TiB fogadási naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: TiB Dátum december 25, 2020, 11:47:39
Hapoel Afula - Hapoel Petach Tikva
1.5 felett (1.36)

Bukó karácsonyig.

Brescia - Empoli
AH 2 felett (1.40)

élő 34. percben
Chavez - Academica
Academica gólt szerez (2.00)

Idézetet írta: TiB Dátum december 27, 2020, 12:55:01
Brescia - Empoli
AH 2 felett (1.40)

élő 34. percben
Chavez - Academica
Academica gólt szerez (2.00)

Egész jól alakult, még a Gremióra talán rámegyek élőben.

Notts County - Hartlepool
1.5 gól felett (1.25)

Ez kószábbnál is kószább tipp. Csatolt képen egy nemes visszavágás, egy év múlva :)

Újratervezem magam 01

Úgy néz ki elmegy a fogadásom, nem emiatt, de azt érzem több van ebben a sportfogadásban. Évekig pókerből éltem, ott volt néhány szabály, amit betartva, nyereséges tudtam lenni. Megvoltak a használható kezdőkezek, játékhelyzetek, amikbe beszálltam, és tudtam milyen helyzetre, hogyan reagálok. Ez a lecsupaszított játék ment robotszerűen, 12 vagy akár 18 asztalon is. A lényeg, a döntés automatizálása volt, azt szeretem minden téren is egyébként.

Ezen mindenképp elcsúszok fogadásban, mert ugye én értek a focihoz, ezért felülírhatok minden általam felállított szabályt. Az a tervem, hogy az Újratervezés során hibákat tudok megoldani, és ki tudok alakítani egy teljesen egyértelmű fogadási rendszert. Elképzelhető, hogy nem jön össze a fő tervem, a nagyrészt automatizált sportfogadás, de akkor is jó lesz egy kis önelemzés.

Idézetet írta: TiB Dátum december 28, 2020, 08:00:33
Notts County - Hartlepool
1.5 gól felett (1.25)

Mintha lett volna egy meg nem adott gól az utolsó percekben, de ne figyeltem teljesen.

Cobresal - Universidad de Chile
2.5 gól felett (1.91)

Miért nem csinálod tovább a pókert? Mi változott?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum december 28, 2020, 20:04:07
Miért nem csinálod tovább a pókert? Mi változott?

A játékosforgalom visszaesett, és ehhez kellett volna alkalmazkodni stílusban. A teljes összeomlás előtt ültek a bálnák, fishek minden szinten, illetve a regek is verhetőek voltak számomra NL50en is. Szerintem nem csak én, hanem mások is, aranybányában érezhették magukat. Időnként veszteséges játék ellenére, a sok affi, rakeback meg bónusz miatt bőven pluszoltam.

Aztán a forgalom vissazesése miatt már több tudásra lett volna szükség, jobban mondva más stílusra, ami nekem nagyon nem fekszik. Lett volna benne potenciál, bank is lett volna hozzá, csak az akaraterőm volt kevés, a változó helyzethez való alkalmazkodáshoz, tanulásban, mentál fejlődésben. Más feladatok, vállalkozási lehetőségek érdekeltek.

Nagyjából ennyi, röviden elmondva, tömegben tudtam lavírozni, de a nagykutyák asztalához pincsi voltam.

Idézetet írta: TiB Dátum december 28, 2020, 19:20:48
Cobresal - Universidad de Chile
2.5 gól felett (1.91)

Kettőt hibáztam, egyrészt fogadtam rá, másrészt néztem is egy hosszabb ideig.

Hapoel Haifa - Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Hazai csapat szerez gólt (1.40)

Sima overt akartam elsőre, meglátjuk mi sül ki belőle.

Kipróbálok egy fizetős tippadót - Kezdetek

Abszolút a kíváncsiság hajt a dologban, nem tartom igazán jó ötletnek fizetni tippekért, biztos van olyan tippadó, aki lelkiismeretes, tényleg profi és jó tippeket ad, de szerintem ez a terület teljesen felhígult, és mire megtalálod a jót, sok pénzt kidobtál az ablakon. Viszont még sosem próbáltam, ezért most egy angol oldallal teszek próbát, melynek nevét nem írom le, reklámozni semmiképp nem szeretném őket.

Közel 7 ezer forintnak megfelelő eurót kellett fizetnem egy hónapért, angol focira ígérnek főként tippeket, a bevezető oldalon az egekbe magasztalják saját magukat, és most leértékelésért lehet a királyság tagja. Virtuális Revolut kártyával fizetek, és a fizetés pillanatában rögtön letiltja a kártyát a Revolut, mert gyanús cég vagy hasonló hibaüzenet volt. Feloldás, újra fizetés, megerősítem, hogy én vagyok aki hülyeséget készül csinálni, és így már el is megy a pénz. Megvolnánk? Dehogy!

Almost done - írják és rögtön felajánlanak egy éves előfizetést hatalmas leértékelés keretében. Nem kérem, erre jön egy újabb oldal, hogy azért nagyon fontos, hogy a sportfogadás nem garanciális biznisz. Hoppá, eddig erről nem volt szó. El kell fogadnom, hogy néha elmehetnek a tippek, és akkor voltunk meg teljesen a regisztrációval. Már a regisztráció során számos genyóságot tapasztaltam, pedig egy viszonylag letisztult, kamu értékelések nélküli tippadóról van szó.

Kipróbálok egy fizetős tippadót - Első tippek

Végig szeretném dokumentálni az eseményeket az egy hónap alatt, ha ezzel az oldal üzemeltetőinek nem lesz gondja. A tippadó egyetlen pontban sem zárta ki a tippek közzétételét, szóval ha lesz rá időm, beírom ide a naplómba. Annyi instrukciót kaptam a tippadótól, hogy 100 egységes bankban gondolkodjak, és majd a tippsorok mellé jön az egységszám.

Leeds - Everton: Dupla esély 1X
Brentford - Bristol City: 1.5 gólnál több
Liverpool - Brighton: Liverpool győzelem
Odds: 2.57  -  Tét: 2.5 egység

Ezek így elsőre azért nem olyan meglepő tippek, amiktől hasra kellene esni. Kíváncsi leszek a későbbiekben is inkább a favorit irányba mennek vagy sem.

Idézetet írta: TiB Dátum február 02, 2021, 15:25:52
Leeds - Everton: Dupla esély 1X :noway:
Brentford - Bristol City: 1.5 gólnál több :ok:
Liverpool - Brighton: Liverpool győzelem :noway:
Odds: 2.57  -  Tét: 2.5 egység

Kezdő bank: 100 egység
Jelenlegi bank: 97.5 egység

Érdekes projekt 8) És nincsen mindennap tipp?

Idézetet írta: Latzka Dátum február 04, 2021, 18:48:46
Érdekes projekt 8) És nincsen mindennap tipp?

Ahogy a tippek történetét látom, angol focival foglalkoznak többnyire, ezért mindig csak fordulókra adnak tippeket.