TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 28, 2013, 15:03:17
Én biztos hülye vagyok, de nem értem meg, hogy miért nem jobb a bet365-ön játszani nektek...?
Az oddsok se túl jók, bónuszt sem adtak, a kifizetés lassú, az oldal akadozik, a kiértékelések hibásak.

Az új magyar narancs

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 28, 2013, 15:03:17
Én biztos hülye vagyok, de nem értem meg, hogy miért nem jobb a bet365-ön játszani nektek...?
Az oddsok se túl jók, bónuszt sem adtak, a kifizetés lassú, az oldal akadozik, a kiértékelések hibásak.
Csak kipróbáltam ezt, hogy milyen lett.. mert volt 1700 Ft a netes szerencsejáték számlámon..aztán azt átvezettem erre.. és ezért utaltam most ki amit nyertem, hogy átrakjam bet365-re....  8)

Gyerekek!

3 azaz három esemény is az élő fogadások között!!!  :D Egyidőben!!!

Idézetet írta: Józsi bátyó Dátum május 28, 2013, 20:33:09
Gyerekek!

3 azaz három esemény is az élő fogadások között!!!  :D Egyidőben!!!

Húúú!
Ilyenkor bánom, hogy nem regisztráltam, mert játszottam volna kötésben az összeset!   ;D

Idézetet írta: Eisbär Dátum május 28, 2013, 15:14:14
Az új magyar narancs

El lehet csípni magasabb oddsokat kiemelt eseménynél. Illetve nem csak kiemeltnél, hanem amikor a favorit csapat "nagyon favorit". Például tegnap a barátságos Brazília - Ausztria kézilabda meccs oddsa 1.13 volt. Csak egy-két iroda adott 1.14-et (Pinnacle), a zöme 1.05-1.10 között (bet365 1.05...).
Aztán a magyar vonatkozású sportokra hamarabb kapsz oddsot. Egyáltalán kapsz. Mert a magyar kosárlabda (első sorban a férfi) például rendkívül mostohán van kezelve mindenhol (talán a Fortunawinen nem, de ott nem vagyok regisztrálva). Plusz tegnap a Fehérvárt 1.55-ért tettem, miközben elvétve 1.50-ért botlottam bele a neten (összesen két helyen láttam).
A befizetési limit 500 huf, ami lövöldözés esetén tökéletes. Ha buliszelót akarok csinálni, ne kelljen már befizetnem 1500-3000-4000-et! Akkor se ha van miből!
Szerintem így az elején lehet számítani egy-két oddsmesteri bakira is... Azon csodálkozom, hogy még nem botlottam bele semmi nagyobba!
Van még pár ilyen "apróság", de ha mindent leírnék még úgy hinnétek "megvett a multi", mint mást is...  ::)  :angel:  ;D

Összességében egyetértek a kétkedőkkel, de ha kicsit szélesebb látókörrel nézzük az összképet, akkor találunk előnyeit egy-egy szituációra és eseményre nézve. De egyébként engem hajt valami belülről, hogy csak azért is játszak itt nálunk. Nem tudom megmagyarázni.  :)
Ja és majd elfelejtettem: "magyar, adózunk utána, nem úgy mint a jogtalanul itt élősködő külföldi irodák után!"  :D  ;D

