Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#30 március 17, 2010, 17:32:20, Latzka
Kedves Latzka!

A legizgalmasabb részéhez érkezett az Indian Wells-i mesterek tornája, a héten egymás ellen lépnek pályára a legnagyobb sztárok, hogy eldöntsék a trófea sorsát. A mérkőzéseket élőben közvetítjük az Unibet TV-n! Hogy még izgalmasabb legyen a játék, egy különleges fogadási ajánlatot teszünk:

Fogadjon legalább 4 különböző férfi vagy női egyes mérkőzésre a tornáról, és adunk Önnek egy 20,000 Ft értékű befizetési bónuszt!

Ahhoz, hogy részt vegyen az akcióban, az alábbi feltételeket kell teljesítenie:

   *legalább 4 különböző mérkőzésre kell fogadást kötnie
   *a fogadások minimum tétjének legalább 1500 Ft-nak kell lennie, egyenként
   *a mérkőzéseknek az ATP Indian Wells és a WTA Indian Wells tenisztornák férfi és női egyes versenyei közül kell kikerülniük.
   *szimpla és kombinációs fogadások is beleszámítanak
   *ÉLŐ és nem-ÉLŐ fogadások is beleszámítanak
   *bármilyen fogadási ajánlat (1,X,2 ; pontos eredmény; végső győztes; nyert szettek száma; stb) beleszámít

A kvalifikáló játékosok egy-egy 100%-os befizetési bónuszt kapnak, maximum 20,000 HUF értékig!

Ne hagyja ki ezt a remek alkalmat, fogadjon, és nyerjen duplán!


Ez szuper ajánlat, nem?
(bár nem minden feltétel tiszta, pl min. odds.)

Az ajánlat tényleg szuper, de vigyázzatok, mert akinek nem jön e-mail, nem biztos hogy jogosult erre a bónuszra!!! Mielőtt fejest ugranátok, azért nem árt utána kérdezni!!!
* ez meg különösen tetszik:
bármilyen fogadási ajánlat (1,X,2 ; pontos eredmény; végső győztes; nyert szettek száma; stb) beleszámít
teniszben viszonylag ritka az x ... bár a mai bundás világban ...

Megkérdeztem, odds minimuma sincs a 4 tenisz fogadásnak. És link is van róla, szvsz mindenkinek járhat: https://www.unibet.net/betting/article.do?contentId=56508

Idézetet írta: Latzka Dátum március 17, 2010, 17:30:09
Kedves Latzka!

A legizgalmasabb részéhez érkezett az Indian Wells-i mesterek tornája, a héten egymás ellen lépnek pályára a legnagyobb sztárok, hogy eldöntsék a trófea sorsát. A mérkőzéseket élőben közvetítjük az Unibet TV-n! Hogy még izgalmasabb legyen a játék, egy különleges fogadási ajánlatot teszünk:

Fogadjon legalább 4 különböző férfi vagy női egyes mérkőzésre a tornáról, és adunk Önnek egy 20,000 Ft értékű befizetési bónuszt!

Ahhoz, hogy részt vegyen az akcióban, az alábbi feltételeket kell teljesítenie:

   *legalább 4 különböző mérkőzésre kell fogadást kötnie
   *a fogadások minimum tétjének legalább 1500 Ft-nak kell lennie, egyenként
   *a mérkőzéseknek az ATP Indian Wells és a WTA Indian Wells tenisztornák férfi és női egyes versenyei közül kell kikerülniük.
   *szimpla és kombinációs fogadások is beleszámítanak
   *ÉLŐ és nem-ÉLŐ fogadások is beleszámítanak
   *bármilyen fogadási ajánlat (1,X,2 ; pontos eredmény; végső győztes; nyert szettek száma; stb) beleszámít

A kvalifikáló játékosok egy-egy 100%-os befizetési bónuszt kapnak, maximum 20,000 HUF értékig!

Ne hagyja ki ezt a remek alkalmat, fogadjon, és nyerjen duplán!


Ez szuper ajánlat, nem?
(bár nem minden feltétel tiszta, pl min. odds.)


