"Hónap naplója"!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


MonkeyBet special:

Megnyeri-e 2017 szeptemberében a hónap naplója címet:    
Egy napló hogy megélj a sportfogadásból!

Igen @ 1.85 1.75
Nem @ 1.85 1.95

Jelölve lesz-e szeptember legjobb naplója szavazáson?
Egy napló hogy megélj a sportfogadásból!

Igen @ 1.05
Nem @ 9.50



Én jelölném oakland naplóját.

Idézetet írta: butyi Dátum október 19, 2017, 17:41:44
szeptember?
:great:

Téged akartunk jelölni, de aztán láttuk, hogy elérted a nullszaldót.

A "hónap naplója" cím a jelenlegi formában nem működik, így ezt most lezárnánk/felfüggesztenénk.

A meghirdetett éves nyereményt viszont kiosztjuk az alábbiak szerint:

CaeSar - 25€
robmiller - 25€


Gratulálunk.  :beerchug:

Természetesen várjuk javaslataitokat, ötleteiteket is a "hónap naplója" díj jövőjével kapcsolatban.

#36 november 30, 2017, 11:58:46, robmiller
Köszönjük szépen!

Én a helyetekben visszatérnék arra, hogy bárki állíthasson jelöltet kizárólag a naplózási tevékenység alapján. Példának okáért, én simán ajánlottam volna októberben MarkoPolot, aki amellett, hogy rendkívül szimpatikus stratégiát választott - magyar csapatok mérkőzéseivel foglalkozik több sportágban is -, minden tippjét indokolja. Még az élő tippekhez is fűz 1-2 gondolatot, ami igen ritka, ismerve az élő fogadás naplózási nehézségeit. Bónuszként még a tippeket is utólag értékeli, függetlenül attól, hogy jó vagy sem. Ráadásul ha jön egy piros hullám, látható, hogy nem inog meg, hanem rendületlenül, tudatosan, és nem pánikolva teszi a tétjeit. Tetejében októberi hónapja, ha jól emlékszem pluszos is volt!

Nálam a fórumon egyértelműen a minőségi naplót testesíti meg, ami követendő példa. Ide sorolható TiB naplója is, bár ő is néha csapong, illetve nem mindig indokol. Szerintem sokkal jobb az a napló, ami teszem azt ritkábban frissül 1-2-3 új bejegyzéssel, de az minőségi tippeket tartalmaz, szemben a napi jellegű tipp-cunamikkal. Egyébként ez a saját naplóm felé is kritika, mert az őszöm nagyon nem sikerült, remélem a december és a tél szerencsésebb periódus lesz.

Tomka naplója is megér egy misét. Bár ő kevés élő tippet játszik meg, de érdekes figyelemmel kísérni, mi lesz az élő-overes stratégiájával, s mindenképpen pozitív segítségnyújtása, tapasztalat-megosztása, illetve a kiválasztási rendszer napi szintű ismertetése.

Jelölés terén pedig olyan jelöléseket fogadnék el, ahol - most nem akarok példálózni - hozzám hasonlóan érvelnek az általuk jelölt napló mellett. Tehát, nem lenne elég annyi, hogy pl. "robmiller naplója" és kész.

Aztán az összes jelöltből indulhat a szavazás. Itt már be fog játszani a szimpátia tényezője, de szerintem ez kiküszöbölhetetlen egy ilyen jellegű voksolásnál. :)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 29, 2017, 22:15:56
Természetesen várjuk javaslataitokat, ötleteiteket is a "hónap naplója" díj jövőjével kapcsolatban.

Nekem van ötletem, de picit más, mint a hónap naplója, és rögtön szembe is meg robmiller első mondatával.  :) Szóval én nem feltétlenül naplót díjaznék, hanem fórumtagot. Azt, aki a legtöbbet teszi hozzá a fórum életéhez, aki a legtöbb hasznos infót szolgáltatja, aki segít a kérdések megválaszolásával kapcsolatban, aki időt és energiát szán néha triviális kérdések megválaszolására, aki akár érdekességeket ír a bunda topicba, információkat oszt meg egy-egy topicban, akár ingyenes pörgetéseket oszt meg, bónuszlehetőségeket, stb, megnéz egy meccset, és leírja a következtetéseket, felhívja a figyelmet egy-egy csapatra, hogy nézzétek, ez éjjel-nappal overezik, vagy ilyesmi.