Idézetet írta: szumos Dátum május 29, 2013, 06:29:22
El lehet csípni magasabb oddsokat kiemelt eseménynél. Illetve nem csak kiemeltnél, hanem amikor a favorit csapat "nagyon favorit". Például tegnap a barátságos Brazília - Ausztria kézilabda meccs oddsa 1.13 volt. Csak egy-két iroda adott 1.14-et (Pinnacle), a zöme 1.05-1.10 között (bet365 1.05...).
Aztán a magyar vonatkozású sportokra hamarabb kapsz oddsot. Egyáltalán kapsz. Mert a magyar kosárlabda (első sorban a férfi) például rendkívül mostohán van kezelve mindenhol (talán a Fortunawinen nem, de ott nem vagyok regisztrálva). Plusz tegnap a Fehérvárt 1.55-ért tettem, miközben elvétve 1.50-ért botlottam bele a neten (összesen két helyen láttam).
A befizetési limit 500 huf, ami lövöldözés esetén tökéletes. Ha buliszelót akarok csinálni, ne kelljen már befizetnem 1500-3000-4000-et! Akkor se ha van miből!
Szerintem így az elején lehet számítani egy-két oddsmesteri bakira is... Azon csodálkozom, hogy még nem botlottam bele semmi nagyobba!
Van még pár ilyen "apróság", de ha mindent leírnék még úgy hinnétek "megvett a multi", mint mást is...  ::)  :angel:  ;D

Összességében egyetértek a kétkedőkkel, de ha kicsit szélesebb látókörrel nézzük az összképet, akkor találunk előnyeit egy-egy szituációra és eseményre nézve. De egyébként engem hajt valami belülről, hogy csak azért is játszak itt nálunk. Nem tudom megmagyarázni.  :)
Ja és majd elfelejtettem: "magyar, adózunk utána, nem úgy mint a jogtalanul itt élősködő külföldi irodák után!"  :D  ;D
1. Aki nem tud/akar 1500 Ft-ot befizetni normális irodába, annak úgyis mindegy, annak ez az egész bohóckodás, messze van a sportfogadástól
2. Aki buliszelót csinál, annak úgyis mindegy, az nem komoly dolog, csak játék, de azt lehet kockás papíron is a barátokkal, kb. annyit ér az is.
3. Hiába kapsz 5 meccsre jobb oddsot, ha a maradék 1500-ra szarabbat kapsz, vagy semmilyet, akkor azt fújhatod.
4. Nagyon aggályos viszont, hogy majd ha elfogadják a törvényt, meg kell adnod minden adatodat. Mintha kiírnád az ajtódra, hogy te sportfogadsz. Nyilván ők se hülyék, ha ezen a szaron nyomod, akkor úgyis játszol máshol is. Ezt az egyet nagyon okosan csinálták a saját szempontjukból.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum május 29, 2013, 09:41:46
1. Aki nem tud/akar 1500 Ft-ot befizetni normális irodába, annak úgyis mindegy, annak ez az egész bohóckodás, messze van a sportfogadástól
2. Aki buliszelót csinál, annak úgyis mindegy, az nem komoly dolog, csak játék, de azt lehet kockás papíron is a barátokkal, kb. annyit ér az is.
3. Hiába kapsz 5 meccsre jobb oddsot, ha a maradék 1500-ra szarabbat kapsz, vagy semmilyet, akkor azt fújhatod.
4. Nagyon aggályos viszont, hogy majd ha elfogadják a törvényt, meg kell adnod minden adatodat. Mintha kiírnád az ajtódra, hogy te sportfogadsz. Nyilván ők se hülyék, ha ezen a szaron nyomod, akkor úgyis játszol máshol is. Ezt az egyet nagyon okosan csinálták a saját szempontjukból.

Először is tisztázzuk, hogy azért írtam le ezeket a dolgokat, mert ha bár csekély mennyiségű érv is szól mellettük, azért lehet találni pár apróságot. A negatívumokkal úgy is mindenki tisztában van.

Másrészről nem nagyon tudom értelmezni ezt a lenéző szemléletet. Aki kicsiben játszik, esetleg csak a "buliszelóknak" él az nem sportfogadó, hanem csak egy idióta (bohóc)? Csak az a sportfogadó aki magas téttel és moneymanagement-el játszik? Esetleg arbitrázst keres, vagy trade-el? Komolyan kíváncsi lennék a definícióra. Jó lenne tudni, hogy én akkor hányas szintű idióta vagyok a sportfogadók szűk halmaza alatt? Csak hogy legközelebb tudjam magam hova tenni és a szerint veszem fel a "mellényemet" is...

