Kerékpár fogadások

Indította Cesc18, június 13, 2011, 13:11:48

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Pozzato

***** Régi motoros
november 07, 2022, 15:23:45 #1651 november 07, 2022, 18:37:10, Pozzato
Az ősz a kritériumokról szól, most Saitama volt a soros (györgy..., bocs). Vingegaard, Nibali, Froome és a többiek járják Ázsiát, érdemes ezt fejben tartani, mert Vingegaard nem igazán tudott pihenni az elmúlt hetekben. Jövőre lehet ez visszaüthet, mert Nibali vagy Valverde számára mindegy, most mennyit tekernek, visszavonultak.

Ja, meg közben ilyen japán beöltözős játékokban is részt kell venniük  ;D

https://cdn.mos.cms.futurecdn.net/S6LuFHV4SqiWvyAjrCegLX-1200-80.jpg

Geraint Thomas jövőre Girózik, ahogyan Joao Almeida és Jack Haig is (plusz Thomas csapattársa, Arensman is).

Mark Cavendish egyelőre csapat nélkül, nagy a baj, mert a B&B Hotels-projekt bedőlhet, másnak meg nem igazán kell Cav.

A legfurább nevű csapat is regisztrált a következő évre: Q36.5
Ez egy svájci gárda (Doug Ryder új csapata, aki korábbi MTN-Qhubeka csapatfőnök volt). ProTeam, nem rossz névsor: Brambilla, Conca, Donovan, Howson, Ludvigsson, Moschetti, Rosskopf és Sajnok. Valószínűleg azért nem nyerik magukhat halálra.  ;D

Az UNO-X szerintem a feljutást célozza meg, fedélzeten van Kristoff, aki ProSeries versenyen nagyon jól jöhet a pontgyűjtésnél. Arkéa, DSM és Cofidis bajban lehetnek majd, mert ez egy kifejezetten jó kis norvég csapat lesz (én feljutottam velük a PCM-ben  ;D ).