Simán lehetne persze valakit csak napló alapján jelölni is, de pl. Knapp nem naplózik, de tevékenysége simán van olyan hasznos, mint annak a fórumtagnak, aki egy áttekinthető, netán még nyereséges naplót is vezet.

Valami olyasmit gondoltam ki mondjuk a következő évre, hogy minden hónapban lehessen jelölni mondjuk maximum 5 fórumtagot.

pl. januárban szeretném jelölni Knapp kollégát önzetlen segítségnyújtása miatt, Caesart, Tomkát naplóban közölt tippjei miatt, TiB-et érdekes információi miatt meg lulu65bj-t, amiért mindig talál ingyenes pöriket, kaszinós bónuszokat.

Így a fórumtagok minden hónapban kaphatnának valamilyen rendszer szerint pontokat, mondjuk jelölések alapján, a pontokat egész évben lehetne gyűjteni, és a jövő év végén az org az erre szánt pénzt mondjuk a top3, top5 között szétosztaná.

Mert nem csak a naplókból áll a fórum, pl. legutóbb nem tudom ki volt, aki az 5 Eurós willhilles pörgetést beírta (köszi utólag is), de nekem sikerült belőle 20 €-t összehozni. Más kérdés, hogy aztán feltettem a Valencia-Barca 3.5 overre  :D De pl. ezek is értékes információk. Vagy nagyon értékes tud lenni, amikor pl. egy teniszezőről leírja valaki a teniszes topikba, hogy Kyrgios előző meccsén is már láthatóan sérülten mozgott, máris egy olyan info, amivel lehet mit kezdeni. De lehet tényleg egy másik fórumozónak meg az a segítség, amikor Knapp leírja, hogy hogy működik a hendikep, vagy hogy ebbe az irodába így lehet befizetni vagy úgy.

Szóval én valahogy összevonnám a naplózást és a fórumozást, mert szerintem egy aktuális topicba beírt hasznos infó simán lehet olyan értékes, mint 3-4 jó tipp egy naplóban. És több olyan fórumtag van, aki nem vezet naplót, de sok hasznos információt szokott megosztani. Szóval havonta lehetne jelölni, jelölést egy-két gondolattal indokolni, és így lehetne havonta pontokat gyűjteni, ami valahol vezetnétek, összegeznétek, és akkor az év végén az arra szánt díjat azok kapnák, akik a legtöbb pontot gyűjtötték, nagyjából azok, akik a leginkább megérdemlik.

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 30, 2017, 14:01:01
Nekem van ötletem, de picit más, mint a hónap naplója, és rögtön szembe is meg robmiller első mondatával.  :) Szóval én nem feltétlenül naplót díjaznék, hanem fórumtagot. Azt, aki a legtöbbet teszi hozzá a fórum életéhez, aki a legtöbb hasznos infót szolgáltatja, aki segít a kérdések megválaszolásával kapcsolatban, aki időt és energiát szán néha triviális kérdések megválaszolására, aki akár érdekességeket ír a bunda topicba, információkat oszt meg egy-egy topicban, akár ingyenes pörgetéseket oszt meg, bónuszlehetőségeket, stb, megnéz egy meccset, és leírja a következtetéseket, felhívja a figyelmet egy-egy csapatra, hogy nézzétek, ez éjjel-nappal overezik, vagy ilyesmi.

Simán lehetne persze valakit csak napló alapján jelölni is, de pl. Knapp nem naplózik, de tevékenysége simán van olyan hasznos, mint annak a fórumtagnak, aki egy áttekinthető, netán még nyereséges naplót is vezet.

Valami olyasmit gondoltam ki mondjuk a következő évre, hogy minden hónapban lehessen jelölni mondjuk maximum 5 fórumtagot.

pl. januárban szeretném jelölni Knapp kollégát önzetlen segítségnyújtása miatt, Caesart, Tomkát naplóban közölt tippjei miatt, TiB-et érdekes információi miatt meg lulu65bj-t, amiért mindig talál ingyenes pöriket, kaszinós bónuszokat.

