Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: lazanyja Dátum november 20, 2022, 22:29:13Játszottatok az új játékkal, amivel minden vb meccsen lehet nyerni 1200 ... 12000 Ft freebetet?

Nekem nyitonap 3/4, ma 7/8, innen is koszi Kane...

Ismerosi korben a szerencsekereken eddig mindketszer a feketevel lehetett uj tippsort tenni. Ezert szeretnem kideriteni, hogy nektek is igy volt, vagy csak csak a szuk mintanak koszonheto az egybeeses?!?

Nekem is a fekete szín adott egy plusz tippelési lehetőséget.

Van egy olyan promóció náluk hogy időről időre kapunk bónuszt a vb alatt meg meglepetéseket...Én  :noway: mindkét nap eddig jól meglepődtem a semmin...

Most a piros adta be a masodik tippelesi lehetoseget.

Idézetet írta: chabialonso Dátum november 21, 2022, 18:34:24A Rapid az biztos a Rapid Bank Transfer - a banktól úgy utalsz ,de  egyből az Unibetnél van a pénz.
A rapid csak 4 bankkal elérhetó OTP,MKB,K&H,Rafi  pech de nincs náluk számlám
Tényleg nem tudom hogy fizettek be erre a sz@rra

Idézetet írta: RedMunchen Dátum november 21, 2022, 18:41:47Nekem nyitonap 3/4, ma 7/8, innen is koszi Kane...

Ismerosi korben a szerencsekereken eddig mindketszer a feketevel lehetett uj tippsort tenni. Ezert szeretnem kideriteni, hogy nektek is igy volt, vagy csak csak a szuk mintanak koszonheto az egybeeses?!?
Nekem mindkét nap a fekete NEM adott semmit.

Első nap 7/8, ma 4/4 és 6/6, mert kipörgött tegnap a fekete. Kifejezetten megy eddig ez a játék.

Bingó szekcióban van ingyen kaparós  :beerchug:

Nekem 3 nap alatt piros-fekete-piros pörgetéssel sikerült 0 találatot elérni eddig  ;D

Idézetet írta: pukk Dátum november 21, 2022, 20:27:59A rapid csak 4 bankkal elérhetó OTP,MKB,K&H,Rafi  pech de nincs náluk számlám
Tényleg nem tudom hogy fizettek be erre a sz@rra
Much Better sem működik,micsoda lehetőségek.
De legalább Revolut Virtual kártyával be tudtam fizetni.
Azért valami ingyenes utalásos lehetőséget minimum adhatnának, olyan szánalmas

Nálatok megy ez az új játék? Az argentin meccs tippjeit beadja, utána a többire nem tudok tippelni.

Idézetet írta: lazanyja Dátum november 22, 2022, 13:27:39Nálatok megy ez az új játék? Az argentin meccs tippjeit beadja, utána a többire nem tudok tippelni.

Már letippeltem az argentinra, tehát nálam sem működik. Úgy tudom napi egy meccset kell választani.

Idézetet írta: szalist Dátum november 21, 2022, 19:48:09Van egy olyan promóció náluk hogy időről időre kapunk bónuszt a vb alatt meg meglepetéseket...Én  :noway: mindkét nap eddig jól meglepődtem a semmin...
Már ki is vették a "meglepetés" részt.  :noway:

Rohadtul egyértelmű a leírás: "válasszom ki egyet". Mivel egyszerre kettőt nem lehet kiválasztani.. Szerintem ezt világosabban kellett volna leírni. Most már tudom, h egy nap csak és kizárólag egy meccsre lehet tippelni.

Idézetet írta: LosGabos Dátum november 22, 2022, 21:48:00Már ki is vették a "meglepetés" részt.  :noway:

Ezt az egészet úgy fogalmazták meg az elején, mintha a meccs szünetében, tehát abban a 15 percben érkeznének meglepetések, bónuszok, ha belépsz a számládra. Ilyen nincs természetesen.
A póker promóciónál is az a 16000 eurót úgy értik, hogy naponta van egy 300 -as, meg egy 400 eurós freeroll. Akkor, ha elköltesz 3500 -at naponta vb meccsre.