben ugyanúgy írták hogy fogadással nem forgatható, (és nem volt ott a 999x mint most) valójában a bónusznál ott volt a sportos forgatási lehetőség valami lehetetlen összeggel.. Tehát technikailag csak így tudják megoldani és most bele is írják a termsbe a 999x-et

Ma éppen nincs kaparós sorsjegy. Ügyfélszolgálatos nem is tudott róla, hogy volt ilyen, szóval azt sem tudja megmondani, hogy vége van-e a promónak.

Lengyel 2. osztály: A tét túl magas
Elnézést, a maximális megengedett tét $0.80.

A tétbizonylatot módosítjuk.   :bash:

Sziasztok!

Ti tudtok fogadni unin?

Nálam folyamatosan ezt írja ki:

"Ismeretlen hiba
Elnézést, műszaki hiba történt. Dolgozunk a probléma megoldásán, kérjük, próbáld úja később."

Sziasztok!

Játszottatok az új játékkal, amivel minden vb meccsen lehet nyerni 1200 ... 12000 Ft freebetet?

Nyitómeccsre a könny, tényleg könnyű lett.  A közepes a leseken ment el. Így is jó, feltoltam a nyereményt holnapi meccsekre.

Idézetet írta: lazanyja Dátum november 20, 2022, 22:29:13Sziasztok!

Játszottatok az új játékkal, amivel minden vb meccsen lehet nyerni 1200 ... 12000 Ft freebetet?

Nyitómeccsre a könny, tényleg könnyű lett.  A közepes a leseken ment el. Így is jó, feltoltam a nyereményt holnapi meccsekre.

Igen. Úgy is lehet, ha két tippelési lehetőséged van, hogy két közepes erősségűt kombinálsz.

#4257 november 21, 2022, 17:28:04, pukk
Ti mivel fizettek be?
Ezek nálam a lehetőségek.
Első drága,második nem működik,harmadik sem működik de aki tudja mi ez világosítson fel pls



Idézetet írta: pukk Dátum november 21, 2022, 17:23:12Ti mivel fizettek be?
Ezek nálam a lehetőségek.
Első drága,második nem működik,harmadik sem működik de aki tudja mi ez világosítson fel pls




A Rapid az biztos a Rapid Bank Transfer - a banktól úgy utalsz ,de  egyből az Unibetnél van a pénz.

a rapidhoz kell netbank