Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: athlon Dátum március 20, 2010, 12:47:19
Sziasztok!

Viszonylag új vagyok az internetes sportfogadások terén (eddig a Sportingbetnél próbálkoztam) , ezért lenne egy pár kérdésem. Egyelőre az Unibet tűnik a legszimpatikusabbnak, mivel egész jók az oddsok és van magyarországi számlájuk is. (Az Expekten maga a weboldal keserít el...)
Annyi lenne még a kérdésem, ha már tisztáztuk, hogy belföldi átutalásról van szó (sajna a K&H-s kártyámat sehol nem fogadják el...), hogy lehet-e közvetlen pénzbefizetés, vagy kötelező bankszámláról utalni?
Szerintem ezt kérdezd meg az ügyfélszolgálatuktól. Elvileg lehet, de igy nem biztos, hogy elfogadják. Moneybookersre biztosan tudom, hogy csak direkt átutalással lehet fizetni, a közvetlen fizetéssel nem tudják ellenőrizni a neved és nem fogadják el. Lehetséges, hogy az irodák is megkérik ugyanezt. Szóval kérdezz rá az irodánál

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 20, 2010, 21:42:35
Szerintem ezt kérdezd meg az ügyfélszolgálatuktól. Elvileg lehet, de igy nem biztos, hogy elfogadják. Moneybookersre biztosan tudom, hogy csak direkt átutalással lehet fizetni, a közvetlen fizetéssel nem tudják ellenőrizni a neved és nem fogadják el. Lehetséges, hogy az irodák is megkérik ugyanezt. Szóval kérdezz rá az irodánál
Nekem pár éve a sportingbet nem fogadta el. Persze buktam 5000et. Az MBnél szintén.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum március 20, 2010, 21:42:35
Szerintem ezt kérdezd meg az ügyfélszolgálatuktól. Elvileg lehet, de igy nem biztos, hogy elfogadják. Moneybookersre biztosan tudom, hogy csak direkt átutalással lehet fizetni, a közvetlen fizetéssel nem tudják ellenőrizni a neved és nem fogadják el. Lehetséges, hogy az irodák is megkérik ugyanezt. Szóval kérdezz rá az irodánál

Megtettem, elfogadják. Szuper!!! :D

Sziasztok  :cya:

Az unibeten mekkora a legnagyobb összeg amit fel lehet tenni egyetlen egy sportfogadási eseményre ?

Idézetet írta: HunEzekiel Dátum március 24, 2010, 09:46:12
Sziasztok  :cya:

Az unibeten mekkora a legnagyobb összeg amit fel lehet tenni egyetlen egy sportfogadási eseményre ?

"Nincsen maximum tét, de az egyes eseményeken megnyerhető összegnek van felső határa. Ez az összeg a fogadási esemény típusától függően változik."

Nyugodtan lehet próbálgatni a fogadási cédulán, aztán vagy elfogadja vagy nem. Változó, hogy melyik fogadási típusra és kimenetelre mi a maximum nyerhető limit.


FTC - Vasas Kockázatmentes fogadás!
Vajon folytatni tudja az eredményes tavaszi szériáját a Ferencváros? A Vasas még nem tudott győzni idén, így minden adott a sikerhez. Ha a Fradi győzelmére fogad nem veszíthet! Minden játékosunknak kockázatmentes fogadást kínálunk 3000 Ft értékig! Ha az FTC győzelmére fogad és nem lesz nyertes a fogadása, visszatérítjük a tétet! A részletekhez olvasson tovább!

https://hu.unibet.com/betting/index.do

Sziasztok.

Van most ilyen 50%os bónusz az unibetnél. A kérdésem az lenne, hogy ha befizetek pénzt, pl 60 eurót, és megkapom a 30 euró bónuszomat, akkor a 60 eurót ki tudom venni, vagy azt is csak akkor ha megforgattam a pénzt?

Mostanában mennyi idő alatt ér ki a pénz bankszámlára?

Már elég régen utaltam ki és arra emlékszem, hogy 2-3 munkanap alatt átért, most pedig egy hete várok rá  :(

IdézetHello!

Az 50 forintos minimum tétről senki nem tud semmit? A honlapon még mindig 1 forintos minimum tét van kiírva.

Köszi!

Igen tényleg 50Forint lett a minimum tét >:( :bash:

Idézetet írta: hobo Dátum április 05, 2010, 20:03:47
Szia , köszi a gyors választ!

Azt hittem csak  a szokásos, szivassuk meg a nyereséges játékosokat.

Sajnos ez van 

Hát, azért azt nem mondanám :) 50 Ft az nem épp egy nagy összeg, nem hinném, hogy valakit is szivatni akarnának ezzel.

Egy kérdésem lenne:
Kb decemberben nyitottam Náluk számlát, akkor befizettem kártyáról, és kaptam egy 100%os bónuszt. Eljátszottam azt a pénzt, egy centet se láttam viszont ;D
Most befizettem Hozzájuk megint, de MB-ről, és megint kaptam 100%os bónuszt. Most ez csak egy búg Náluk, hibáztak, vagy ilyen szokott lenni?

Lehet ilyen visszaváró egyéni bónusz is. Emailt nem kaptál erről?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 10, 2010, 14:13:11
Lehet ilyen visszaváró egyéni bónusz is. Emailt nem kaptál erről?

Nem kaptam email-t. Feltöltöttem a pénzt, és láttam h duplázták. Azt hittem h hiba, így szépen feltettem a befizetésemet 3 szelvényre, majd kipróbáltam h tudok e a "bónuszból" is fogadni. És tudtam... Tehát az se lehet, h csak egy rossz kiírás lett volna. Nem értem h mi lehet.

Azoktól kérdezem, akik már vettek fel pénzt az Unibettől: kb. mennyi ideig tart a tranzakció?

Idézetet írta: athlon Dátum április 10, 2010, 21:22:11
Azoktól kérdezem, akik már vettek fel pénzt az Unibettől: kb. mennyi ideig tart a tranzakció?

MB-re többnyire 1 nap, átutalás 1-3.