Bet365 - Rövid távú promóciók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


kiváncsi vagyok tudta-e valaki hogy a kombi fogadást nem térítik vissza!

nagyon fasza mert mindkét tippem szopacs lett, ha ezt tudom eszembe nem jut kombit tenni :noway:

Idézetet írta: fanatic Dátum február 18, 2016, 16:37:30
kiváncsi vagyok tudta-e valaki hogy a kombi fogadást nem térítik vissza!

nagyon fasza mert mindkét tippem szopacs lett, ha ezt tudom eszembe nem jut kombit tenni :noway:

Ha elolvastad volna... tudtad volna... Bocs!
Azt hittem ezzel mindenki tisztában van, aki fel szokta használni tuti nyerőre a 3000Ft-os élő fogadásokat.  ;)

#287 február 19, 2016, 16:35:15, Knapp
Idézetet írta: fanatic Dátum február 18, 2016, 16:37:30
kiváncsi vagyok tudta-e valaki hogy a kombi fogadást nem térítik vissza!

nagyon fasza mert mindkét tippem szopacs lett, ha ezt tudom eszembe nem jut kombit tenni :noway:

A részletes feltételekben benne van.

2. A kockázatmentes fogadás értéke a 2016. február 17-én, szerdán rendezett Roma v Real Madrid Bajnokok Ligája rangadóra tett legnagyobb mérkőzés előtti, egyszeri (nem kombinált) fogadás összegével egyezik meg, maximum 3.000 Ft* értékben. A Felvehető most funkcióval lezárt mérkőzés előtti fogadások nem érvényesek ennél az akciónál, akár mérkőzés előtt vagy közben zárja le őket. A legnagyobb, idő előtt nem lezárt mérkőzés előtti fogadás fog számítani (maximum 3.000 Ft*).

3. Kockázatmentes fogadásnak a 2016. február 17-én, szerdán rendezett Roma v Real Madrid Bajnokok Ligája rangadóra tett legelső, egyszeri (nem kombinált) élő fogadás számít. Amennyiben az első élő fogadását lezárja a Felvehető most funkcióval, úgy nem lesz jogosult erre az ajánlatra.

To qualify for your risk free In-Play bet, simply place a bet before kick-off then, once the game starts, place another bet on any In-Play market. If your FIRST In-Play bet loses we will refund this stake, up to the same value as your largest pre-match bet (max refund 3,000 HUF). Where more than one In-Play selection is placed on the same bet slip, the risk free bet will be deemed to be the one which is first on the bet slip.

Sajnos mos tényleg nem olvastam a szabályzatot ,de ha nem akarnák lehúzni az embereket bepaszírozzák valahogy a promóciós levelükbe azt a 2 nyamvadt szót hogy SINGLE BET!

Szerintem ez elég nyilvánvaló. Ugyanis az ajánlat a Roma - Real Madrid meccsre vonatkozik csak. Írják is.
És egy meccsből nem tudsz semmilyen kombit összehozni.

Idézetet írta: ncis88 Dátum február 19, 2016, 16:20:03
Szerintem ez elég nyilvánvaló. Ugyanis az ajánlat a Roma - Real Madrid meccsre vonatkozik csak. Írják is.
És egy meccsből nem tudsz semmilyen kombit összehozni.
sárgalapok+szögletek+gólok...kombiszaga van:D

Jogos. Ezt elfelejtettem.


Nem szóltam.. :DDD :bash: :bash: :bash: :great:

Arsenal - Fc Barcelona kockázatmentes élő fogadás

A kedd esti Arsenal - Fc Barcelona Bajnokok Ligája meccsre a bet365 egy fantasztikus kockázatmentes élő fogadást kínál nektek!

Helyezz el egy mérkőzés előtti fogadást az Arsenal - Fc Barcelona mérkőzésre, és megajándékoznak egy azonos értékű kockázatmentes élő fogadással.


Ahhoz, hogy jogosult legyél a kockázatmentes élő fogadásra, egyszerűen tegyél egy fogadást a vonatkozó meccsre a kezdőrúgás előtt, majd fogadj a mérkőzés közben is az élő piacok bármelyikén. Amennyiben az ELSŐ élő fogadásod veszít, a tét értékét visszafizetik a legnagyobb mérkőzés előtti fogadás értékéig (maximum visszafizetés 3.000 Ft*).

Amennyiben az élő fogadásnál több mint egy választást teszel fel ugyanarra a fogadószelvényre, akkor a fogadószelvényen legelsőnek szerepelő választás minősül a kockázatmentes fogadásnak. Minden fogadást a szokásos módon kell fizetni és leadni, és a Felvehető most funkcióval egészben vagy részben lezárt fogadások nem érvényesek ennél az ajánlatnál.

Mint mindig, most is több mint 70 élő fogadás piacon fogadhatsz mérkőzés közben, beleértve a Következő gól, Mérkőzés gólok, Mérkőzés szögletek, Félidő eredménye, Játékidő eredménye és még sok más piacot.

Számos mérkőzés előtti és élő fogadás piacuknak, illetve fantasztikus élő fogadás ajánlatuknak köszönhetően, a legtöbbet hozhatod ki minden bet365-nél elhelyezett labdarúgás fogadásodból.

