Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekemis megjött a kifizetés tegnap este inditottam.

Ahhoz hogy nekem kifizessenek skrillre be kell előbb fizetnem skrillről? mert ugye én sportingbetre skrillről fizettem be és maradt a számlámon még 45k. Aztán azt szeretném kivenni, de csak banki átutalást látok ami most számomra nem játszik.

Idézetet írta: Betman91 Dátum szeptember 14, 2018, 14:21:20
Ahhoz hogy nekem kifizessenek skrillre be kell előbb fizetnem skrillről? mert ugye én sportingbetre skrillről fizettem be és maradt a számlámon még 45k. Aztán azt szeretném kivenni, de csak banki átutalást látok ami most számomra nem játszik.
Igen tiz eurot énis befizettem elöször.

Oksa. Köszi a választ. akkor ezt a lépést én is megteszem most.

Idézetet írta: petercrouch Dátum szeptember 14, 2018, 13:24:39
Volt vkinek már rossz tapasztalata az irodával szemben, vagy csak úgy alapból megy a hőzöngés?

Csak alapból megy. :)

Idézetet írta: petercrouch Dátum szeptember 14, 2018, 13:24:39
Csak a sportingbeten volt számlám, múlt héten kaptam egy befizetési bónuszt, így cca 40 euróm volt a számlán. Az összevonások után befizettem 10 eurót, a forgatási követelmények lenullázódtak, a teljes egyenleg felvehető volt. A Starbust-on 1x kell forgatni a nyereményt, tegnap beakadt egy 10 eurós nyeremény azon, kiutaltam 50 eurót, ami kb fél órája landolt is a skrill-en (kevesebb, mint 24 óra várakozás után). Az 5%-os levonások ugyanúgy szarok, mint az elődjeiknél voltak, ráadásul itt a totós tippjeimet se látom (plusz az ingyen fogadással megtett fogadás sem élesíti a tippsort), viszont eddig amit ígértek, azt megkaptam.
Volt vkinek már rossz tapasztalata az irodával szemben, vagy csak úgy alapból megy a hőzöngés?

Elég az rossz tapasztalatnak, ha átkerül a pénzed egy szorzókban gyenge, ismeretlen irodához a tudtod nélkül és alapból nem élnek az egyébként eddig aktív kifizetési lehetőségek.
Nem mindenki viseli jól, ha birkaként kezelik.

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 14, 2018, 18:35:27
Elég az rossz tapasztalatnak, ha átkerül a pénzed egy szorzókban gyenge, ismeretlen irodához a tudtod nélkül és alapból nem élnek az egyébként eddig aktív kifizetési lehetőségek.
Nem mindenki viseli jól, ha birkaként kezelik.

Emlékeim szerint a sportingbet ugyanennyire volt gyenge az oddsokban. Mellesleg az anyacég ugyanaz, csak más domain-t nyomatnak a játékosoknak. A lengyeleknél ez már lassan 1 éve működő oldal, rosszat nem lehet róla olvasni.
Szóval ha birkaságnak számít az, ha szó nélkül elfogadom ugyanazon promókat más domain-en mint amik eddig is voltak, csak megspékelve pár ingyen lehetőséggel, akkor hurrogj le, de bármelyik iroda költözését szívesen venném.
Persze annó amikor regisztráltam az SB-re nem olvastam el a T&C-t, nem tudom így azt sem, h megtehették volna ezt az importálást, de az egyértleműen biztos, hogy eddig nem jártam rosszul. Feleslegesnek érzem emiatt a sok konspirációt, mert a végén kilyukadunk a chemtrail-nél, szabadkőművességnél, gyíkembereknél, miközben kézzel fogható rossz tapasztalata senkinek sincsen, csak a feltételezések.

Idézetet írta: petercrouch Dátum szeptember 14, 2018, 18:46:30
Emlékeim szerint a sportingbet ugyanennyire volt gyenge az oddsokban. Mellesleg az anyacég ugyanaz, csak más domain-t nyomatnak a játékosoknak. A lengyeleknél ez már lassan 1 éve működő oldal, rosszat nem lehet róla olvasni.
Szóval ha birkaságnak számít az, ha szó nélkül elfogadom ugyanazon promókat más domain-en mint amik eddig is voltak, csak megspékelve pár ingyen lehetőséggel, akkor hurrogj le, de bármelyik iroda költözését szívesen venném.
Persze annó amikor regisztráltam az SB-re nem olvastam el a T&C-t, nem tudom így azt sem, h megtehették volna ezt az importálást, de az egyértleműen biztos, hogy eddig nem jártam rosszul. Feleslegesnek érzem emiatt a sok konspirációt, mert a végén kilyukadunk a chemtrail-nél, szabadkőművességnél, gyíkembereknél, miközben kézzel fogható rossz tapasztalata senkinek sincsen, csak a feltételezések.

Szerintem akinek meg mindig nincs meg a penze, a levelere meg b@sznak valaszolni, annak van rossz tapasztalata (jelen  :cya:).

én még kedden indítottam banki átutalásos kifizetést... még a kifizetés törlése opció is ott van az oldalon, szóval azóta ülnek rajta..

Nekem nem volt bwinem, mert anno áttettek a premium.comra. Ami szintén bwin cég, és oda mégis be tudok jelentkezni..

Megérkeztek az első bónuszok. Bwines accomon kinálnak 7500 FT 25% 1.5 odds 5x
Sportingbetes accomon kinálnak 15000 FT 25% 1.5 odds 5x

De érdekes mert hozza hogy egy háztartásban egy ip egy családon belül csak 1 acc létezhet. Akkor mi a picsáért hozták át mindkettőt és miért nem értesítettek minket hogy melyiket kérjük a másikról meg kapjuk meg a pénzt? Most még én magyarázkodjak meg járjak utánna hogy csak 1 legyen ha akarok itt játszani.

Idézetet írta: Lancer Dátum szeptember 15, 2018, 08:57:28
Megérkeztek az első bónuszok. Bwines accomon kinálnak 7500 FT 25% 1.5 odds 5x
Sportingbetes accomon kinálnak 15000 FT 25% 1.5 odds 5x

De érdekes mert hozza hogy egy háztartásban egy ip egy családon belül csak 1 acc létezhet. Akkor mi a picsáért hozták át mindkettőt és miért nem értesítettek minket hogy melyiket kérjük a másikról meg kapjuk meg a pénzt? Most még én magyarázkodjak meg járjak utánna hogy csak 1 legyen ha akarok itt játszani.

Nekem pont fordítva: bwin 15.000, SB 7500. Az oldal meg folyamatosan lefagy.


Idézetet írta: Lucho Dátum szeptember 15, 2018, 11:34:09
A skrill és neteller befizetés ingyenes lett!

Nekem tegnapelőtt még nem volt az. A kifizetés is ingyenes skrillre?

Tegnnap ma sincs ingyenpörgetés!Nálam nem elérhetö a starbugs