VB Mérkőzéstipp

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: RedMunchen Dátum június 21, 2018, 20:35:21
Jobb később nyerni, nagyobb lesz a bónusz is.  :ok:

Itt nem a bonuszon van most a hangsúly, csak szimplán próbáltam megérteni hogy mi értelme van, ennek így :)

Idézetet írta: davixxx Dátum június 21, 2018, 20:33:43
Miért ne lenne? Hány ilyen tippelos játék volt már..csak ott mondjuk kimenetelt nem kellett tippelni. De úgy lenne értelme ha megvan a kimenetel és a gólszerző akkor aki közelebb tippeli az időpontot az nyer..mindig is így volt azért is írtam. Eszembe se jutott hogy nem így van, szabályzatot is végig nyalaztam. De mindegy, így jártam majd legközelebb  ;D

Úgy értettem, hogy az én értelmezésem szerint csak akkor dönt az időpont, ha valaki telibe találta a kimenetelt, a gólszerzőt meg az időpontot. Ha senki nem találta el az időpontot, akkor sorsolnak azok között, akik eltalálták a kimenetelt+gólszerzőt, ha ilyen se volt, akkor azok között sorsolnak, akik a kimenetelt találták el, ha meg ilyen se volt, akkor sorsolnak mindenki között. Így lehet például, hogy a Németország-Mexikó meccs nyertes tippje Németország, Müller, 10. perc volt. Értelme pedig ellenkező esetben a gól időpont megtippelésének nem lenne, ha nem döntene se a telibe találása, se a megközelítése. Aztán lehet, hogy ennek az elméletnek sincs semmi köze a szabályokhoz  :D

Az én értelmezésem szerint a telitalálat számít csak, ha 1 percet is tévedsz, akkor sorsolás van az összes érvényesen tippelő között.

Szerintem így ez már nagyon szerencsejáték.

A VB Mérkőzéstipp nem összetévesztendő a Sportfogadas.org-on időközönként megjelenő első gólszerzős játékkal. Ott valóban az nyer, aki a legközelebb áll a valósághoz.

Ebben a játékban viszont akkor nyersz egyből (ha csak valaki nem tippelte ugyanazt), ha eltalálod a mérkőzés kimenetelét, az első gólszerzőt, illetve az első gól időpontját. Ez korábbi hasonló versenyeken (EB2016) is így volt, s nem azt vettük figyelembe, hogy ki áll közelebb időpont szempontjából.

Nem azt mondom, hogy feltétlenül helyes ez a metódus, de menet közben szabályzatcsere nincs, így ez a játék ebben a formában fog a továbbiakban is zajlani (legalábbis ezen a vb-n).

Még egyszer a szabályzat (amelyben szó sincs arról, hogy a legközelebbi nyerne):

https://focivb2018.org/merkozestipp/

Lehetséges, hogy ez a mondat volt a megtévesztő benne: "A legjobban tippelő nyereményben részesül!
"

A mai nyertesek:

DEN - AUS: Rocco83
FRA - PER: balamber
ARG - CRO: sunik29

Oké, köszi a tájékoztatást. :ok:

VB Mérkőzéstipp - Június 22.:

Az alábbi előzetesek végén tippelhettek a mérkőzések kimenetelére, az első gólszerzőre, illetve az első gól időpontjára és 1.500 Forint értékű Unibet bónuszt nyerhettek:

Brazília – Costa Rica: Papíron kötelező győzelem

Nigéria – Izland: Tovább írnák a mesét

Szerbia – Svájc: Legalább három sört vegyél a meccsre

Ezen kívül, ha az Unibeten fogadsz a mérkőzésre, akkor a végén egy sorsoláson vehetsz részt, ahol 300.000 Forint ütheti markod. Minél több fogadást helyezel el meccs előtt, vagy élőben, annál több sorsjegyet kapsz.


Tegnapi nyertesek:

BRA - CRC: atiloki
NGA - ISL: csabax
SRB - SUI: paquito

Gratulálunk.

VB Mérkőzéstipp - Június 23.:

Az alábbi előzetesek végén tippelhettek a mérkőzések kimenetelére, az első gólszerzőre, illetve az első gól időpontjára és 1.500 Forint értékű Unibet bónuszt nyerhettek:

Belgium - Tunézia

Dél-Korea - Mexikó

Németország - Svédország

Ezen kívül, ha az Unibeten fogadsz a mérkőzésre, akkor a végén egy sorsoláson vehetsz részt, ahol 300.000 Forint ütheti markod. Minél több fogadást helyezel el meccs előtt, vagy élőben, annál több sorsjegyet kapsz.


Fontos tudnivaló!

Idézet a játék szabályzatából:

"Egy játékos maximum egy bónuszban részesülhet a játék ideje alatt (június 14-július 15)."

Tehát aki már nyert, az nem részesülhet egy újabb bónuszban.

Június 23. - Nyertesek:

BEL - TUN: ARoland
KOR - MEX: Pondrux
GER - SWE: sotet93

VB Mérkőzéstipp - Június 24.:

Az alábbi előzetesek végén tippelhettek a mérkőzések kimenetelére, az első gólszerzőre, illetve az első gól időpontjára és 1.500 Forint értékű Unibet bónuszt nyerhettek:

Anglia - Panama

Japán - Szenegál

Lengyelország - Kolumbia

Ezen kívül, ha az Unibeten fogadsz a mérkőzésre, akkor a végén egy sorsoláson vehetsz részt, ahol 300.000 Forint ütheti markod. Minél több fogadást helyezel el meccs előtt, vagy élőben, annál több sorsjegyet kapsz.


ENG - PAN: Gorriaran
JAP - SEN: Coutinho
POL - COL: silton

Gratulálunk.  :beerchug:

VB Mérkőzéstipp - Június 25.:

Az alábbi előzetesek végén tippelhettek a mérkőzések kimenetelére, az első gólszerzőre, illetve az első gól időpontjára és 1.500 Forint értékű Unibet bónuszt nyerhettek:

Uruguay - Oroszország

Szaúd-Arábia - Egyiptom

Irán - Portugália

Spanyolország - Marokkó

Ezen kívül, ha az Unibeten fogadsz a mérkőzésre, akkor a végén egy sorsoláson vehetsz részt, ahol 300.000 Forint ütheti markod. Minél több fogadást helyezel el meccs előtt, vagy élőben, annál több sorsjegyet kapsz.


#44 június 29, 2018, 15:29:49, SPF Admin
VB Mérkőzéstipp - nyertesek:

3. csoportkör:

URU - RUS: Lampard77
KSA - EGY: junglefever
ESP - MAR: caps lock
IRN - POR: davixxx
AUS - PER: monet
DEN - FRA: pocket
ISL - CRO: csungi
NGA - ARG: MarkoPolo
MEX - SWE: misk@
KOR - GER: For9
SRB - BRA: chabialonso
SUI - CRC: Agot Gamer
SEN - COL: Lancer
JPN - POL: Carpeks
ENG - BEL: BvB_09
PAN - TUN: JohnnyFirpo

Gratulálunk! Nyereményetek egy 1.500 Forint értékű Unibetes bónusz.