A cinizmust félretéve nem értek veled egyet. Nem vagyok rá büszke, de dobáltam én már 1500-ásaval néhány tízezret is a bet365 "perselyébe" 1-2 nap alatt. Én szeretek párszázas buliszelókat tenni és nem tetszik, hogy ha épp mindenhol ürítettem a számlát és csak egy kisebb tétet szeretnék tenni, akkor 1500-at kell minimum befizetnem, amikor tudom, hogy épp nincs semmi értelme pár száznál magasabb tétekkel játszanom. Nem nagy ügy, aprópénz, de nem szeretem, hogy "muszáj"! Így én felvállalom, hogy nálam ez szempont.

Végül amit az állam tudni akar rólad megtudja. Sok módja van ennek. Nyilván senki nem akarja megkönnyíteni a dolgukat, de én úgy gondolom nem ezeken a megadott információkon fog múlni.

Nem kell aggódni és vitatkozni se Tippmixpro jelenlegi gyengeségei miatt. Ennek az oldalnak idő kell adni, ahogy minden más sportfogadóoldal kezdte először kicsiként, több mint valószínű, hogy 1 év múlva már jóval optimalizáltabb és nagyobb kínálattal fog rendelkezni. Lehet egyébként véleményeket írni nekik, javaslom minél több ötlet elküldését hátha jó dolog sül ki belőle. Az mindenképpen haladás, hogy végre már nekünk is van saját sportfogadó oldalunk és aki akar az legálisan és nyugodtan vállalhatja a nyereményeit. Elmúlt napokban teszteltem az oldalt, és bár voltak gondok mint a lassú rendezés és a kevéskés kínálat és a picit alacsonyabb oddsok a megszokottnál, de nem reménytelen ügy. Szóval időt kell adni nekik, hogy legyen egy olyan oldal ahol akár komolyan lehet fogadni mert az oddsok és választék is kielégítő lesz (remélem)!

Persze, hogy a tippmixpro-nak is vannak előnyei, ahogyan Szumos is írta.
(egy fortunawin vagy egy betclic is ad néha piacvezető szorzót egy-egy eseményre, ha nem lennének nyomott limitjeik, még  néha érdemes is lenne befizetni hozzájuk)

Az a kérdés, hogy egy "profi" játékosnak megéri-e a kockázatot, hogy felhívja magára a figyelmet egy állami cégnél.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 30, 2013, 02:04:34
Persze, hogy a tippmixpro-nak is vannak előnyei, ahogyan Szumos is írta.
(egy fortunawin vagy egy betclic is ad néha piacvezető szorzót egy-egy eseményre, ha nem lennének nyomott limitjeik, még  néha érdemes is lenne befizetni hozzájuk)

Az a kérdés, hogy egy "profi" játékosnak megéri-e a kockázatot, hogy felhívja magára a figyelmet egy állami cégnél.

Ha az a bizonyos profi fogadó a blokkolások után is tiltott oldalakon fog fogadni, akkor gyakorlatilag rögtön lebukik ha bármelyik Magyarországon található bankszámlájára utalja a pénzt az iroda. Szóval baromira el lehet azt felejteni, hogy a blokkolt oldalakról úgy lehet majd felvenni pénzt, hogy a NAV ne bassza seggbe érte az illetőt mivel a bankok kiadnak minden infót a pénzmozgásokról nekik. kockázat van mindenben persze, de ha Tippmixpro esetleg fellendül, akkor talán a nagyobb összegekkel játszókat békén fogják hagyni.

Ha valaki tudja, hogy veszteséges és ennek ellenére tudatosan szórja a pénzt. Annak kár azt gondolnia hogy jobba jár ha nem egyszerre fizet be pl. 10.000-et. Habár lehet job érzés naponta 500-akat betenni, de a végeredmény "sajnos" ugyan az.

