Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Épp jöttem érdeklődni, hogy nálatok ok e minden, de látom, hogy nem... Imádom, amikor már azért is meg kell küzdeni, hogy elbukjam a pénzt.  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 02, 2022, 15:42:02Épp jöttem érdeklődni, hogy nálatok ok e minden, de látom, hogy nem... Imádom, amikor már azért is meg kell küzdeni, hogy elbukjam a pénzt.  ;D

Nem is tudom, hogy ezt hogyan bírod feldolgozni.  :D

Megkérdezem még egyszer, hátha...
Nálatok andridos telefonról megy az uni??? Fogadni se és úgy általában semmit se tudok telefonról.

Idézetet írta: lazanyja Dátum december 02, 2022, 23:41:56Megkérdezem még egyszer, hátha...
Nálatok andridos telefonról megy az uni??? Fogadni se és úgy általában semmit se tudok telefonról.

Igen. Telo tablet egyarant!.

#4294 december 03, 2022, 16:33:55, LosGabos
Nézzetek rá az oldalra, nekem adott a mai napra egy 1500 Ft-os ingyenes fogadást.

Se email, se belső levél, se bónuszok, de még csak az ingyenes fogadások/szorzónövelők részen sem volt semmi.
Akkor vettem észre, amikor csináltam az itteni VB fogadásépítőt mára.

Tegnap a francia-lengyelen úgy nézett ki jön a 8/8.Eredmények.com-on néztem lesek száma 2 volt a végén.3.5 alattra fogadtam.Erre ma mézem nem nyertem lesek száma 4. 7/8

Tavaly nem december elsejétől volt az Adventi Naptár?

Idézetet írta: curpy82 Dátum december 05, 2022, 17:06:04Tavaly nem december elsejétől volt az Adventi Naptár?

Igen, akkor meg volt.


Megint van valami hiba. Nem engedi a 12 ezres ingyen játékot.

Idézetet írta: curpy82 Dátum december 06, 2022, 09:26:04Megint van valami hiba. Nem engedi a 12 ezres ingyen játékot.

Ilyen egyenleggel ne csodálkozz!  ;D

Bocs, ezt nem tudtam kihagyni.

Azt látom unin, hogy az ingyenes fogadások/nyereménynövelőknél, hogy van egy free betem, ami jan. 5ig érvényes. Fogalmam sincs, miért kaptam!??????
Ti is kaptatok?

Idézetet írta: lazanyja Dátum december 06, 2022, 18:18:12Azt látom unin, hogy az ingyenes fogadások/nyereménynövelőknél, hogy van egy free betem, ami jan. 5ig érvényes. Fogalmam sincs, miért kaptam!??????
Ti is kaptatok?


Na, megvan. A tegnapi francia meccsel a tippelj és nyerj játékban nyertem a free betet. Pedig ez az a játék, amit mindig elfelejtek.

Az itteni játékokban nyert ingyenes fogadások, általában mennyi idő után jelennek meg a számlán?

Idézetet írta: Mehecske Dátum december 07, 2022, 11:47:07Az itteni játékokban nyert ingyenes fogadások, általában mennyi idő után jelennek meg a számlán?

Alapjáraton a foci-vb után, de mivel már egy listát átküldtünk ezért megtörténhet, hogy még a vége előtt jóvá lesz írva azoknak akik a listán szerepeltek.

Megjelent egy ilyen bónuszom. Tudja valaki, hogy ez mi?

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.