Paypal

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#75 május 08, 2015, 10:49:15, Pikaa
Sziasztok!

Van egy Paypal számlám, ami a nevemen van. Ehhez hozzá is van adva egy bankkártya, ami szintén a nevemen van. Lehetséges, hogy hozzá adjak egy olyan bankkártyát, ami más nevén van  és feltöltsem a Paypal számlám?

ui.: épp olvasom, hogy nem lehetséges. Ha most hamar csinálok az ő nevére egy paypal számlát, az oké lesz, hogy tudjak fizetni Ebay-en?

Igen, ez a helyes, de új számlánál lehet kéri a kártya ellenőrzését.

Biztos lesz kártya ellenőrzés 1-3 nap.
Nagyon drága kártyás feltöltésnél nekem deviza váltással 10-12% minusz.  Ha teheted inkább utalj nekik.

Sziasztok!

Olvastam a topicban hogy sokan szeretnének paypal-el fogadni, de nem találtam választ.

Szóval magyarországról sehogyan sem tudnék fogadni? Nincsen olyan külföldi oldal esetleg ahol ezt meglehetne oldani?

Nincs, paypal nem engedi.

Kéne egy kis cash a paypalomra.. Skrillen tudok küldeni cserébe. vki?   
Privát üzit!

Idézetet írta: bendehal Dátum május 08, 2015, 23:30:29
Biztos lesz kártya ellenőrzés 1-3 nap.
Nagyon drága kártyás feltöltésnél nekem deviza váltással 10-12% minusz.  Ha teheted inkább utalj nekik.
Ne hagyjátok, hogy a Paypal váltson kártyás fizetésnél, át lehet állitani, hogy a célvalutában húzza le a kártyáról, úgy valamivel előnyösebb. Csak azért irom, mert én is beszoptam ezt párszor.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 08, 2015, 16:21:32
Ne hagyjátok, hogy a Paypal váltson kártyás fizetésnél, át lehet állitani, hogy a célvalutában húzza le a kártyáról, úgy valamivel előnyösebb. Csak azért irom, mert én is beszoptam ezt párszor.

Nekem direkt dolláros skrillkártya van hozzárendelve a Paypalhoz,
de ha dolláros árut veszek akkor angolfontban számol,
ha eurós cuccot veszek ebayról, akkor is angolfontban >:(
Mindig úgy vált hogy neki legyen jó :(
Hol tudom beállítani a paypalszámlámban hogy milyen valutában számoljon?

#83 július 10, 2015, 12:21:31, ncis88
Nem értem ezt a paypalt. Regisztráltam, hozzáadtam a skrilles kártyám, megadtam a kódot amit kell, de nem találom hol tudnék én a kártyáról pénzt feltölteni. Sőt azt sem találom hol van a hozzáadott bankkártya. Olyat találtam hogy pénzfeltöltés bankszámláról,de az nem jó.

Valakinek ötlete? Kerestem rá googleban de semmi érdemi infót nem találtam.



***  Közben rájöttem hogy nem is kell feltölteni, mert ha vásárolok vmit, akkor azt a skrilles kártyámról vonja le. Vagyis ezentúl olyan helyen is tudok a skrilles kártyámmal online vásárolni, ahol nincs skrill csak paypal.

Nem tudja valaki mi lehet az oka hogy ezt még nem kaptam meg? 25.-én kértem le számlára, azt írta 1-2 munkanap. Azt írja hogy completed, de zseton sehol.  ??? Első utalásom, valamit elcsesztem vagy hogy számolják azt az 1-2 munkanapot? Verifikálva vagyok amúgy.

-ha véletlen van olyan a képen amit nem kéne publikusan mutatni akkor szóljatok légyszi  :)

Tegnap utaltam volna egy ismerősnek, de elírtam a címet és az illető már el is fogadta. Vissza lehet ezt vonni valahogy?

Sziasztok!

SEgítségre lenne szükségem. Paypalon utalt nekem ismerősöm de nem kaptam meg. Paypalon minden oké mindent megcsináltam amit kell kaptam is mailbe ütenetet paypaltól a pénzről viszont sehol nem látom. Mit kell tenni ilyenkor? Sosem használtam még. Tegnap este regisztráltam Paypalon. Köszi előre is!

Hello.
Paypal-ról szeretnék pénzt átváltani moneybookers-ra.
A segitséget előre is köszönöm.
További részleteket privát üzenetben közölném.

#88 december 29, 2016, 07:39:05, Cpt. Szikla
Újfajta Skrill kártyát nem tudok hozzáadni a kontómhoz. Régivel gond nélkül ment, főleg ebay-ezésre használtam, hogy ne legyen felesleges valutaátváltás. Másnál is hasonló a helyzet, mióta új kártya van?! - megoldva

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum december 25, 2016, 15:17:46
Újfajta Skrill kártyát nem tudok hozzáadni a kontómhoz. Régivel gond nélkül ment, főleg ebay-ezésre használtam, hogy ne legyen felesleges valutaátváltás. Másnál is hasonló a helyzet, mióta új kártya van?! - megoldva

mi a megoldás?  :beerchug: