Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ez nagyon nem jo hir. Spiler2-t konnyebben elengedtem volna a heti 10 la liga meccsevel, sebaj, @Ghastly -nak hala van idom reagalni, s egy jo elofizetest keresni a Bundesliga meccsekre.

Idézetet írta: RedMunchen Dátum december 03, 2019, 16:48:10
Ez nagyon nem jo hir. Spiler2-t konnyebben elengedtem volna a heti 10 la liga meccsevel, sebaj, @Ghastly -nak hala van idom reagalni, s egy jo elofizetest keresni a Bundesliga meccsekre.

Elvileg még nem biztos, lesznek vagy lehetnek tárgyalások.Bár szerintem most amennyi üzenetet kapnak, lehet átgondolják :)

Az Invitelre is kihat a dolog? Csak mert a név még megvan, de a Digi már rég felvásárolta az egészet.

Idézetet írta: Ghastly Dátum december 04, 2019, 08:12:43
Elvileg még nem biztos, lesznek vagy lehetnek tárgyalások.Bár szerintem most amennyi üzenetet kapnak, lehet átgondolják :)

Igen, ezt lattam, h kulon kiemeltek - s azota hirlevel is jott -  az elofizetesekkel kapcsolatos leveleket a diginek cimezzek. @Ghastly

Három felhasználónk is egy évnél többet volt a fórumon

Közösségünk 22 ezer fős, inkább férfiakból áll, és ha minden kommentet el akarnál olvasni, akkor nagyon sok időt kellene erre szánnod, hiszen 750 ezer hozzászólást írtunk eddig. Sok szám következik! Olvasd tovább


Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum december 05, 2019, 11:21:49
Három felhasználónk is egy évnél többet volt a fórumon

Közösségünk 22 ezer fős, inkább férfiakból áll, és ha minden kommentet el akarnál olvasni, akkor nagyon sok időt kellene erre szánnod, hiszen 750 ezer hozzászólást írtunk eddig. Sok szám következik! Olvasd tovább


grat butyi,

    Üdvözlünk afrikailajos
Fórumon eltöltött összes idő: 239 nap, 15 óra és 37 perc.


Én csabaxnak gratulálok, elképesztő számok vannak a naplóján! :beerchug:

Ezt sose tudom, hogy csinálják, mert szerintem én baromi sokat vagyok fenn a fórumon, mégis az összes időm 14 nap 22 óra 20 perc. Nem mintha számítana :)
Vagy naphosszat kattintgatni is kell ide-oda?

Idézetet írta: flamman Dátum december 05, 2019, 12:56:40
Ezt sose tudom, hogy csinálják, mert szerintem én baromi sokat vagyok fenn a fórumon, mégis az összes időm 14 nap 22 óra 20 perc. Nem mintha számítana :)
Vagy naphosszat kattintgatni is kell ide-oda?

Valami van ebben, mert most megnéztem és nekem most 2-3 óra online lét alatt (közben toltuk a chat-et meg minden), csak 9 perccel lett több a fent töltött időm. Én is 14 napnál vagyok amúgy.  :)
Na de tényleg nem lényeg, csak ha már feljött, ránéztem a saját statomra is.
:beerchug:

Akit érdekel van benne egy pár érdekesség:

https://kincsempark.hu/2019/12/10/loversenyzes-japanban-1-resz/

" A szédületes forgalmat részben az magyarázza, hogy Japánban nincsenek kaszinók, nyerőautomaták és fogadni is csak motorcsónak, gyorsasági motor és kerékpár versenyekre lehet. A jócskán korlátozott fogadási piacból a lóversenyzés 62.3%-kal részesül."

Mi lenne velünk :-)) ott...

Legnépszerűbb tippjátékosok a Sportfogadas.org oldalán

Van egy igazán hasznos funkció, a követés, amit egyelőre nem használtok túlságosan. Olvasd tovább


Kettes kötéssel nyert 1.2 millió forintot!

Két tipp, amit többször is megjátszott, nagy nyereményt hozott! Olvasd tovább


Idézetet írta: SPF Előzetes Dátum december 20, 2019, 10:43:33
Kettes kötéssel nyert 1.2 millió forintot!

Két tipp, amit többször is megjátszott, nagy nyereményt hozott! Olvasd tovább



Azért azok nem semmi tippek, gólnélküli El Clasicót nehezen tudnék tippelni, pedig tényleg adta kissé magát most is. De a második szelvény, a tippmixprós az brutál. Két félidő-vége fordítást is eltalált, kegyetlen.

Itt az is lenyeges, h a tippmixpron jatszotta meg, mert mixen ketlem, hogy nem tepte volna mar szet mondjuk a 92. percben, amikor meg a Cagliari vezetett.  ;D