Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Zsoca Dátum január 12, 2024, 20:47:29Sziasztok.
Tapasztalta már valaki, hogy megszűnt az azonnali skrill to skrill transzfer? Órák óta függőben van a pénz  :noway:

Kizart.

Szerintem elirtal valamit. Azert van fuggoben.

A tavalyi ev folyaman volt 2-3 alkalommal hogy a skrill jovairt bizonyos osszeget elvileg valqmi atvaltasi kompenzaciora hivatkozva a penzmozgasok utan. Legutobb ez nalam talan nyaron volt. Valaki esetleg kapott mostansag ilyesfajta kompenzaciot?

Az egyszer volt tavalyelott osszel.

Azota olyan promoik voltak, ha kaptal emailt, hogy 1%ot visszaadtak ha hasznaltad a skrillt bizonyos merchantoknal pl unibet

Nem lehet hogy ezt kaptad vissza idokozonkent?

Idézetet írta: saviola8321 Dátum január 30, 2024, 11:31:26A tavalyi ev folyaman volt 2-3 alkalommal hogy a skrill jovairt bizonyos osszeget elvileg valqmi atvaltasi kompenzaciora hivatkozva a penzmozgasok utan
Azóta javítottak ezen, az egyszeri dolog volt.

Sziasztok
Új telefonszámom lett,miként tudom megváltoztatni a skrillnél?
Egyszerűen nem engedi....
Előre is köszönöm a segítséget

Idézetet írta: artur72 Dátum február 03, 2024, 15:29:03Sziasztok
Új telefonszámom lett,miként tudom megváltoztatni a skrillnél?
Egyszerűen nem engedi....
Előre is köszönöm a segítséget

Cseten nem tudsz nekik írni? Emailben, esetleg. Biztos van ott valami ügyfélszolgálatos elérhetőség. ;)

Idézetet írta: artur72 Dátum február 03, 2024, 15:29:03Sziasztok
Új telefonszámom lett,miként tudom megváltoztatni a skrillnél?
Egyszerűen nem engedi....
Előre is köszönöm a segítséget
Nagyon egyszerű.
Belépsz a Skrillre, ott "Settings", majd azon belül "Personal details", majd azon belül "Phone number". Annál rákattansz "Edit"-re (nem csaj, hanem SZERKESZTÉS), s ott átírod a régi telefonszámodat az új telefonszámra.
Ennyi.

Idézetet írta: csabax Dátum február 03, 2024, 18:22:09Nagyon egyszerű.
Belépsz a Skrillre, ott "Settings", majd azon belül "Personal details", majd azon belül "Phone number". Annál rákattansz "Edit"-re (nem csaj, hanem SZERKESZTÉS), s ott átírod a régi telefonszámodat az új telefonszámra.
Ennyi.

Eddig eljutottam,de sajnos hiába írom be az új számot a továbblépés után a rêgi számra akarja küldeni az azonosító kódot....

Nekem volt ilyen gondom.

Allitsd be hogy ne smst hanem emailt kuldjon ha ker azonosito kodot.

Sziasztok.
Kérdésem azokhoz szólna elsősorban akiknek OTP mobilbankja van. Előfordul nálatok is, hogy nem kapod meg a fizetés jóváhagyásához szükséges üzenetet a mobilbanktól? (Remélem érthető vagyok 😃)
Egyik nap jó, másik nap nem jó, később jó... Rohadt idegesítő. Ha Skrill-re fizetnék be ha fogadóirodába akkor is ezt játssza.  Nem értem miért.

Idézetet írta: Zsoca Dátum február 07, 2024, 16:26:23Sziasztok.
Kérdésem azokhoz szólna elsősorban akiknek OTP mobilbankja van. Előfordul nálatok is, hogy nem kapod meg a fizetés jóváhagyásához szükséges üzenetet a mobilbanktól? (Remélem érthető vagyok 😃)
Egyik nap jó, másik nap nem jó, később jó... Rohadt idegesítő. Ha Skrill-re fizetnék be ha fogadóirodába akkor is ezt játssza.  Nem értem miért.

Soha nem is volt ilyen. Amugy nem is kell kuldeniuk semmit. Mert amikor mondjuk befizetek skrillre akkor az apptol jon a push uzenet, (de ha nem jonne akkor is belepve ott lenne a fuggok kozott) es belepes utan csak ujjlenyomattal leokezom.

Vagy te a push uzenetre gondolsz? Attol meg fuggoben, ahogy irtam is, ott kene lennie az appban a fizetesnek amit le lehet okezni.