Tipster Liga Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Azért írtam,hogy underes játékos,mert alig vannak pontok a párharcaiban.Ebben nem tudom,hogy mi volt kulturálatlanság.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum július 02, 2018, 10:39:55
Azért írtam,hogy underes játékos,mert alig vannak pontok a párharcaiban.Ebben nem tudom,hogy mi volt kulturálatlanság.
Nem vitatom, hogy nem rossz szándékkal írtad, inkább csak félreérthető volt. Van úgy,hogy az embernek nem jönnek e tippjei.  :)

Idézetet írta: LosGabos Dátum július 02, 2018, 11:38:10
Nem vitatom, hogy nem rossz szándékkal írtad, inkább csak félreérthető volt. Van úgy,hogy az embernek nem jönnek e tippjei.  :)

A 4-8-as pontarány szúrt szemet.Se nem rúg,se nem kap-underes. :D

Már nem azért,de Szabcsi151-nek érvényes a tippje? Tippelt 1 2-t, meg X2-t is a vb-döntőre.Szerintem ez ugyanolyan,amire egyszer én rákérdeztem,hogy lehet-e 2.5 gól overt és 3.5 undert rakni ugyanarra a meccsre.Akkor nemleges válasz jött rá.Ez ugyanaz,hisz mindenképpen pontot szerez(szerzett).Kíváncsi leszek a véleményekre.

Nem különösebben kedvelem prigioni1-t, de a Cpt.sziklás poén nagy volt :D  :beerchug:

Idézetet írta: prigioni1 Dátum július 15, 2018, 19:09:10
Már nem azért,de Szabcsi151-nek érvényes a tippje? Tippelt 1 2-t, meg X2-t is a vb-döntőre.Szerintem ez ugyanolyan,amire egyszer én rákérdeztem,hogy lehet-e 2.5 gól overt és 3.5 undert rakni ugyanarra a meccsre.Akkor nemleges válasz jött rá.Ez ugyanaz,hisz mindenképpen pontot szerez(szerzett).Kíváncsi leszek a véleményekre.
Véleményes. Nem tett egymást teljesen kizáró tippet, mondjuk úgy, hogy levédte magát. Egy tippje biztosan nyertes, de lehetett volna mindkettő is jó.  Megtalálta a kiskaput, amelyet a következő fordulótól be kell zárnom.

Mikor indul nagyjából a következő liga idény!?

Köszi, üdv  :beerchug:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum július 16, 2018, 12:46:40
Mikor indul nagyjából a következő liga idény!?

Köszi, üdv  :beerchug:
Szeptember 01.


Lóversenyre lehet tippelni?

Idézetet írta: olics Dátum július 19, 2018, 11:26:45
Lóversenyre lehet tippelni?
Igen, de kell a pontos helyszín, futam és rajt időpontja.

#131 augusztus 22, 2018, 14:25:43, LosGabos
Szombaton eljön az alapszakasz vége.
Mivel a jövő héten (06-12 között) a tengerparton leszek, a program a következőképpen alakul:

augusztus  05-08   rájátszás  csoport negyeddöntő
augusztus  09-12   pihenőnap
augusztus  13-16   rájátszás  csoport elődöntő
augusztus  17-19   rájátszás  csoportdöntő
augusztus  20-22   Nagydöntő

augusztus  23-28   Summer Cup     A győztes díja: 5000 ft-os paysafe kód

augusztus  29-30   pihenőnap   A jelentkezések megerősítése az új idényre.

augusztus  31        Summer Supercup  (A bajnok és a kupagyőztes mérkőzése nyitja az új idényt)

A B liga 5 napos fordulói természetesen mennek tovább, az aktuális két fordulót szombat este felteszem. Az eredmények és a táblázat késni fog. Kérem, hogy a megfelelő fordulóhoz írjátok az eseményeket. 


A kupa lebonyolítása:

augusztus  23.: selejtező: A liga 14. helyezettek   2 csapat
                              B liga                                 10 csapat         továbbjut 6 csapat
                      (A selejtező párosításánál a B liga 16. forduló utáni táblázatát veszem figyelembe.)


augusztus  24.: 16 közé jutásért     A liga 1-13. helyezettek   26 csapat + selejtezőből továbbjutó 6 csapat
augusztus  25.:   8 közé jutásért
augusztus  26.:   4 közé jutásért
augusztus  27.:   elődöntő
augusztus  28.:   döntő

A 32-s táblától a sorsolás irányított, olyan mint egy teniszversenyen. A kiemelést az alapszakaszban elért teljesítmény határozza meg. (pontszám, magasabb összpontszám)

Egy nap egy mérkőzés.
A tippelési kategóriák és a feltételek ugyanazok mint a bajnokságban.
Döntetlen esetén a magasabb szorzójú nyertes tippet adó játékos jut tovább.
0:0 esetén a bajnokságban elért magasabb összpontszám (ami a jó tippekért járt) dönt.

A B liga Summer hány fordulón át tart?

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 05, 2018, 17:46:17
A B liga Summer hány fordulón át tart?
2x9, oda-vissza alapon.

Elindult a Summer Cup!

Lehet tippelni a selejtezőben érdekelteknek!