Bizony szuper, az Afrika Kupára is volt egy ilyen. Azért 20000 forint bónusszal nem nagyon dobálóznak mostanában az irodák, legalábbis az ismertebbek. Ki kell használni!  :ok:

Akkor most ez csak azoknak jár aki kapott róla mailt, vagy azoknak is aki nem kapott semmit...mert én pl nem kaptam

Idézetet írta: spitfire Dátum március 18, 2010, 14:54:01
Akkor most ez csak azoknak jár aki kapott róla mailt, vagy azoknak is aki nem kapott semmit...mert én pl nem kaptam

Na írtam nekik mailt, és azt mondták h mindenkire vonatkozik :beerchug:

5 INGYENES PÖRGETÉS A GOLDEN SHAMROCK-ON!


Szt. Patrik nap alkalmából ezen a héten 5 ingyenes pörgetést adunk Önnek a kaszinóban a Golden Shamrock videó nyerőgépen! Játsszon ingyen, és ha Önre mosolyog a szerencse, elviheti a hatalmas Jackpot-ot!! Pörgessen ingyen, szórakozzon, és nyerjen!

Hogyan működik?


Csak lépjen be a Kaszinóba, válassza ki a Golden Shamrock videó-nyerőgépet, és már kezdheti is az ingyenes pörgetéseket!


Az ajánlat 2010 március 20. 23:59-ig érvényes!



Sok Szerencsét, legyen Ön is milliomos!

Részvételi feltételek:

Az ingyenes pörgetések alatt elért nyeremény bónusznak minősül
Ezt az összeget csak a kaszinóban lehet felhasználni, és minimum 30-szor fel kell tennie a bónusz összegével megegyező összeget ahhoz, hogy a bónuszösszeg kifizetést igényelhesse.
A promóció március 18. 15:00 és március 20. 23:59 között tart.
Személyenként csak egy bónusz igényelhető.
Blackjack, Baccarat, Roulette és Craps-en való játék nem számít bele a 30-szoros feltételbe. A bónuszt 30 nap alatt fel kell használni. Az aktiválás után 30 nappal a bónusz összeg fel nem használt része visszavonásra kerül.
Az Unibet fenntrtja a jogot a promóció bármikori visszavonására ill. módosítására.

nyertem kemény 1.01jurót ::)

Én csak 0,13€ -t de több mint a semmi :)

Üdv! Nyertem 1.93 eurot,ebböl ruletten csináltam 5,03-at és 3,1-et tudtam áttenni a fogadoszámlára! Több mint a semmi........Kösz az infot,mert  e-mailt nem kaptam :great:

Ha nyertetek, akkor Hold'em pokerrel nyomjátok aztán. Egyébként itt az a jó, hogy ha nyersz pl 10 centet és mondjuk alapból az 5 ingyen pörgetéssel nyertél 1 eurót, akkor folyamatosan tudod átrakosgatni a 10 centeket, nem kell játszadozni stb.. És a Hold'em-en igen nagy százalékkal lehet nyerni ;). Mindenre játszatok:D ez a titka :).

Sziasztok.  A legújabb tag vagyok, és persze van egy kérdésem. Az Unibet-re szeretnék regisztrálni, a bonuszt csak magyarországi ügyfeleknek fizetnek. Én viszont jelenleg Angliában dolgozom, tehát nem kapom meg? Előre is kösz a választ.


Idézetet írta: fole Dátum március 19, 2010, 23:11:45
Sziasztok.  A legújabb tag vagyok, és persze van egy kérdésem. Az Unibet-re szeretnék regisztrálni, a bonuszt csak magyarországi ügyfeleknek fizetnek. Én viszont jelenleg Angliában dolgozom, tehát nem kapom meg? Előre is kösz a választ.



Hát, hogyha a magyarországi lakcímeddel regisztrálsz, akkor megkapod.

Sziasztok!

Viszonylag új vagyok az internetes sportfogadások terén (eddig a Sportingbetnél próbálkoztam) , ezért lenne egy pár kérdésem. Egyelőre az Unibet tűnik a legszimpatikusabbnak, mivel egész jók az oddsok és van magyarországi számlájuk is. (Az Expekten maga a weboldal keserít el...)
Annyi lenne még a kérdésem, ha már tisztáztuk, hogy belföldi átutalásról van szó (sajna a K&H-s kártyámat sehol nem fogadják el...), hogy lehet-e közvetlen pénzbefizetés, vagy kötelező bankszámláról utalni?