Csaby18 naplója - 1.5-os odds minden nap -

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok. Egy egyszeru strategiat szeretnek tesztelni. Nagyon egyszeru, minden nap 1-2 esemenybol osszedobok 1.5-os oddsot. Erre szeretnem a segitsegeteket is kerni.

Bank:10.000ft
Napi tet: 2.500ft

Julia Georges v Kristyna Pliskova - Julia Georges @ 1.25 bet365.com
Yanina Wickmayer v Julia Glushko - Yanina Wickmayer @ 1.28 bet365.com

Odds:1.6
Tet:2500ft
Nyeremeny:4000ft

Bank:7500ft

Ha ezt igy végigtudod vinni ügyes vagy, én sok sikert kívánok neked ehhez! én is gondolkodtam hasonlón, éppen nem lehetetlen küldetés, de a bukás bennevan, a lényeg pluszba szállj ki! Én követni fogom a fórumod ;)  :great: Minden jót!  :cya:

Szia! Sok sikert kívánok! Ezzel a stratégiával szépen lehet pluszolni! De sokat kell kutatni, keresni, hogy megtaláld a tutikat! A 25%-os tétet kicsit soknak érzem! Rádjön a tilt és jön a nullázás!
A napi 1 tipp nagyon okos, és ha sikerül betartanod igazi sportfogadó vagy! De erre az 1 tippre szánj is rá 1-2órát legalább! Meg kell a pénzért, a tippért dolgozni! Ha 500-as órabérrel számolunk 4óra kutatás a reális (jó ez egy kicsit túlzás, de 90%-ban jönni is fog a szelvény, ha tényleg rászánsz annyit) egy 2ezer forintos tétre! Hidd el mindig van 1 biztosabb fogadás! És ne sajnáld azt a plusz fél órát!

Na erre kíváncsi leszek jó az odds és a bank/tét arány is hajrá!  :cya:

Szintén sok sikert kívánok! :beerchug:

Idézetet írta: nasgur Dátum augusztus 27, 2012, 15:20:46
Na erre kíváncsi leszek jó az odds és a bank/tét arány is hajrá!  :cya:

Azért csak finoman ezzel a jó a bank/tét arányával, mert az a stratégia, aminél két vesztes fogadás után feleződhet a nyitó kassza az távol áll az ideálistól.

Koszonom mindenkinek a tamogatast. Csak az elejen 25%-os a tet, mert ha a bank no vagy csokken, akkor is 2500ft lesz a tet, s akkor mar valtozik a %. Persze nem sietem el a dolgokat es remelem sikerulni fog. Kivancsi vagyok, hogy szeptember vege fele, mennyi lesz a bankom. Akinak van jo tanacsa, azt szivesen meghalgatom.

Idézetet írta: Latzka Dátum augusztus 27, 2012, 15:28:52
Szintén sok sikert kívánok! :beerchug:

Azért csak finoman ezzel a jó a bank/tét arányával, mert az a stratégia, aminél két vesztes fogadás után feleződhet a nyitó kassza az távol áll az ideálistól.

Attól függ ki hogyan fogad, neked lehet távol áll nekem viszont nem. Még pedig azért mert ha a bankom 25% a tét akkor iszonyatosan körültekintően kerülnek kiválasztásra a tippek pontosan a nagy bukási lehetőség miatt. Ha mondjuk csak a bankom 5%a tét nem igazán érdekel annyira a dolog. Szerintem hosszútávon jobban megéri a bankhoz viszonyítva nagy alapot játszani mert hamar ki lehet forgatni az alaptőke 100%át. És inkább több egymásra épülő bankot építeni, melyek úgy épülnek fel, hogyha az első bank elment akkor újra kezded magasabb tőkéjű/és magasabb alaptétel. Mivel a rossz és a jó szériák váltakoznak de mindig véget érnek így sokkal tovább életben lehet maradni, mint ha valaki tegyük fel 10%al indul és ad neki 6-7vesztes lépcsőt ha elmegy vége.
Így viszont ugyanazt a bankot tovább életben lehet tartani. De ez saját vélemény mindenki úgy játszik ahogy akar/szeretne.

Írok egy példát:
egész bank: 50.000Ft

I. bank: 10.000Ft alaptét/2500Ft

II. bank: 15.000FT alaptét/3500Ft

III. 25.000Ft alaptét /6000Ft 

De mondjuk így tényleg erős, hogyha csak egy 10est szánsz rá a 2500ftos alaptét.
Darabold szét a 10est ahogy én tettem az 50et, messzebb fogsz jutni vele csak az eleje lassúnak fog tüni. De mind mondottam nekem mindegy:) Azért kíváncsi leszek mi sül ki belőle akárhogy döntesz

@nasgur: Mivel most igy kezdtem el, megprobalom evel a strategiaval. Persze ha csodod mond, akkor tobb mint valoszinu, hogy a tieded fogom hasznalni. Elsosorban remenykedek, hogy megfelelo lesz ez, de nagyonszepen koszonom az otletet.

Sok pénzt, sok sikeres tippet kívánok Kolléga! :beerchug:

Idézetet írta: csaby18 Dátum augusztus 27, 2012, 15:08:54
Julia Georges v Kristyna Pliskova - Julia Georges @ 1.25 bet365.com
Yanina Wickmayer v Julia Glushko - Yanina Wickmayer @ 1.28 bet365.com

Odds:1.6
Tet:2500ft
Nyeremeny:4000ft

Bank:7500ft

Belecsaptál a lecsóba ezzel a két meccsel :D
Göerges nincs élete formájában, necces lehet.
Wicky talán simább!
Sok szerencsét!   ;)

Idézetet írta: csaby18 Dátum augusztus 27, 2012, 18:04:21
@nasgur: Mivel most igy kezdtem el, megprobalom evel a strategiaval. Persze ha csodod mond, akkor tobb mint valoszinu, hogy a tieded fogom hasznalni. Elsosorban remenykedek, hogy megfelelo lesz ez, de nagyonszepen koszonom az otletet.


Hajrá Hajrá!!! Remélem sikerül. :cya:

Azert Julia Glushkovatol csak nem kellene kapjon. Az elso szettet elvesztette, de remelem helyrejon.