Nyereményigénylés BET365

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok!

a bet365-nél van számlám. visa kártyáról utaltam, de vissza csak 99.999 huf a limit, és 2-5 nap. van moneybookers-em, de onnan még nem utaltam a fogadóirodának. lehetséges a moneybookers-re igényelni a pénzt?


még annyit kérdeznék, hogy kérik e az igazolványmásolatot, és ha igen, akkor melyik menüpotba kell belépnem, hogy e-mail-ben elküldjem?

előre is köszönöm!

Idézetet írta: Mefe Dátum február 02, 2009, 14:34:12
Sziasztok!

a bet365-nél van számlám. visa kártyáról utaltam, de vissza csak 99.999 huf a limit, és 2-5 nap. van moneybookers-em, de onnan még nem utaltam a fogadóirodának. lehetséges a moneybookers-re igényelni a pénzt?


még annyit kérdeznék, hogy kérik e az igazolványmásolatot, és ha igen, akkor melyik menüpotba kell belépnem, hogy e-mail-ben elküldjem?

előre is köszönöm!


eloszor is gratula, ha ilyen szep osszeget osszeszedtel. furcsa, h csak ekkora a limit. de ha mondjuk kiveszel 100ezret a tobbit is ki lehet nemsoka szerintem. Nem tudom, egyszerre ennyit lehet kivenni vagy egy honapban? de persze van mb-es kifizetes is, csak eloszor be kell fizess mbel.

vszinuleg kernek,de mint minden irodanal csak akkor kell kuldeni amikor kerik, es ott leirjak, hova vagy hogy kuld.

köszi!

én sem értem, azt írta az ügyfélszolgálat, hogy alkalmanként ... szóval nem vagyok egy angol zseni, éppen ezért nem is firtattam tovább a live chaten.
na most én lehívtam a 100.000-t, a számláról levonták, és kíváncsian várom...  aztán, hogy az alkalmanként mit jelent? hát?

üdv: mefe