Részvételi feltételek


Hali!
Ma ismét van ez :

Tegyen egy mérkőzés előtti fogadást a Chelsea v PSG mérkőzésre, és mi megajándékozzuk egy azonos értékű kockázatmentes élő fogadással.
Ahhoz, hogy jogosult legyen a kockázatmentes élő fogadásra, egyszerűen tegyen egy fogadást a vonatkozó meccsre a kezdőrúgás előtt, majd fogadjon a mérkőzés közben is az élő piacok bármelyikén. Amennyiben az ELSŐ élő fogadása veszít, a tét értékét visszafizetjük a legnagyobb mérkőzés előtti fogadás értékéig (maximum visszafizetés 3.000 Ft*).
Amennyiben az élő fogadásnál több mint egy választást tesz fel ugyanarra a fogadószelvényre, akkor a fogadószelvényen legelsőnek szerepelő választás minősül a kockázatmentes fogadásnak. Minden fogadást a szokásos módon kell fizetni és leadni, és a Felvehető most funkcióval egészben vagy részben lezárt fogadások nem érvényesek ennél az ajánlatnál.
Mint mindig, most is több mint 70 élő fogadás piacon fogadhat mérkőzés közben, beleértve a Következő gól, Mérkőzés gólok, Mérkőzés szögletek, Félidő eredménye, Játékidő eredménye és még sok más piacot.
Számos mérkőzés előtti és élő fogadás piacunknak, illetve fantasztikus élő fogadás ajánlatunknak köszönhetően, a legtöbbet hozhatja ki minden bet365 labdarúgás fogadásából.


Ez az ajánlat a 2016. március 9-én, szerdán rendezett Chelsea v PSG Bajnokok Ligája találkozóra tett fogadásokra érvényes.

Szerezzen 10 ingyen pörgetést a Kaszinóban!

Míg Európa legjobb csapatai egymással küzdenek, Ön 10 ingyen pörgetést szerezhet a Kaszinó következő nyerőgépein: Frankie Dettori's Magic 7 Jackpot, Halloween Fortune, The Avengers és White King.

Az ingyen pörgetések igényléséhez egyszerűen fizessen be/utaljon át legalább 3.000 Ft*-ot a Kaszinóba április 26-án 18:00 (GMT) és április 27-én 00:59 (GMT) között - majd töltse be a játékot és kezdjen el pörgetni. A 10 ingyen pörgetést azonnal lejátszhatja és az azokból származó összes nyeremény az Öné.

Nálam nem nyílik meg egyik nyerőgép sem, másnál működik?

Idézetet írta: Salvio Dátum április 26, 2016, 22:49:14
Szerezzen 10 ingyen pörgetést a Kaszinóban!

Míg Európa legjobb csapatai egymással küzdenek, Ön 10 ingyen pörgetést szerezhet a Kaszinó következő nyerőgépein: Frankie Dettori's Magic 7 Jackpot, Halloween Fortune, The Avengers és White King.

Az ingyen pörgetések igényléséhez egyszerűen fizessen be/utaljon át legalább 3.000 Ft*-ot a Kaszinóba április 26-án 18:00 (GMT) és április 27-én 00:59 (GMT) között - majd töltse be a játékot és kezdjen el pörgetni. A 10 ingyen pörgetést azonnal lejátszhatja és az azokból származó összes nyeremény az Öné.

Nálam nem nyílik meg egyik nyerőgép sem, másnál működik?

A White Kinget próbáltam, elég lassan, de megnyitotta.
Ott volt a 10 pörgetés, köszi!
10 forintot adott.   :D

Nálam csak fehér képernyő van, nem is kezdi el tölteni a játékokat.
(lehet a blokkoláshoz lehet köze, pedig alternatív címen próbálkozok)

ma is van ez a 10 pörgetés,csak át kell dobni 3000et kaszinóra

Hali!
Ezt tegnap kaptam email-ben.

Nézetek rá, gondolom másnak is küldtek!

Hali!
Ismét lesz fogadásbiztosítás a döntőre.

A Real Madrid május 28-án, szombaton az Atletico Madrid csapatával mérkőzik meg a Bajnokok Ligája döntőjében, mi pedig egy fantasztikus élő fogadást  kínálunk Önnek!

Tegyen egy mérkőzés előtti fogadást a Real Madrid v Atletico Madrid találkozóra, és mi megajándékozzuk egy azonos értékű kockázatmentes élő fogadással (maximum 3.000 HUF) erre a mérkőzésre. Feltételek érvényesek.

Ahhoz, hogy jogosult legyen a kockázatmentes élő fogadásra, egyszerűen tegyen egy fogadást a vonatkozó meccsre a kezdőrúgás előtt, majd fogadjon a mérkőzés közben is az élő piacok bármelyikén. Amennyiben az ELSŐ élő fogadása veszít, a tét értékét visszafizetjük a legnagyobb mérkőzés előtti fogadás értékéig (maximum visszafizetés 3.000 HUF). Amennyiben az élő fogadásnál több mint egy választást tesz fel ugyanarra a fogadószelvényre, akkor a fogadószelvényen legelsőnek szerepelő választás minősül a kockázatmentes fogadásnak.

A fogadásokat a szokásos módon kell fizetni és leadni. A Felvehető most funkcióval egészben vagy részben lezárt fogadások nem érvényesek ennél az ajánlatnál. A teljes részvételi feltételeket ide kattintva tekintheti meg.

Mint mindig, most is több mint 70 élő fogadás piacon fogadhat mérkőzés közben, beleértve a Következő gól, Mérkőzés gólok, Mérkőzés szögletek, Félidő eredménye, Játékidő eredménye és még sok más piacot.

Számos mérkőzés előtti és élő fogadás piacunknak, illetve fantasztikus élő fogadás ajánlatunknak köszönhetően, a legtöbbet hozhatja ki minden bet365 labdarúgás fogadásából.