Tipster Liga Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Winger Dátum március 08, 2018, 00:29:42
Nagyon furcsának tartom, hogy több mint 20 komplett játék után, azért ,mert valakinek nem tetszik egy fogadástípus és azt szóvá teszi,akkor azonnal az a feltételezés,hogy azért alkalmazza egy-egy ember,hogy jogtalan előnyre tegyen szert.
Egyébként nem csak góloknál, de pl. szögletek számánál, vagy pl. jégkori végeredménynél (rendes játékidő, és hosszabbítás), és egyéb más esetekben is előfordultak ilyen tippek, és nem csak én tippeltem így!
Lehetne még tovább elemezni ezt a helyzetet, de feleslegesnek tartom, csak egy kérdésem lenne:
az admin. javaslatát hogyan kell értelmezni? illetve akkor a jövőbeni tippelésnél mi a helyzet?

Az admin bejegyzése az ami benne szerepel: javaslat. Nekünk nincs gondunk az overos határokkal, ha ez eddig is működött. Nem is ezt tartottuk furcsának, hanem ezt:

Idézetet írta: Lancer Dátum március 02, 2018, 18:58:31
NBA 03.03
Utah Jazz-Minnesota Timberwolves
Utah:1.33
Minesota:3.40

Philadelphia 76ers-Charlotte Hornets
Philli:1.57
Charlotte:2.55

Javasoljuk inkább azt, hogy két egymást kizáró kimenetel ne szerepelhessen. Továbbra is ez csak egy javaslat, a végső döntés LosGabosé, aki a verseny adminja. Neki meg külön újra megköszönjük, hogy foglalkozik a témával, s vezeti a játékot.

Kezdetben semmi sem tökéletes, de idővel lehet haladni felé.  ;)

A hozzászólásomból egy fontos dolog kimaradt: Természetesen és maradéktalanul egyetértek azzal, hogy a két egymást kizáró tipp alkalmazása Tilos!!!!

Lancer tippjei számomra is furcsák voltak, azzal egyetértek, hogy a jövőben a hasonló tippek szabálytalanok legyenek.

Viszont Wingerrel, drogossal, alexthebesttel is szintén ugyanolyan véleményen vagyok, az azonos piacokon a különböző határok játékba küldése maradjon!

1. Az azonos piacokon a különböző határok játékba küldése továbbra is lehetséges.

2. Nagy-nagy elnézést kell kérnem Lancertől és Nezocsatól. Nem tudom miért, de Lancer 1. fordulós tippjei felett valahogy elsikkadtam. Pedig higgyétek el, hogy 100x végignézem a listát. Mivel az első két kategóriában helyesen tippelt, így 3 pontja lett és 3:1 arányban ő nyert. Természetesen a tabella is változik.

3. Ettől a perctől kezdve nem lehet egymást kizáró tippeket tenni.

Idézetet írta: LosGabos Dátum március 08, 2018, 14:24:01
1. Az azonos piacokon a különböző határok játékba küldése továbbra is lehetséges.

2. Nagy-nagy elnézést kell kérnem Lancertől és Nezocsatól. Nem tudom miért, de Lancer 1. fordulós tippjei felett valahogy elsikkadtam. Pedig higgyétek el, hogy 100x végignézem a listát. Mivel az első két kategóriában helyesen tippelt, így 3 pontja lett és 3:1 arányban ő nyert. Természetesen a tabella is változik.

3. Ettől a perctől kezdve nem lehet egymást kizáró tippeket tenni.

Ne haragudj, de nem értelek. Ha fair játékról beszélünk, akkor Lancer tippjei nem azok és mégis szabályosnak veszed. Ha azt nézzük, hogy szabályzatban nem volt  benne a fenti 3. kitétel, akkor jár neki unfairül a 3 pont.

A szabályzatba ma 14:24-kor került bele ez a pont, tehát az első fordulóra jár neki a pont. Én hibáztam az eredményhirdetésnél, de ezt már leírtam.
Megértem, hogy rosszul esik a változtatás, de addig nem volt tiltva ez a típusú tippelés.
A szabályzat megírásakor kértem a javaslatokat. Senkinek (nekem sem) nem jutott eszébe ezt a fajta tippelést kizárni.
Mivel nem volt tilos, ezért járt érte a pont.

Idézetet írta: Nezocsa Dátum március 08, 2018, 20:45:26
Ne haragudj, de nem értelek. Ha fair játékról beszélünk, akkor Lancer tippjei nem azok és mégis szabályosnak veszed. Ha azt nézzük, hogy szabályzatban nem volt  benne a fenti 3. kitétel, akkor jár neki unfairül a 3 pont.

Egy utólag hozott szabálypont nem vonatkozik soha visszamenőleg.

Idézetet írta: LosGabos Dátum március 08, 2018, 22:29:14
A szabályzatba ma 14:24-kor került bele ez a pont, tehát az első fordulóra jár neki a pont. Én hibáztam az eredményhirdetésnél, de ezt már leírtam.
Megértem, hogy rosszul esik a változtatás, de addig nem volt tiltva ez a típusú tippelés.
A szabályzat megírásakor kértem a javaslatokat. Senkinek (nekem sem) nem jutott eszébe ezt a fajta tippelést kizárni.
Mivel nem volt tilos, ezért járt érte a pont.

