Betfair lóverseny

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hrd=Hurdle
Chs=Chase
Nhf=National Hunt flat

Ezek ügyességi számok,ahol különféle akadályokat,vizes árkokat kell átugratni a lovakkal a versenyek közben.
Ezek azok a dolgok,amelyek ezt a formát nagyon veszélyessé teszik!
Itt a legkisebb táv 1mérföld 7 furlong szokott lenni,de nem ritka,hogy 3 mérföld 2 furlongos vagy még nagyobb távon is rendeznek versenyeket!
Ezek a legkiszámíthatatlanabb versenyek,a brutálisan nagy távok miatt,ezért itt nem nagyon szokott lenni nagy favorit sem.
Olyan versenyekkel meg ne nagyon foglalkozz,ahol van 12-nél több ló a versenyben,mert felesleges!
Hacsak nem meglepire játszol.
Itt még a legjobb zsokék is borulnak egyszer-kétszer időnként.
Láttam vidit már a jelenlegi legjobbnak tartott zsokéról Richard johnsonról is,aki akkorát tanyált a loval,mint az állat,de előtte még repült vagy 10 métert.
A legtöbb esetben a Flat (sprint tehát gyorsasági)műfajból már kiöregedett pacikat viszik át az akadály versenyekre.

A geeket használtam,de sosem tudtam legyőzni a baromságaim(nagy kockáztatás a nagyobb haszon reményében) így most egyenlőre pihin vagyok!:D:D


#136 november 27, 2016, 23:34:46, Arzeen
köszi
csak LAY fogadásokra gondoltam és ennyi
ezek szerint te back fogadásokat is szoktál tenni
vannak még hasznos tanácsaid, vagy tapasztalatok, amiket van kedved itt megirni?

még annyit, a geeks mennyibe kerül havonta? érdemes használni? mennyire kifizetődő és milyen alap bankra lenne szükség szerinted ahhoz hogy havonta kb 500 dolcsit össze lehessen hozni? nem vagyok tehetetlen...

Nos,sokat tudok a lóversenyről,úgy általában.:D
Most feltűnt,hogy vannak egyéb fogadási lehetőségek is.
Amiben nem vagyok biztos,hogy mit jelentenek?
Each way és reserve.
Vannak sejtéseim,de egy profi leírhatná ,hogy pontosan mit is jelentenek ezen fogadási formák a futamon belül?
Köszi! :)

Each Way - Tétre és helyre fogadsz egyszerre. Rámész a backre akármelyik lónál, beírod a tétnagyságot, mondjuk 10 euró (2*10 eurót fogsz kockáztatni) és látni fogod alatta a profitot, minden eshetőségre.
If Win - nyer
If Place - helyet hoz
If Unplaced - helyet sem hoz, 2*10 eurót fogsz bukni

Reverse - Az első két helyet kell eltalálnod. A számok a lovak számait jelölik, a Win piacon a lovak neve mellett találod balra. Alatt még egy szám zárójelben a rajtgépben való helyét jelöli.


Helló!
Ismer valaki olyan oldalt,ahol a lóversenyek eredményeit lehet látni,lehetőleg emberek számára értelmes oddszokkal.
pl:1.90 meg ilyenekre gondoltam és nem 11/5 meg ilyen baromságok.
Asszem a decimal odds kell nekem.
Timeform régen jó volt,ott mindent lehetett követni,de egyre több a fa..kodás tőlük.
Min.regelni kell hozzájuk,hogy lássál,tudjál ezt-azt.
Hasonló oldalt ismer valaki?
Köszönöm!

Idézetet írta: mikisun Dátum április 30, 2017, 21:21:22
Min.regelni kell hozzájuk,hogy lássál,tudjál ezt-azt.
Hasonló oldalt ismer valaki?

Timeformot használom. A regisztráció semmibe sem kerül és könnyen vissza lehet keresni a futamokat. ;) Más oldalról nem tudok, ahol fent lennének a BSP oddsok is.

Köszönöm Secretariat! :ok: :) :)
Kezdettől fogva én is a timeformot használtam,csak egyre több statot "dugtak el"a felhasználók elől és ez nekem nem volt szimpatikus.:D
Igazából csak attól tartok/tartottam,hogy regelek hozzájuk,aztán ennek nehogy valamilyen nem ismert költsége legyen.
Rád viszont hallgatok!
Ha neked jó a timeform,akkor nekem is jó lesz!:D
Szal,akkor regizzek azt mondod?
Ok!
Egyéb lehetőséget én sem találtam,úgyhogy muszáj lesz.
Köszi!


Ui:
Ew-nek még nem értem,mi a haszna?!
Ha raksz egy lóra és nyer,akkor ok,de ha már csak helyezett lesz,akkor már minusz lesz a dologból.
Ha meg unplaced lesz,akkor meg egyértelműen teljes cickó.
Akkor nem jobb már inkább helyre fogadni?
Vagy sima winre?


Idézetet írta: mikisun Dátum május 01, 2017, 00:43:42
Ui:
Ew-nek még nem értem,mi a haszna?!
Ha raksz egy lóra és nyer,akkor ok,de ha már csak helyezett lesz,akkor már minusz lesz a dologból.
Ha meg unplaced lesz,akkor meg egyértelműen teljes cickó.
Akkor nem jobb már inkább helyre fogadni?
Vagy sima winre?

Én aznap regeltem a timeformra, mikor ezt bevezették, de hátrányom még nem volt belőle.  ;)
Ha jól tudom ázsiai hendikepeknél vannak olyan kimenetelek, hogy a pénzed visszajár, szóval ennyi erővel azt is kérdezhetnéd, hogy annak mi értelme van.  :P Valójában az EW-t többnyire magasabb oddsoknál szokták alkalmazni, akkor, ha a helyre az odds eléri a 2-est legalább, így nullára, vagy akár pluszba jössz ki, ha helyezést hoz a ló. Én, mikor elkezdtem a lóversennyel foglalkozni, a kisebb variancia miatt ehhez szoktam hozzá. 8) Volt, hogy 5-10 futamon sem volt nyerő, non-stop második, vagy harmadik lett a ló. Akkor értékeli igazán az ember.  ;D

Caan Berry pro loverseny trader egy 3 napos challenge kereteben mutatja be, mire lehet eleg 400 font, ha tudja az ember, hogy mit csinal. Tegnap volt az elso nap, impozans, 86,61 font nyereseget realizalt a 400-as befektetesre, ami tobb mint 20%-os profit. Ma es holnap a hatralevo napok, miutan egy sokak altal megfogalmazott kerdes megvalaszolasahoz juthatunk kozelebb.

https://caanberry.com/400-bank-challenge-day-1/

Ezzel nem foglalkozik már senki, hogy így kihalt a topik, vagy van valami másik forum ahol megy a beszélgetés?

Idézetet írta: magiclevinho Dátum december 07, 2018, 20:38:22
Ezzel nem foglalkozik már senki, hogy így kihalt a topik, vagy van valami másik forum ahol megy a beszélgetés?

nem halt be csak kevés az érdeklődő
és nincs kivel beszélgetni :)
pedig engem érdekelne..

Most már vagytok ketten. Hajrá!  :beerchug:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 10, 2018, 13:54:42
Most már vagytok ketten. Hajrá!  :beerchug:

jaja.. két amatőr.. :)
most már csak egy profi szaktanácsadó kellene..

nézegettem a lóversennyel kapcsolatos dolgokat, de annyi mindent nem értek, nincs aki elmagyarázza
a hozzáértő meg nyilván nem fog itt hosszas ecsetelésbe kezdeni..

Idézetet írta: Arzeen Dátum december 10, 2018, 13:57:35
jaja.. két amatőr.. :)
most már csak egy profi szaktanácsadó kellene..

nézegettem a lóversennyel kapcsolatos dolgokat, de annyi mindent nem értek, nincs aki elmagyarázza
a hozzáértő meg nyilván nem fog itt hosszas ecsetelésbe kezdeni..

Bár nem vagyok pro, de ezzel foglalkozok. Ha van konkrét kérdésetek, tegyétek fel és ha tudok, válaszolok rá.