Skrill Mastercard

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: nemethb Dátum szeptember 20, 2020, 10:40:11
Sziasztok! Többször tapasztaltam, hogy a kártyát elutasította a paypass terminál. Volt, hogy egyik nap ugyanazon a helyen engedélyezte a vásárlást, másik nap viszont már elutasította. Más is tapasztalt hasonlót? Van rá megoldás?
Nálam nagyon régen nem volt ilyen. Ha a paypass nem müködik, első ötletként mindig dugd be, mintha nem lenne paypassos, és üsd be a PIN kódot kis összegnél is.

Második ötletnél meg várni kell egy 15-20 percet, utána jó szokott lenni.

Köszi a válaszokat. A bedugós módszerrel elfogadta eddig, lehet a későbbiekben azt fogom forszírozni inkább a paypass helyett. Ha az sem, akkor marad a kp felvétel, remélem az ATM elfogadja.

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni ! Felutaltam MasterCarddal 10000Huf forintot és sehova nem tudom utalni. Csak annak az adminnak aki a sportfogadàsos nyereményjáték pénzeket szokta utalni? Hogy mentsen a pénzt ? Mi lenne a jó ? Köszönöm

Idézetet írta: iamstar Dátum november 30, 2020, 21:39:27
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni ! Felutaltam MasterCarddal 10000Huf forintot és sehova nem tudom utalni. Csak annak az adminnak aki a sportfogadàsos nyereményjáték pénzeket szokta utalni? Hogy mentsen a pénzt ? Mi lenne a jó ? Köszönöm

Így jártam én is.
Innen kezdve nem tudom mi értelme a skrillnek. Fingom nincs miért van ez a korlátozás a mastercardos feltöltéseknél. Tuti nem a mastercard sara mert a szerencsejáték oldalakon simán be lehet fizetni erről a kártyáról.

Idézetet írta: iamstar Dátum november 30, 2020, 21:39:27
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni ! Felutaltam MasterCarddal 10000Huf forintot és sehova nem tudom utalni. Csak annak az adminnak aki a sportfogadàsos nyereményjáték pénzeket szokta utalni? Hogy mentsen a pénzt ? Mi lenne a jó ? Köszönöm

Én is így jártam be akartam fizetni unibettre de nem tudtam mert nem szerencsejáték osszegkent volt feltöltve a penz, a legegyszerűbb befektetni az összeset bitcoinba hogyha van nyereség kivenni és kiutalassal kivenni a penzt, csak így lehet MasterCard kártyára

Kartyas fizetes nektek mukodik? Engem mindenhonnan hibauzenettel dob vissza, holott a legutobbi hasznalatkor semmi gond nem volt, s ugyanazokat akartam online kifizetni. Eloszor azt hittem, hogy elutottem egy szamot, de a masodik alkalomnal mar erre is kiemelten figyeltem, hiaba...

Hali!
Rendeltem Mastercard kártyát, de nem érkezett meg!(22napja) Költséget nem vontak le érte. Ha törlöm ezt, és újra megrendelem, akkor már fognak díjat elszámolni érte?
Köszönöm.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum május 22, 2021, 13:53:03
Hali!
Rendeltem Mastercard kártyát, de nem érkezett meg!(22napja) Költséget nem vontak le érte. Ha törlöm ezt, és újra megrendelem, akkor már fognak díjat elszámolni érte?
Köszönöm.
Talán az jó lehet, már meg kellett volna érkeznie. Lehet írni kéne nekik, hogy mi van már. Az a baj, hogy nem emlékszem, hogy mikor vonja le a kártya árát, de olyan 4-6 nap alatt megjön.