Bármennyire inkorrekt volt is a tippelés Lancertől, sajnos objektíven nézve ez a helyes döntés. Bölcsen döntöttél.

Március 15-18 között a sportfogadásokból szerzett jövedelmem egy részét költöm el a családommal együtt egy kis szállodás-barátos-welnesses-túrázós programon, ezért keveset leszek gépnél. Mivel csak laptop lesz nálam, a 3. forduló eredményeit és a tabellát vasárnap este teszem fel. ( Minden az otthoni asztali gépen van. )
A 4. forduló párosítását természetesen kiírom.
Köszönöm a megértéseteket és kellemes hosszú hétvégét.

Tudtam, hogy lesznek kezdeti nehézségek és a problémák kezelésével nem mindenki ért egyet. Ebbe a fordulóban Szabcsi151 és Cpt.Szikla tippjei voltak soron.

Szabcsi151 esetében akkor is új tippeket kellet volna tennie, ha az első próbálkozásra 10 pontot ér el.

Cpt.Szikla jelezte, hogy rossz topicba írt, ez előfordulhat. Ezért is fogadtam el a tippjeit. Mondjuk saját maga is átmásolhatta volna...

A célunk egy jó játék meghonosítása az oldalon, ami jutalommal is jár a legjobbaknak. Legyünk őszinték: napi 5.000 - 15.000 HUF megkeresése nem igazán kihívás egy sportfogadónak. Itt ennyi jár 3 hónap után a győzteseknek.

(Nálam a hétfő a fizetésnap, ma vettem ki a bet365-ről 65.000 HUF-ot úgy, hogy a hosszú, hétvégén szinte nem is játszottam.) 

Minden javaslatot meggondolok, és javítom a játékot ahol lehet. De ne feledjük: ez egy Játék.

#70 május 13, 2018, 21:58:20, LosGabos
Lassan közeledik az alapszakasz vége. Lesz egy kis változás a lebonyolításban, hogy pörgősebb legyen a játék.

A program így folytatódik:

április 21-25    11. forduló
április 26-30    12. forduló
május  1-5      13. forduló

május  6          pihenőnap

május  7-12    Coppa Primavera     A győztes díja. 5000 ft-os paysafe kód

május  13        pihenőnap   A B liga játékosai megkezdhetik az alapozást a következő szezonra.  :)

május  14-17   rájátszás  csoport negyeddöntő
május  18-20   rájátszás  csoport elődöntő
május  21-24   rájátszás  csoportdöntő
május  25-27   Nagydöntő

május  28-30   pihenőnap   A jelentkezések megerősítése az új idényre.

május  31        Supercoppa Primavera  (A bajnok és a kupagyőztes mérkőzése nyitja az új idényt) 


A kupa lebonyolítása:

május  7.: selejtező: A liga 12-14. helyezettek   6 csapat
                              B liga                              14 csapat         továbbjut 10 csapat
május  8,: 16 közé jutásért     A liga 1-11. helyezettek   22 csapat + selejtezőből továbbjutó 10 csapat
május  9.:   8 közé jutásért
május 10.:  4 közé jutásért
május 11.:  elődöntő
május 12.:  döntő

A 32-s táblától a sorsolás irányított, olyan mint egy teniszversenyen. A kiemelést az alapszakaszban elért teljesítmény határozza meg. (pontszám, magasabb összpontszám)

Egy nap egy mérkőzés.
A tippelési kategóriák és a feltételek ugyanazok mint a bajnokságban.
Döntetlen esetén a magasabb szorzójú nyertes tippet adó játékos jut tovább.
0:0 esetén a bajnokságban elért magasabb összpontszám (ami a jó tippekért járt) dönt.

Idézetet írta: LosGabos Dátum április 19, 2018, 15:22:22
Lassan közeledik az alapszakasz vége. Lesz egy kis változás a lebonyolításban, hogy pörgősebb legyen a játék.

A program így folytatódik:

április 20-25    11. forduló
április 26-30    12. forduló
május  1-5      13. forduló

A 11. forduló erősíts meg 21.-én kezdődik ugye.? 

Idézetet írta: Nezocsa Dátum április 19, 2018, 20:08:23
A 11. forduló erősíts meg 21.-én kezdődik ugye.?
Igen, elírtam, javítom.

Április 27 - május 1 között kevesebbet leszek számítógépnél, megint egy kis pihenés jön.
A 12. forduló eredményeit és a tabellát május 1.-én este írom ki.

Hogy ne legyen probléma az utolsó fordulóval, ezért most megnyitom a két topicot.

Kérem a tippeket a megfelelő fordulókhoz írjátok!

A 13. forduló zárása az A és B ligában is május 05, mert ez is 5 napig tart!  Kérem az Admint, hogy javítsa a dátumot. Köszönöm.