Tradelés Betfairen

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Valaki próbálta már fociban a páros/páratlan piacon tradelni? Szívesen meghallgatnám a véleményeket ezzel kapcsolatban (jó-nem jó, megéri-nem éri meg)

Üdv. Én próbálkoztam vele de sajnos elég kevés pénz mozog ezen a piacon. Így nem nagyon éri meg vele foglalkozni.

Srácok!
valaki trédelt már a greyhound marketeken?
Próbálkozom vele pár napja,de szerintem sokkal nehezebb,mint a lóverseny piacakon!
Látszólag semmiféle kapaszkodót nem találni,hogy melyik agárnak megy le vagy fel az oddsza!
Az edddigi eredményeikat nézve a kutyáknak figyelsz egyet,talán még backeled is,aztán jön a meglepi,nem a favorit oddsza megy le,sőt inkább felfelé indul el.
Van valakinek tapasztalata vagy tanácsa mire figyeljek?
Womot is figyeltem és a betfair grapht is,semmi értelme!

Számomra túlságosan illikvid piac, mindemellett semmilyen előnyét nem látom a lóversennyel szemben. Indikátorok maximum egy alap elképzelést adhatnak, hogy mit érdemes figyelni (elsősorban lovakra értem), annál jóval fontosabb a futam előtti 5 percben beáramló összegek. Aztán az is igaz, hogy nem kell tudnunk, hogy mi fog történni, csak megfelelő választ kell adnunk a mozgásra. Persze tapasztalattal és érzékkel növelhető az arány, de nem szabad abba a hibába esni, hogy meg akarjuk jósolni a jövőt. Tulajdoníthatunk valami bekövetkezésének nagyobb valószínűséget, s kell is, azonban ehhez leginkább a pénzáram vizsgálata jelenthet segítséget.

Kösz a reactiont Alk!
Tudom,rád lehet számítani!
Jó két hét után úgy döntöttem hagyom is a kutyákat a picsaba!
Ahogy írtad is illikvid a piac,amit gondolom így könnyebb is befolyasolni,mint a lóverseny marketeket!
Sok helyen olvasgattam de mindig ugyanaz a sztori!
Abszolút kiszámíthatatlanok a mozgások a greyhound marketeken!
Itt a szerencse a megérzés inkább játszik szerepet,mint a tudás!
Itt csak azok járnak jól akik mozgatják az oddszokat.

Üdv! Egy stratégia ötlet:
Back over 2.5
Mindkét csapat gól NEM
Correct score Back 1-1
Vélemény?


Igen, van még kérdés?  8)  ::)