Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: athlon Dátum április 11, 2010, 09:51:01
És bankszámlára? :)

Az átutalás szerinted mire ment? Annyit tennék még hozzá, hogy bankkártyára nem érdemes kikérni, mert az kb. 5 munkanap azaz csak egy hét után jön meg.

Idézetet írta: Latzka Dátum április 11, 2010, 10:22:01
Az átutalás szerinted mire ment? Annyit tennék még hozzá, hogy bankkártyára nem érdemes kikérni, mert az kb. 5 munkanap azaz csak egy hét után jön meg.

Bocs, igazad van, nálam még este van  :D

 Ingyenes rulett bónusz

Játsszon a rulettel és kapja meg teljesen ingyenes bónuszát a számlájára. Egyszerűen cask annyi a dolga, hogy  az Unibetet válassza szórakozási eszközként erre a hétvégére és ezzel ez az ingyenes pénz az Öné lesz.

A Bónusz amit ajánlunk 1500Ft.

Mindazok a játékosok akik 10€-ért játszanak, április 16-án péntek 00:00-tól CET egészen április 18.-ig 23:59-ig CET, jogosultak az 1500 Ft-ra.

A szükséges összeget bármely ruletten játszhatja a Flash Kaszinóból (nem vonatkozik az Élő Kaszinóra).

A 10€-ós minimális összeget megteheti egyösszegben is, vagy különböző időközönként a promóció időtartama alatt.

Az ingyen bónusz összeget április 19.-én hétfőn írjuk jóvá Unibet főszámláján nem a kaszinó számláján 15:00 órától CET, és elérhető lesz bejelentkezése után.

A maximális bónusz 1500Ft, és nem írunk jóvá nagyobb összeget számláján, ha nagyobb összegért játszott a promociós időtartam alatt.

Ügyfelenként egy bónusz jár.

köszönjük kedves unibet...
egyszerűen csak lehúzás...
:bash:

Idézetköszönjük kedves unibet...
egyszerűen csak lehúzás...
bash


Szerintem igen olcsón adnak neked 1500 Ft-t.   0,1€-s téten megteszel minden számot (37 db) ami körönként 3,7€ feltett összeg, ezt 3x-or eljátszod és már megvan a minimum 10€ forgatásod. Minden körben buksz majd 0,1€-t de megéri. Mert ha kiszámolod 0,3€ = 80 Ft(Kb.). 80Ft ért adnak neked 1500-t. Még a hülyének is megéri ;)... Sok sikert mindenkinek :beerchug: :)

Tényleg hülye aki ilyenen játszik... soha nem fizetek be ezekhez a szemetekhez.
Nyerni nem lehet a gép ellen, fogadásra meg alkalmatlan az oldal.
Nálam kiverte a biztosítékot, mikor egy egyszerű NBA meccsre akartam tenni 300 eurót és 2,53 (kettő és fél euróval) engedélyezték....
Hát ez van...
Csak a hülyékkel akarnak játszani, ha valaki nyerőben van azonnal lekorlátozzák....
Részemről feketelistás az iroda.
Adhatnak ingyen pénzeket a kaszinóban, amit majd visszalopnak...  :noway:

#67 április 20, 2010, 18:49:58, spitfire
Sziasztok!

Tudja valaki, hogy Unibeten a feladott teniszmeccsekre mikor adják vissza a tétet illetve mikor úszik el, ha valaki feladja?
Mert tegnap volt egy meccsem (Mecir Miloslav - De Voest Rik) aminek 4-1-nél az első szettben vége lett, erre az unibet visszautalta a feltett pénzt a számlámra (pedig De Voest Rik-re raktam), ma pedig volt egy másik (Tommy Robredo - Simone Bolelli) aminek meg  7-4, 4-6, 1-3 -nél lett vége, itt az unibet nem adta vissza a feltett tétet :noway: (Tommy Robredo-ra raktam)


és most is volt egy (Lopez Feliciano - Dolgopolov Aleksandr) ahol meg a második szettben 1-0-nál raktam under 10,5-re és 3-0-nál feladta az ukrán. Itt visszakaptam a feltett tétet (de csak azt, a nyereményt azt nem)

Idézetet írta: spitfire Dátum április 20, 2010, 18:38:46
Sziasztok!

