TiB fogadási naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Salzburg - Atletico Madrid
Mergim Berisha legalább egyszer eltalálja a kaput (1.60)

Nagy formában van a szerb támadó, fontos meccseken is számíthat rá a csapat. Gólt rúgott a Bayernnek, Lokomotívnak vagy épp a Sturm Graznak is. Az eddigi öt BL-meccsen 14 lövéséből 9-szer találta el a kaput. Ennél lehet részletesebben is kifejteni ezt, egyetlen BL-meccset leszámítva, mindig eltalálta az ellenfél kapuját legalább egyszer.

Unibet? Ezt a tippet lehet átveszem, ígéretes :ok:

Idézetet írta: Latzka Dátum december 09, 2020, 16:56:42
Unibet? Ezt a tippet lehet átveszem, ígéretes :ok:
főleg, hogy egy másik oldalon, ugyanez a tipp csak 1,35ös oddson van fent  :bash:

Idézetet írta: TiB Dátum december 09, 2020, 15:42:14
Salzburg - Atletico Madrid
Mergim Berisha legalább egyszer eltalálja a kaput (1.60)

Nagy formában van a szerb támadó, fontos meccseken is számíthat rá a csapat. Gólt rúgott a Bayernnek, Lokomotívnak vagy épp a Sturm Graznak is. Az eddigi öt BL-meccsen 14 lövéséből 9-szer találta el a kaput. Ennél lehet részletesebben is kifejteni ezt, egyetlen BL-meccset leszámítva, mindig eltalálta az ellenfél kapuját legalább egyszer.
kapufa még mindig nem a kapu része igaz? :bash:

Idézetet írta: TiB Dátum december 09, 2020, 15:42:14
Salzburg - Atletico Madrid
Mergim Berisha legalább egyszer eltalálja a kaput (1.60)

Második percben kapufát talált, fogadásom előbb vesztes lett, aztán némi supportolás után nyertes.

Idézetet írta: TiB Dátum december 10, 2020, 09:48:56
Második percben kapufát talált, fogadásom előbb vesztes lett, aztán némi supportolás után nyertes.
Hogy sikerült velük ezt benyeletni, elvileg nem volt kaput találó lövése  :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 10, 2020, 10:30:01
Hogy sikerült velük ezt benyeletni, elvileg nem volt kaput találó lövése  :D

Szerencsém lehetett az ügyintézővel, röviden írtam, hogy a kapufa is a kapu része, és egyetértett.

Én azt sem zárom ki, hogy újra vesztes lesz, mindenesetre érdekes volt, mert ugye Opta, Uefa stb mindegyiknél fura módon a kapufa nem kaput eltaláló lövés.

Persze tiszta sor. Nekem pár hete a betclic nézte el fogadásom, behúztam, hogy lesz büntető, aztán nem volt, mégis nyertesként értékelte ki. Azóta is lapítok, mondjuk így hetek után nyilván nem fogják bántani. Azt hinné az ember, hogy ilyet manapság már nem hibáznak, aztán nesze, mégis. Ráadásul ez nem egy utolsó senkiházi vietnámi U20-as meccs volt, hanem egy LaLiga meccs, amire azért vélhetően fogadtak egy páran...
Szóval simán lehet, hogy nyertes marad  ;)

CSKA Sofia - Roma
Gólt szerez a hazai csapat (1.38)

Alacsony szorzó, de hang vagyok nagyobb oddsot és nagyobb meglepetést bevállalni. Csak ne legyen 0:0 és akkor jó lehetek :D

Idézetet írta: TiB Dátum december 10, 2020, 15:48:32
CSKA Sofia - Roma
Gólt szerez a hazai csapat (1.38)

Leeds United - West Ham
Lesek száma 3.5 felett (1.55)

Két gyakran lesre futó csapat, stílusukból adódóan. Lehet hogy pont ezért nem lesznek lesek, mert az alapjátékuk megváltozik, de bízom benne, hogy nagy iramú meccs lesz, és ketté szakad a pálya, támadás itt, támadás ott.

Idézetet írta: TiB Dátum december 11, 2020, 08:26:28
Leeds United - West Ham
Lesek száma 3.5 felett (1.55)

Luton - Preston
1.5 gól felett (1.40)

Idézetet írta: TiB Dátum december 12, 2020, 09:19:55
Luton - Preston
1.5 gól felett (1.40)

Udinese - Crotone
AH 2 gól felett (1.43)

Idézetet írta: TiB Dátum december 15, 2020, 10:03:49
Udinese - Crotone
AH 2 gól felett (1.43)

Cambridge - Colchester
AH 2 gól felett (1.40)

Idézetet írta: TiB Dátum december 15, 2020, 20:21:10
Cambridge - Colchester
AH 2 gól felett (1.40)

Mito - Ryukyu
2.5 gól felett (1.60)

Idézetet írta: TiB Dátum december 16, 2020, 08:31:58
Mito - Ryukyu
2.5 gól felett (1.60)

Mára feladom, rosszul választok nagyon.