Eich fogadásai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#30 szeptember 16, 2011, 20:05:24, Eich86
És megdobtam simán is a győzelmet.1.9es oddsz szerintem nagyon jó érte.

Diósgyőr v Kaposvár Mérkőzés nyereményszorzók
Diósgyőr
1.909
Tét: 1782 HUF
Lehetséges nyeremény 3.402 HUF
  :great:

Egy próba a GAIS-ra? :D Az elfsborgot megette múlthéten :D asszem 3-1 lett, most nagyon felpörögtek, DNB-ben nemtom mennyid ad rá de sztem 1.3 úgy is megvan. De sztem simán nyer nem lesz ott X :D

Mai napra szerintem nekem ennyi elég.:) Holnap viszont sok meccs lesz,amire fogadni fogok. :) Most várom a Miskolc Afrika esti produkcióját! :D Remélem jól játszanak majd a diósgyőr idegenlégiósai.

x-re tippelek.... nem érzem az erőt a diósgyőrben... a rákóczi meg nem olyan rossz

Diósgyőr otthon nagyon erős,támadó focit játszanak.Míg az ellenfelük nem a vendégjátékukról híres.Ezért raktam a DNB mellé egy sima 1-es szelót is.Remélem nem lesz igazad és nyerek. :)

#35 szeptember 16, 2011, 21:49:12, Eich86
Félidőben 39-34es állásnál dobtam a francia sikerre egy keveset.

Franciaország v Oroszország Mérkőzés nyereményszorzók
Franciaország
1.35
Tét: 2000 HUF
Lehetséges nyeremény 2.700 HUF
  :ok:

Na mára ennyi volt.Elég szépen jött.Remélem a hétvége sem lesz rosszabb. :)

Jó tipp volt  :great: Én időközben megraktam egy kombit egy meccsen múlik h beleszakítok e vagy sem :D és 73. perc 2-2  :crazy: mil esz még itt :D

Igen,hála az történt,amit vártam.:) Kombiddal mi lett végül? :)

#39 szeptember 17, 2011, 16:57:22, Eich86
Ma korán kezdem a "műszakot" :) Első fogadásom rögtön a sportingbetes 1.30as bónuszos fogadás.Mivel a Vasas rettentő gyenge és a Videoton klasszisukkol jobb,így nem kérdéses ,hogy DNB-vel meg merjem e tenni a Vidit.Ha a Vasas valami csodát csinálna,akkor is csak X lenne az eredmény.Nagyon bízok a Videotonba,remélem nem kell csalódnom bennük.

Vasas Budapest v Videoton FC Döntetlen: tét visszajár (DNB)
Videoton FC
1.363
Tét: 1500 HUF
Lehetséges nyeremény 2.045 HUF

0-0-s döntetlennel zárult a találkozó ,így a tétet visszakaptam.

#40 szeptember 17, 2011, 21:02:43, Eich86
2. fogadásom szintén a magyar bajnokságból került ki.Ami nem más,mint a Haladás és a Lombard rangadója.Mivel a szombathelyiek Bíró Péternek köszönhetően utálják a Pápát így talán a Hali drukkereknek a ZTE elleni rangadó után a 2. legértékesebb skalp a Pápa lenne.Jó hangulatra számítok,ahol úgy feltüzelik a Haligánok a szombathelyi fiúkat ,hogy bedarálják a Lombard játékosait.Az elmúlt években a Pápa mindig kikapott a Haladástól,remélem ez most sem lesz másképpen.

Haladás v Lombard Pápa Döntetlen: tét visszajár (DNB)
Haladás
1.50
Tét: 2000 HUF
Lehetséges nyeremény 3.000 HUF
  :great:

#41 szeptember 17, 2011, 17:26:18, Eich86
És akkor végre elértünk a Bundesligához,ahol fociznak is ,nem csak imitálják,mint az NB1ben!:) A mai Bundesliga tippem a Bayer Leverkusen hazai győzelme.A Köln elég gyenge csapat és nincsenek is jó formában.Nekik nem Leverkusenbe kell nyerni,a gyógyszergyáriaknak meg ez kötelező 3 pont.Reményeim szerint be is húzzák a hétévgi meccsüket.

Bayer Leverkusen v FC Köln Mérkőzés nyereményszorzók
Bayer Leverkusen 1.40
Tét: 2202 HUF
Lehetséges nyeremény 3.083 HUF


Ez egy 5ezres meccs volt.Buktam itt 2ezret,meg a meccs végén még 3-t.Esnétek ki szar Lúzerkusen!!!!!!!

Bejött végül :D izgulós volt a vége :D :D A B. Leverkusent én is megraktam, remélem nem kell csalódnom bennük :D nem úgy mint múltkor a Schalke-ba

#43 szeptember 18, 2011, 19:19:33, Eich86
Tettem már egy holnapi Bundesliga meccsre is,amire remélhetőleg fogok még fogadni.Csak sajnos meg kell várnom a mai napot,mert elég sok szelvényem várja a sorsát.Remélhetőleg zöldülni fog mind.:) Viszont ezt sürgősen meg kellett tennem,nem akartam ,hogy kisebb oddszért kelljen vennem.

Schalke 04 v Bayern München 3,5 gól fölött/alatt
Alatt(-3.5) 1.45
Tét: 4000 HUF
Lehetséges nyeremény 5.800 HUF
  :great:

Nagyon bízok abban,hogy erősen underes meccs lesz.Remélhetőleg a Bayern behúzza a meccset 0-2re.:)

Hát ha úgy játszanak,mint a Wolfsburg ellen és a Bayern meg úgy ahogy eddig, akkor egy ötös benne lehet a pakliban. A Schalke-nak fel kell szívnia magát nagyon.