Gólvadászat sportfogadási szakkönyv

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Na jó, lerobbantam. Dokik azon tanakodnak, hogy felnyársalnak vagy sem, addig a hátsó felem tűcélpont.   
A tavaly télen megkezdtem, aztán abbahagytam ... de azért mégis igaza van Dezmopnak , hogy szükség lenne egy objektiv sportfogadási szakkönyvre. Most meg újra kezdeném, mert van időm...
Tudom, hogy már sokan azon vitatkoznátok, hogy objektiven nem lehet irni semmit sem.

Szóval a könyv cime Gólvadászat lenne. De ez még változhat, pályázatirási tapasztalat, hogy az igazi jó cimek  munkközben születnek.
Tartalma :
-sportfogadási történetek 
( boncolás :ki miért fogad, hol kezdődőtt, elvárások, örömök, bánatok). Amúgy szeretettel várom ennek a forumnak olvasóit, hogy megosszák élményeiket. Dijak : minden felhasznált történet, egy könyv, sorsolás útján pedig 1 X 5 euro skrillen.
- stratégiák elemzése... (ebbe nem szerepel a martingale, mert tököm tele van vele.hogy lépten nyomon vele találkozok, ha valaki valami okosat akar leirni).
- boncolgatás : sportfogdás lehet- e befektetés,esetleg munkahely, meglehet-e élni belőle ?
- statisztikai elemzések olvasása ( hogy miért nem vezet sehova a sok statisztika :D)
- fizetős versus ingyen tippek. Miért jobbak a fizetés tippek, és mikor használjuk
- sportfogadási kislexikon... sokan sokat nem tudunk, de mégis van.

Amúgy a tavasszal élőfogadással kitermeltem a nyomtatot kiadáshoz 100 példánynit.

Szóval várom véleményeteket, történeteket, javaslataitokat.
Lacibá

Idézetet írta: Lacibá Dátum október 30, 2013, 09:01:42
Na jó, lerobbantam. Dokik azon tanakodnak, hogy felnyársalnak vagy sem, addig a hátsó felem tűcélpont.   
A tavaly télen megkezdtem, aztán abbahagytam ... de azért mégis igaza van Dezmopnak , hogy szükség lenne egy objektiv sportfogadási szakkönyvre. Most meg újra kezdeném, mert van időm...
Tudom, hogy már sokan azon vitatkoznátok, hogy objektiven nem lehet irni semmit sem.

Szóval a könyv cime Gólvadászat lenne. De ez még változhat, pályázatirási tapasztalat, hogy az igazi jó cimek  munkközben születnek.
Tartalma :
-sportfogadási történetek 
( boncolás :ki miért fogad, hol kezdődőtt, elvárások, örömök, bánatok). Amúgy szeretettel várom ennek a forumnak olvasóit, hogy megosszák élményeiket. Dijak : minden felhasznált történet, egy könyv, sorsolás útján pedig 1 X 5 euro skrillen.
- stratégiák elemzése... (ebbe nem szerepel a martingale, mert tököm tele van vele.hogy lépten nyomon vele találkozok, ha valaki valami okosat akar leirni).
- boncolgatás : sportfogdás lehet- e befektetés,esetleg munkahely, meglehet-e élni belőle ?
- statisztikai elemzések olvasása ( hogy miért nem vezet sehova a sok statisztika :D)
- fizetős versus ingyen tippek. Miért jobbak a fizetés tippek, és mikor használjuk
- sportfogadási kislexikon... sokan sokat nem tudunk, de mégis van.

Amúgy a tavasszal élőfogadással kitermeltem a nyomtatot kiadáshoz 100 példánynit.

Szóval várom véleményeteket, történeteket, javaslataitokat.
Lacibá
Szia!
Szerepel a terveid között bevenni Gönczit társszerzőnek?


hangoskönyvben nem gondolkodsz?
abba Gönczi is beférne, pl egy fejezet: A sportfogadók sokoldalúsága
a jogtulajdonos hozzájárulásával a 3 publikus számát meghallgathatnák az érdeklödök.

Gönczi, az az úriember aki sms tippeket ad, és X re vadászik ?
De köszi, nem célom senkit se fikázni.

Amúgy Tomiszi igért egy sztorit.

Idézetet írta: TiB Dátum október 30, 2013, 09:50:04
Ennek a fejezetnek a végén, vagy a könyv végén fogod ajánlani a saját fizetős oldalad?
ott LEXUS reklám lesz+ ISO-k  :)


Gólvadászat sportfogadási szakkönyv
benne található igyenes: Ica néni  szakácsönyve

Idézetet írta: TiB Dátum október 30, 2013, 09:50:04
Ennek a fejezetnek a végén, vagy a könyv végén fogod ajánlani a saját fizetős oldalad?

Nem. Az egy másik sztory.
s most srácok, a fikázáson kivül valami épitő szándékú javaslat van ?
Köszi a privátba küldött történeteket.

nem fikázás, realitás
kb ír egy 2-3 éve fogadó ,  hasonló cipoben járóknak egy konyvet, hogy emelje az ázsióját, és eladja a termékét, ennyi erovel a szakácskonyv is beleférhet szerintem


Srácok, no offenz, szerintem a Főnök rokona, bocsássatok meg neki!  ;D


Idézetet írta: Szigo Dátum október 30, 2013, 13:51:45
Srácok, no offenz, szerintem a Főnök rokona, bocsássatok meg neki!  ;D

:D, s ha nem volnék az, akkor szét lennék szedve ?

Én nem fikázásából írom, de:

- Szerintem nincs igény ilyen jellegű könyvre (nem számít, hogy mennyire jó vagy rossz, semmilyenre)
- Ilyen helyesírással és stilisztikai érzékkel nem szabad belevágni könyvírásba.
- Nem értem, hogy mi a könyv célja? Kit akarsz megtanítani és mire?

Kösz a választ.