Így a fórumtagok minden hónapban kaphatnának valamilyen rendszer szerint pontokat, mondjuk jelölések alapján, a pontokat egész évben lehetne gyűjteni, és a jövő év végén az org az erre szánt pénzt mondjuk a top3, top5 között szétosztaná.

Mert nem csak a naplókból áll a fórum, pl. legutóbb nem tudom ki volt, aki az 5 Eurós willhilles pörgetést beírta (köszi utólag is), de nekem sikerült belőle 20 €-t összehozni. Más kérdés, hogy aztán feltettem a Valencia-Barca 3.5 overre  :D De pl. ezek is értékes információk. Vagy nagyon értékes tud lenni, amikor pl. egy teniszezőről leírja valaki a teniszes topikba, hogy Kyrgios előző meccsén is már láthatóan sérülten mozgott, máris egy olyan info, amivel lehet mit kezdeni. De lehet tényleg egy másik fórumozónak meg az a segítség, amikor Knapp leírja, hogy hogy működik a hendikep, vagy hogy ebbe az irodába így lehet befizetni vagy úgy.

Szóval én valahogy összevonnám a naplózást és a fórumozást, mert szerintem egy aktuális topicba beírt hasznos infó simán lehet olyan értékes, mint 3-4 jó tipp egy naplóban. És több olyan fórumtag van, aki nem vezet naplót, de sok hasznos információt szokott megosztani. Szóval havonta lehetne jelölni, jelölést egy-két gondolattal indokolni, és így lehetne havonta pontokat gyűjteni, ami valahol vezetnétek, összegeznétek, és akkor az év végén az arra szánt díjat azok kapnák, akik a legtöbb pontot gyűjtötték, nagyjából azok, akik a leginkább megérdemlik.

Ez lenne a "hónap fogadója" díj. A javaslat/ötlet tetszik. Lehet, hogy nem ártana mindent egybe tenni és kitalálni egy pontrendszert.
Amit feltétlenül szeretnénk elkerülni az a "baráti körben az adok kapok (jelölés)" téma.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum november 30, 2017, 14:06:07
Ez lenne a "hónap fogadója" díj. A javaslat/ötlet tetszik. Lehet, hogy nem ártana mindent egybe tenni és kitalálni egy pontrendszert.
Amit feltétlenül szeretnénk elkerülni az a "baráti körben az adok kapok (jelölés)" téma.

Hát nevezni akárhogy lehet, végül is nem az a lényeg. De ja, valami olyasmire akartam utalni, amit írtál is, hogy mindent összevonni, és kitalálni egy pontrendszert, ahogy írod is.
Példa még, amit ki is hagytam, hogy a sportingbetnél meg bwinné is van és volt régebben ez a promó, hogy valamennyi pénzt szétorsztanak, ha minden nap fogadsz. Az is hasznos infó, miközben aki megosztja, épp magának árt, mert ugye minél többen viszik végig, annál kevesebbet kap egy fő. most tán garantált 12 ezer, de korábban ez sem volt...

És igen, a baráti jelöléseket, szavazatokat szűrni kell, de mondjuk hiába jelölöm xy-t, hogy ilyen jó meg olyan hasznos, ha nem volt jó tippje, nem is osztott meg érdekes és értékes infót, nem si segített hasznos hozzászólásokkal, akkor a többség úgyis 'jelez', hogy héé, xy nem érdemli meg ebben a hónapban.  ;) Ti pedig ránéztek a kérdéses illetőre, hogy akkor most megérdemli a jelölést/pontokat, akármit, vagy nem.
Vitás esetben pedig a sportfogadás.org, azaz ti döntenétek.
És azért is lenne nálam éves díjazás, mert egy év alatt nagyobb a minta, több esély van pontot gyűjteni, sokkal jobban kijön majd, kik azok, akik valóban megérdemlik.

FIGYELEM!

Mától tilos a fórumon, vagy bárhol a portálon képfeltöltés.eu-s linkeket megosztani, mert vírusos.

Köszönjük a megértést.  :ok:

felélénkült a topic, lesz újra hónap naplója?
:ok: