William Hill Infó

Indította Milán, november 22, 2012, 17:19:44

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nyuszika10

**** Tősgyökeres
Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 12, 2022, 19:24:19Volt ez a promojuk pár héten kresztül:
2x20 euro freebetet a mai és holnapi BL meccsekre, ha előtte teszel egy fogadást.

Múlt héten már nem kaptam, meg most se.

Másnak küldtek, és csak engem zártak ki ebből?

Már én se kapom.

Tigris

*** Haladó
Én ma kaptam egy olyan emailt, hogy adnak 5€ freebetet, és 50€ saját pénzből tett fogadás után egy 50€ értékű freebetet. Jeleztem a részvételi szándékomat, meg is kaptam az 5€-t, amit a BL döntőn X-re akartam feltenni, erre kiírja, hogy "Sorry, your bet has not been placed as your stake is too high".  ;D

Persze tudtam, hogy már a 2016-os EB óta lekorlátoztak 0-ra, de ennek így mi értelme, hogy küldik az emailt? Évekig semmilyen sportfogadásos promót nem küldtek ki részemre...

RedMunchen

****** Veterán
10 euro freebet itt

curpy82

**** Tősgyökeres
Idézetet írta: RedMunchen Dátum augusztus 20, 2022, 21:52:4410 euro freebet itt

Ez szép tőled, hogy mindig beírod a Will Hill általi lehetőségeket, de szerintem rajtad kívül senki sem tudja ezeket felhasználni. :-\

BvB_09

***** Régi motoros
Köszi! Nekem sikerült, igaz, csak 5 eurót kaptam.

RedMunchen

****** Veterán
A Free or 4 jatek nektek elerheto?
Engem ez "Restricted User - Unfortunately, you are not eligible to play this game" az uzenet fogad.

curpy82

**** Tősgyökeres
Én is így jártam. Az előző kettőnél is volt 4 találatom és már a freebetet sem adta. Azonban most már én is "restricted user" lettem. Csak nem értem, hogy miért?!

RedMunchen

****** Veterán
Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 17, 2022, 09:35:50Én is így jártam. Az előző kettőnél is volt 4 találatom és már a freebetet sem adta. Azonban most már én is "restricted user" lettem. Csak nem értem, hogy miért?!

A freebetek nekem sem kerultek automatikusan jovairasra, de a chates elerhetove tette.

curpy82

**** Tősgyökeres
Idézetet írta: RedMunchen Dátum szeptember 17, 2022, 10:42:47A freebetek nekem sem kerultek automatikusan jovairasra, de a chates elerhetove tette.

Nem beszéltél velük chaten azóta, hogy mi miért lettünk kitiltva a Free or 4 játékból?

RedMunchen

****** Veterán
Idézetet írta: curpy82 Dátum október 01, 2022, 13:38:49Nem beszéltél velük chaten azóta, hogy mi miért lettünk kitiltva a Free or 4 játékból?

Nem kerdeztem ra, de pont tegnap neztem, hogy elerheto-e, sajnos veglegesnek tunik.

RedMunchen

****** Veterán
Email jott rola: 5 gbp live freebet a vb alkalmabol.

RedMunchen

****** Veterán
Par napja mar fut ez a promo, 3-5 golt (hibatlan ma lett eloszor) lottem eddig, volt mar befizetesi bonuszom, 10, illetve 15 porim. A poris nyeremenyeken nincs forgatasi kovetelmeny.

https://vegas.williamhill.com/promotions/20221120-8135-tb-shootout

oakland23

****** Veterán
Idézetet írta: RedMunchen Dátum december 01, 2022, 06:13:13Par napja mar fut ez a promo, 3-5 golt (hibatlan ma lett eloszor) lottem eddig, volt mar befizetesi bonuszom, 10, illetve 15 porim. A poris nyeremenyeken nincs forgatasi kovetelmeny.

bevertem 5-ből 5-öt  ;D , 2.25 Euró jött a pöriken, feltettem mindent a Kanada-Marokkó meccsen a 6+ gólra. Hátha sikerül megtizenkilencszerezni, és akkor már egy egész szép kis összeg lenne.  :ok: Ha mégsem, akkor is ingyen van/volt, szóval köszi!

flamman

**** Tősgyökeres
Idézetet írta: RedMunchen Dátum december 01, 2022, 06:13:13Par napja mar fut ez a promo, 3-5 golt (hibatlan ma lett eloszor) lottem eddig, volt mar befizetesi bonuszom, 10, illetve 15 porim. A poris nyeremenyeken nincs forgatasi kovetelmeny.

A gólok meglettek, elvileg 15 pörit adott (volna), de amikor kérném őket, folyton hibát ír..., nem akarják adni nekem, úgy látszik.

lazanyja

**** Tősgyökeres
Idézetet írta: flamman Dátum december 01, 2022, 13:24:35A gólok meglettek, elvileg 15 pörit adott (volna), de amikor kérném őket, folyton hibát ír..., nem akarják adni nekem, úgy látszik.

Nekem is ez volt. Rákérdezek chaten, válasz: nem vagyok jogosult rá. Pfff..