Tudja valaki, hogy Unibeten a feladott teniszmeccsekre mikor adják vissza a tétet illetve mikor úszik el, ha valaki feladja?
Mert tegnap volt egy meccsem (Mecir Miloslav - De Voest Rik) aminek 4-1-nél az első szettben vége lett, erre az unibet visszautalta a feltett pénzt a számlámra (pedig De Voest Rik-re raktam), ma pedig volt egy másik (Tommy Robredo - Simone Bolelli) aminek meg  7-4, 4-6, 1-3 -nél lett vége, itt az unibet nem adta vissza a feltett tétet :noway: (Tommy Robredo-ra raktam)


és most is volt egy (Lopez Feliciano - Dolgopolov Aleksandr) ahol meg a második szettben 1-0-nál raktam under 10,5-re és 3-0-nál feladta az ukrán. Itt visszakaptam a feltett tétet (de csak azt, a nyereményt azt nem)


Pontosan nem ismerem az unibet szabályait, de a legtöbb irodánál az a szabály, h az első szettnek le kell mennie ahhoz, h érvényben maradjon a fogadás. Épp ezért, a De Voest meccsnél érvénytelen, hiszen nem volt befelyezett szett, mig Robredo-nál már döntő szettben került feladásra a meccs, igy azok akik Bolelli-re raktak, nyertek, akik Robredo-ra vesztettek.
Az under/over esetében csak olyan fogadások kerülnek elbirálásra, amik már biztosan bekövetkezhetnek. Tehát ha 5-3as állásnál adták volna fel, és Te raktál volna egy under8,5-et, akkor vesztes a tipped, ha over8,5et, nyertes. Itt 3-0ás állásnál még matematikailag kijöhetett volna az over10,5, igy visszaadták a tétet.

Idézetet írta: spitfire Dátum április 20, 2010, 18:38:46
Sziasztok!

Tudja valaki, hogy Unibeten a feladott teniszmeccsekre mikor adják vissza a tétet illetve mikor úszik el, ha valaki feladja?
Mert tegnap volt egy meccsem (Mecir Miloslav - De Voest Rik) aminek 4-1-nél az első szettben vége lett, erre az unibet visszautalta a feltett pénzt a számlámra (pedig De Voest Rik-re raktam), ma pedig volt egy másik (Tommy Robredo - Simone Bolelli) aminek meg  7-4, 4-6, 1-3 -nél lett vége, itt az unibet nem adta vissza a feltett tétet :noway: (Tommy Robredo-ra raktam)


és most is volt egy (Lopez Feliciano - Dolgopolov Aleksandr) ahol meg a második szettben 1-0-nál raktam under 10,5-re és 3-0-nál feladta az ukrán. Itt visszakaptam a feltett tétet (de csak azt, a nyereményt azt nem)


Az irodák 90%-nál, ha lemegy az első szett akkor már nem kaphatod vissza a téted! Sajnos ez van!

Na akkor senki nem tudja azt a oldalt, amelyik leírja ezt irodánként?

1) a bet365 bármikori feladásnál érvényteleníti a fogadást, a tétet visszaadják... a kombi fogadásokban 1x szorzóval szerepel a meccs
2) betfairnél le kell mennie 1 szettnek, hogy a fogadás érvényes legyen
3) többi irodát nem tudom...

Nem erre gondoltam, de talán ez is helyes:


Idézetet írta: Latzka Dátum április 20, 2010, 19:12:04
Na akkor senki nem tudja azt a oldalt, amelyik leírja ezt irodánként?

th3PR0j3ct0r kiirta a honlapcimet a naplómba ;)

Kösz srácok a gyors választ, ilyen hatékony kéne legyen az irodák ügyfélszolgálata is! :great: