Kerékpár fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Pozzato Dátum március 10, 2013, 18:35:05
Holnapi szakasz eléggé feküdhet Mosernek illetve Cancellara sem lehet rossz.Sagan ugye ma kicsit kihajtotta magát mivel elhitte hogy lehet esélye a szakaszon így úgy gondolom holnap Moser fog menni.

Sagant azért nem írnám le, azért annyit nem vett ki belőle ez a hegy szerintem, mert utána takarékra tette magát ahogy néztem.

Tirreno-Adriatico
6. szakasz: Porto Sant'Elpidio → Porto Sant'Elpidio (209km)

Simon Geschke - Greg Van Avermaet V 1.40...szerintem ma próbálkozni fog a belga kerekes, ez egy olyan szakasz ami feküdhet neki.

Cadel Evans - Tom Jelte Slagter V 1.70...csipázza az ilyen dimbes-dombos szakaszokat a fiatal kerekes, ő is jó lehet ma. Cadel nagyon nincs még formában, tegnap is kapott 8 percet, de annyit írt twitterére, hogy szép volt az idő és edzett egy jót. Hát kb így fogja fel ezt a versenyt, de persze neki messze nem is itt kell csúcsformában lennie. Slagter viszont szeretne egy szakaszt nyerni.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum március 11, 2013, 10:48:47
Tirreno-Adriatico
6. szakasz: Porto Sant'Elpidio → Porto Sant'Elpidio (209km)

Simon Geschke - Greg Van Avermaet V 1.40...szerintem ma próbálkozni fog a belga kerekes, ez egy olyan szakasz ami feküdhet neki.

Cadel Evans - Tom Jelte Slagter V 1.70...csipázza az ilyen dimbes-dombos szakaszokat a fiatal kerekes, ő is jó lehet ma. Cadel nagyon nincs még formában, tegnap is kapott 8 percet, de annyit írt twitterére, hogy szép volt az idő és edzett egy jót. Hát kb így fogja fel ezt a versenyt, de persze neki messze nem is itt kell csúcsformában lennie. Slagter viszont szeretne egy szakaszt nyerni.
Ugyanezt a fogadást írtam a naplómba is be tegnap este csak ott még kettes oddsal.Kezdték csökkenteni rendesen. :ok:

Nem láttam a mai szakaszt, de ezt jól benéztük! ;D Mondjuk mocskos egy etap volt, mert sokféle forgatókönyv elképzelhető volt és sok kerekesnek is feküdt...Ahogy látom Sagan behúzta, és Froome vajon defektet kapott vagy megzuhant? mert utóbbi engem eléggé meglepne.

Nibali milyen időfutammenő? Én úgy emlékeztem, hogy egy fos, ehhez képest Contadorral H2H-ban van összerakva és 1,60 van a spanyolra. Szerintetek játszható?

Idézetet írta: Cipolla Dátum március 11, 2013, 22:11:37
Nibali milyen időfutammenő? Én úgy emlékeztem, hogy egy fos, ehhez képest Contadorral H2H-ban van összerakva és 1,60 van a spanyolra. Szerintetek játszható?

Fosnak nem nevezném, de Contador azért jobb, viszont Nibali a győzelemért fog tekerni, és ez csak egy 9km-es időfutam lesz, tehát veszett nagy különbségek nem fognak kialakulni. Tavaly jól teljesítette ezt az időfutamot, top10-ben volt.

Tony Martin behúzza!

Tirreno-Adriatico
7. szakasz: San Benedetto del Tronto (9.2km, időfutam)

Rajtlista

Teljesen sík szakasz lesz és rettentően sok kanyar sem fogja nehezíteni a versenyzők dolgát. Egy komoly visszafordító lesz meg a végén van egy nagyobb kanyar. Az Adriai-tenger egy karnyújtásnyira lesz tőlük, ilyenkor mindig lehet számítani kellemetlen szélre, de mivel 4km után párhuzamosan mennek vissza, így ami elsőnek mondjuk szembeszél az utána már hátszél lesz...

Tony Martin nyer 1.50...Cancellara lehet a nagy ellenfele, de a svájci jóval előtte fog indulni, így Martin pontosan tudja majd mit kell mennie, meg amúgy is én már jobb időfutammenőnek tartom a németet. Formájával nincs gond, a csapatidőfutamot is behúzták az ő vezérletével.

Tegnapi fb bejegyzése: "Full concentration on tomorrow's time trial

Slowly but steadily I am finding my climbing legs again. I was already feeling better on the last two, very tough stages. The legs felt good. Nevertheless, it is big suffering. The stages are long and today, it was cold and wet. We were all happy when we finally crossed the finish line. Yet, I didn't push all the way at the end as I was already thinking about tomorrow's time trial.

I am super motivated and want give my very best. Of course I would have like the time trial to be longer. But that's the way it is now. I hope to fine my rhythm quickly. On such a short distance you need to count with people that nobody has on their list. We'll see what happens."

Az elmúlt két évben Cancellara nyerte ezt az időfutamot, de egyik esetben sem volt itt Tony Martin...

Jonathan Castroviejo - Hayden Roulston H 1.35...nincsenek egy kategóriában.

