TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Én is megkaptam ma!


Idézetet írta: Knapp Dátum október 20, 2014, 14:40:35
Nem hittem volna, hogy valaha még elérzékenyülök egy bónusztól, de most ez is megtörtént:

"Kedves :) !

Tippmixpro egyenlegeden 5000 FT JÓVÁÍRÁSRA KERÜLT 2014.10.20-án, mivel teljesítetted az  e-mail promóció feltételeit.

A jóváírt összeget kizárólag a Szerencsejáték Zrt. játékaira és fogadásaira költheted az internetes fogadási rendszerben.

Ezúton gratulálunk, és sok sikert kívánunk a további fogadásokhoz!

Üdvözlettel:

A Tippmixpro csapata
"

Megjegyzés: 10 napon belüli jóváírást ígértek, de a promóciót követő napon kora délután már beírták a bónuszt, ez nálam jó pont.

Üdv Mindenkinek ki olvassa!
Nagyon kevés kritikát olvasok mostanába a tippmixpro-ról. Kapjátok össze magatokat,nem hiszem,h ennyit javult volna az elmúlt időben! Tudom az ingyen pénz jól jön,de mégis ez Magyar, fikázzuk már jobban.

Idézetet írta: sipista Dátum október 22, 2014, 19:19:08
Üdv Mindenkinek ki olvassa!
Nagyon kevés kritikát olvasok mostanába a tippmixpro-ról. Kapjátok össze magatokat,nem hiszem,h ennyit javult volna az elmúlt időben! Tudom az ingyen pénz jól jön,de mégis ez Magyar, fikázzuk már jobban.

Mi ez a mégis Magyar akkor fikázzuk szöveg?




Idézetet írta: sipista Dátum október 22, 2014, 19:19:08
Üdv Mindenkinek ki olvassa!
Nagyon kevés kritikát olvasok mostanába a tippmixpro-ról. Kapjátok össze magatokat,nem hiszem,h ennyit javult volna az elmúlt időben! Tudom az ingyen pénz jól jön,de mégis ez Magyar, fikázzuk már jobban.

Hol játszol? Ez alapján a homokozót tudom elképzelni. :bash:

szia
több helyen is játszom,de imádom /a legjobb szórakozás visszaolvasni/ amikor a  sok nagytudású tapasztalt fogadó elmondja a véleményét!


sipista nagyszabású bemutatkozója és érvei a TippmixPro mellett meggyőztek arról, hogy el kell felejtenem a Pinnacle-t. Köszönöm sipista, hogy kinyitottad a szememet! Találkozunk a Vidám Vasárnapon?


A TippmixPro a világ legjobb fogadóirodája!!!!!!!!!! JA NEM

Pro szar azért mert retek az odds. pinnacle,sbo,bet365-ön valaki 5%-os ROI-t elér az profi.
Csak pro használatával ez valószínűleg lejönn 1-2% ROI-ra, ha egyáltalán meg tudja rakni azt amit szeretne.
És persze nincs valuebet.
Ebből az jönn le hogy nem éri meg vele foglalkozni.
Ezért utáljuk nem azért mert Magyar.

oké, ez rendben van,el is hiszem h,így van. Nincs is ezzel semmi baj.
Nekem azokkal van bajom /vagyis nincs mert remekül szórakozok/akik folyamatosan fikázzk az oldalt, pedig / NEN IS JÁTSZANAK RAJTA/

Idézetet írta: sipista Dátum október 22, 2014, 20:36:08
oké, ez rendben van,el is hiszem h,így van. Nincs is ezzel semmi baj.
Nekem azokkal van bajom /vagyis nincs mert remekül szórakozok/akik folyamatosan fikázzk az oldalt, pedig / NEN IS JÁTSZANAK RAJTA/

Elég szomorú hogy ez boldogít.

nem boldogít,de attól még jókat kacagok rajta

Szeretem ezt az oldalt,sokszor beleolvasok,"sok"információt kapok" sőt már nyereményem is volt a játékokban. DE
se most sem régebben nem értettem eggyet azzal,h a hozzászólások száma alapján minősítenek /fogadókat,embereket/hozzászólás/ darab alapján.
Gondolom nem vagyok egyedül,de nagyon sok baromságot olvastam már un. profi fogadótol.
nem akarok senkit megbántani,de ha visszaolvastok ez így van.

Minél többet több idött töltesz orgon, valószinűleg több hozzá szólásod lesz.
Közben olvasol sok olyan dolgot amitől nagyobb attekítésed lesz a sportfogában. Ha több idött lennél itt és olvasnál valúszínűleg nem proznál, vagy csak nagyon ritkán.