"Hónap Fogadója" 2013

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki kapja meg az "Év Fogadója" díjat?

Aquafresca
9 (9.7%)
Cipolla
2 (2.2%)
hurkabalint
12 (12.9%)
Kagawa
28 (30.1%)
Knapp
11 (11.8%)
Latzka
8 (8.6%)
Lufu
3 (3.2%)
oakland23
18 (19.4%)
stuntfodi
2 (2.2%)

Összes szavazó: 92


Ebben a hónapban is Cipolla-ra adom a voksom és a jelölésem!  :ok:

Én kérném, hogy ne legyek jelölve január hónap fogadója címre! Egyrészt január közepén "elúsztam" a csapásokkal, másrészt pedig nem volt a találati arányom sem olyan jó, mint amit szerettem volna összességében. (Persze volt jó időszak, de egész januárt nézem) A játékomat meg ne keverjük ide, még a végén más jön ki belőle, mint ami a játék célja volt! Szerintem vannak itt jó páran akik januárban sokkal jobb teljesítményt nyújtottak mint én!


Kössz fiúk a jelölést!  :ok:  Remélem némi hasznot is tudtatok húzni belőlem az előző hónapban

Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 01, 2013, 16:05:23
Fel lehet vásárolni a hónap fogadója címet 10 euróval  :D

Igen, ha átküldöd nekem, azonnal javasollak  ;D ;D ;D

Idézetet írta: ab_aevo Dátum február 01, 2013, 16:05:23
Fel lehet vásárolni a hónap fogadója címet 10 euróval  :D

Azért ne vigyük túlzásba a dolgokat.  :)

Javasolni lehet bárkit. Az, hogy felkerül a listára vagy sem, az meg egy másik kérdés.

Idézetet írta: Milan Dátum február 01, 2013, 23:31:53
Azért ne vigyük túlzásba a dolgokat.  :)

Javasolni lehet bárkit. Az, hogy felkerül a listára vagy sem, az meg egy másik kérdés.

Igazad van. És tényleg bocs Cipolla, nem akartalak megsérteni vagy hasonló.

Én Kagawa-ra fogok nyomni egy szavazatot.

Mikor indul a szavazás? Egyébként sokan megérdemelnék biztosan, de nekem tényleg Kagawa tippjei hozták a legtöbbet, így most egy szavazat formájában tudom majd neki/neked, meghálálni a tippeket.  :ok:

Idézetet írta: oakland23 Dátum február 05, 2013, 10:51:10
Mikor indul a szavazás? Egyébként sokan megérdemelnék biztosan, de nekem tényleg Kagawa tippjei hozták a legtöbbet, így most egy szavazat formájában tudom majd neki/neked, meghálálni a tippeket.  :ok:

Javasolni lehet: Az illető hónap első napjától, az illető hónap 7-éig (beleértve 7. is).

Szavazás időpontja: Az illető hónap 8.-tól 14.-ig (beleértve 14-ét is).

Az én jelöltem Aquafresca lenne, naplója alapján :)

Én tonijani döntetlenjeivel meg9-szereztem a pénzem (2-szer raktam 3/5ös kötést és jött) én őt javasolom.

Köszönöm mindazoknak, akik rám gondoltak!  :beerchug:
Ezúton szeretném kérni (ha lehet ilyet), hogy a nevem ne kerüljön fel a "szavazólapra"!
Köszönöm.

#28 február 08, 2013, 15:05:06, rosco
A januári jelöltek:

AC_28: Az Ázsiai hendikep versenyen legjobb tippelője. A megmérettetésben 73%-os találati arányt ért el, a nyertes tippjei átlag oddsa pedig 2,45 volt.   

Aquafresca: A naplója alapján.

jax: 15 egymást követő nyertes tippel Cipolla Tippversenyének győztese és az Sf Score 2. helyezettje.

Kagawa: SfGuru Tenisz és SfGuru Sport (január 7-13.) 1. hely, Sf Guru Férfi Kézilabda VB 2. hely, Sf Guru Australian Open férfi és női verseny 1. hely és mindezek alapján az Sf Guru havi versenyének győztese. Továbbá az SfScore-ban megszerzett ugyancsak 1. helyezése, valamint a rendszeresen vezetett és nem mellékesen profitot hozó tippeket tartalmazó naplója alapján.

Pozzato: Kosárlabda elemzései és tippjei alapján. Neki köszönhetően izzott az NBA topic januárban is.