Adriano Malori - Alex Dowsett V 1.85...Úgy érzem előrébb tart már a brit kerekes.

De Martin a főtippem.

Mai időfutammal kapcsolatban:
betvictor nap ajándéka:
Nibali-Contador 2.10
Contador még küzdhet a dobogóért míg az olasz győzelme szinte már biztos és amúgy is a spanyol sokkal jobb TT menő mint Nibali.Kicsit gyanús, hogy ilyen magas az oddsa de kár lenne kihagyni(bár nem rakok rá sok pénzt..).


Idézetet írta: Cesc18 Dátum március 12, 2013, 09:01:37
Tony Martin nyer 1.50...Cancellara lehet a nagy ellenfele, de a svájci jóval előtte fog indulni, így Martin pontosan tudja majd mit kell mennie, meg amúgy is én már jobb időfutammenőnek tartom a németet. Formájával nincs gond, a csapatidőfutamot is behúzták az ő vezérletével.

Jonathan Castroviejo - Hayden Roulston H 1.35...nincsenek egy kategóriában.

Adriano Malori - Alex Dowsett V 1.85...Úgy érzem előrébb tart már a brit kerekes.

De Martin a főtippem.

A főtipp szépen ült, de Malori is nagyot tekert.

Vasárnap Milan-San Remo klasszikus, ha lesz időm lehet összedobok róla egy kis beharangozót.

Milan - San Remo 2013



Beharangozó | telegraph beharangozója | inrng beharangozója

A rajt délelőtt 10-kor lesz, de mivel közel 300 km-t tekernek, így a befutó valamikor délután fél5-5 körül lesz. Az eurosport 2 fél3-tól kezdi közvetíteni.

Főtipp: Sagan nyer 2.50

Amiket még megjátszok kisebb téttel:
John Degenkolb - Edvald Boasson Hagen V 1.40
Mauro Santambrogio - Giovanni Visconti H 1.60
Yoan Offredo - Maxim Iglinskiy H 1.60

Az Unibeten vannak speciális fogadások is, pl a 10-ben 3,5-nél több olasz versenyző lesz-e...
Legjobb belga kerekesre lehet érdemes behúzni Gilbert 1.75-ért.

JÁTÉK

Akinek van kedve karcolja be, hogy kit vár a TOP6-ba!

1. Sagan
2. Cancellara
3. Pozzato
4. Gilbert
5. Santambrogio
6. Cave

Ha lenne rá igény akkor a későbbiekben lehetne a nagy körversenyekre és a klasszikusokra valami játékot szervezni.

#100 március 16, 2013, 23:01:25, Pozzato
Idézetet írta: Cesc18 Dátum március 16, 2013, 22:43:36
Milan - San Remo 2013



Beharangozó | telegraph beharangozója | inrng beharangozója

A rajt délelőtt 10-kor lesz, de mivel közel 300 km-t tekernek, így a befutó valamikor délután fél5-5 körül lesz. Az eurosport 2 fél3-tól kezdi közvetíteni.

Főtipp: Sagan nyer 2.50

Amiket még megjátszok kisebb téttel:
John Degenkolb - Edvald Boasson Hagen V 1.40
Mauro Santambrogio - Giovanni Visconti H 1.60
Yoan Offredo - Maxim Iglinskiy H 1.60

Az Unibeten vannak speciális fogadások is, pl a 10-ben 3,5-nél több olasz versenyző lesz-e...
Legjobb belga kerekesre lehet érdemes behúzni Gilbert 1.75-ért.

JÁTÉK

Akinek van kedve karcolja be, hogy kit vár a TOP6-ba!

1. Sagan
2. Cancellara
3. Pozzato
4. Gilbert
5. Santambrogio
6. Cave

Ha lenne rá igény akkor a későbbiekben lehetne a nagy körversenyekre és a klasszikusokra valami játékot szervezni.
Köszi, hogy első hatba vársz :ok: Majd igyekszek.
Jó kis összefoglaló.Köszi Cesc. :ok:
Nézek énis pár fogadást holnapra és beírom ide is hátha találok valami jót.
Részemről lenne igény a játékra.Jó ötlet :ok:   

#101 március 17, 2013, 18:34:58, Cesc18
Vicc...Ciolek nyert. A kis majom semmit nem vállalt :lehany: (51-szeres pénzt fizettek a győzelmére) Sagan 2. Cancellara 3.

Nekem mára ez a fogadásom volt és mindössze pár perccel  a kezdés előtt tudtam megtenni..szerencsémre mert mindhárom lejött :ok:


Szép kis odds jött össze a kombiból.

Szép kombi volt Pozzato! :ok:

Volta a Catalunya 2013



Időpont: Március 18-24
Helyszín: Spanyolország
Címvédő: Michael Albasini
Eurosport 1-2
Hivatalos weboldal

1. szakasz: Calella → Calella (159km)

Eurosporton ma 15:30-tól lesz élő közvetítés!

2. szakasz: Girona → Banyoles (161km)

Tippek:
Allan Davis - Maximiliano Richeze H 1.40
Andrea Guardini - Andrew Fenn H 1.55