SPF Kupa Hibabejelentés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: muki46 Dátum június 24, 2016, 12:34:58
A 7-10 számú párosításban a nyolcaddöntőben egyik játékos sem fogadott legalább ötször.Aki nem veszi a fáradtságot,hogy legalább 5 fogadást megtegyen az nem érdemli meg,hogy tovább jusson.Mégis továbbjutott az egyik.Miért?

Mert valakinek tovább kellett jutnia az illető párosításból.

Sziasztok!

3 tippem nincs kiértékelve.
ID: 133400
ID: 133399
ID: 133398

Nyugi srácok holnap ki lesz értékelve minden????

Sajnálatos, hogy a játék befejező szakaszában történt ez a játék kiértékelés kimaradás, hisz akinek kevés pontja van az nem tudott mivel fogadni. De ez van.

Üdv! 2 napja nincsenek kiértékelve a tippjeim, nem tudok játszani!

Hát kérem szépen, ha itten ilyen soká lesznek kiértékelve a tippek, inkább nem is indulok a játékban... Az már egyenesen tűrhetetlen, hogy a kiértékelők részegeskednek, kártyázgatnak meg züllenek, ahelyett, hogy a tippeket értékelnék ki  ;) :cya:

Idézetet írta: misk@ Dátum július 16, 2016, 09:20:47
Hát kérem szépen, ha itten ilyen soká lesznek kiértékelve a tippek, inkább nem is indulok a játékban... Az már egyenesen tűrhetetlen, hogy a kiértékelők részegeskednek, kártyázgatnak meg züllenek, ahelyett, hogy a tippeket értékelnék ki  ;) :cya:
Hogy a pisztolyt gy...... ki!  ;D ;D

A tippeket ma reggelre sikerűlt kiértékelni. Kérem nézzétek át! THX!

Úgy látszik egy nap megint lemarad. Ez azér fasza, mert már nem volt pontom mára, és így nem tudtam tenni tippet, így nem fog sikerülni címet védeni. :redchug:

Szia Milán!
Biztosan én csinálok valamit rosszul, de elméletileg bekerültem a kupa nyolcaddöntőjébe és nem tudok fogadást tenni, hosszú idő után kezdtem játszani és arra gondolok, hogy valamely kritériumnak nem felelek meg, viszont magamtól nem jövök rá... Kérnék egy kis útbaigazítást! Előre is köszönöm!
Még mindig super az oldal és csak gratulálni tudok a munkátokhoz!
Tisztelettel: barango

Semmi baj veled, vagy velem is van. :D Nekem sincs még fenn a play-off, de szerintem nemsokára megcsinálják.
Mondjuk így kicsit nehezebb lesz a minimum 5 tippet kiválasztani, ha kiesik egy nap.

Pilla türelem!

Mindjárt mondom a részleteket, de ha minden jól megy folyamatban van.

Most próbáljátok meg a tippeket leadni és jelezzetek vissza hogy minden rendben van e?

Idézetet írta: Várda64 Dátum augusztus 22, 2016, 19:25:13
Most próbáljátok meg a tippeket leadni és jelezzetek vissza hogy minden rendben van e?

Minden okés!

Pazar, úgy látom megjelentek az első tippek!

Először is elnézést a kellemetlenségért mindenkitől aki jogosult a további játékhoz!

Adminjaink, akiknek jogosultságuk van a játék indításához mind a ketten betegek. (részletekre nem vagyok felhatalmazva, de egyikükkel sem cserélnék)

Én hajnalban az utolsó tipp kiértékelése után szokás szerint jeleztem, hogy indulhat a rájátszás, majd elmentem dolgozni. Most jöttem haza és szembesültem vele hogy gond van.
vmlinuz úgy látom minden nehézsége ellenére megoldotta a problémát.

Még egyszer elnézést és sikeres játékot mindenkinek!

Semmi gond, minden beindult...köszönjük!