Idézetet írta: andriska24 Dátum május 30, 2013, 10:19:09
Ha valaki tudja, hogy veszteséges és ennek ellenére tudatosan szórja a pénzt. Annak kár azt gondolnia hogy jobba jár ha nem egyszerre fizet be pl. 10.000-et. Habár lehet job érzés naponta 500-akat betenni, de a végeredmény "sajnos" ugyan az.

Ezzel vitatkoznék, mivel csak annyit veszíthetsz el, amennyit befizettél.
Ha csak 500 ft van a számládon, akkor nem tudsz 10 000 ft-ot elveszíteni "hirtelen felindulásból".
Ahogy egy nyereséges sportfogadónál sem mindegy, hogy 100 000 ft-ot egy nap, egy hét vagy egy év alatt termel meg, úgy az sem mindegy, hogy 10 000 ft elvesztése pár perc vagy hetek kérdése...
De akár nyereséges, akár veszteséges az ember, nagyon helyes, hogy a befizetéseit és a kifizetéseit tudatosan kezeli!
Ha 500 ft-ot akar valaki kockáztatni, akkor nem indokolt tízezreket a fogadási számláin tartania. (nagyobb kísértés, kisebb hozzáférhetőség, esetleg a tranzakciós költségek és az árfolyamveszteség mind ellene szólnak)

A sportfogadás sokféleképpen adhat élményt, ha valakinek ez a szórakozás hetente 200 ft-ot és egy hétvégi buliszelvényt ér meg, az is teljesen normális. (ilyenkor nem az elvesztett pénz az érdekes, hanem az áráért vásárolt nyerési lehetőség és az ezzel járó izgalmas /általában nem annyira szórakoztató/ meccsnézés.   ;D  )



Idézetet írta: sniper elite Dátum május 30, 2013, 02:32:05


Ha az a bizonyos profi fogadó a blokkolások után is tiltott oldalakon fog fogadni, akkor gyakorlatilag rögtön lebukik ha bármelyik Magyarországon található bankszámlájára utalja a pénzt az iroda. Szóval baromira el lehet azt felejteni, hogy a blokkolt oldalakról úgy lehet majd felvenni pénzt, hogy a NAV ne bassza seggbe érte az illetőt mivel a bankok kiadnak minden infót a pénzmozgásokról nekik. kockázat van mindenben persze, de ha Tippmixpro esetleg fellendül, akkor talán a nagyobb összegekkel játszókat békén fogják hagyni.

Alapból csak akkor kap a NAV információt a banktól, ha kikéri. (kivéve, ha 2 milliót meghaladó utalás kerül képbe. Legutóbbi információim szerint ez a határa az automatikus jelentési kötelezettségnek, de ez bármikor változhat. (eshet) )
Nekem inkább az a problémám, hogy nagyobb valószínűséggel jut eszébe majd a NAV-nak információt kérnie a bankomtól, ha a fogadási szokásaim (forgalom, rendszeres bejelentkezés, arbitrázs gyanú) alapján gyanítható, hogy ez inkább fő tevékenység és máshol is folytatok ilyet.

Na meg amit már említettem: kb. 2 nap alatt lehet módosítani egy törvényt, így bármikor megadóztathatják a tippmixpro nyereményeket is egy jelképes kulccsal, ami már egyből indokolttá tenné a játékosok számláinak vizsgálatát. (illetve a tippmixpro játékos adatbázisa remek kiindulási pont lehet ahhoz, hogy megtalálják az egyéb irodák nem adózó ügyfélkörét...)

Azt nem hiszem, hogy pont a nagyobb összegekkel játszóakat hagyják majd békén, hisz inkább tőlük lehet pénzt beszedni...

Idézetet írta: sniper elite Dátum május 30, 2013, 02:32:05
Ha az a bizonyos profi fogadó a blokkolások után is tiltott oldalakon fog fogadni, akkor gyakorlatilag rögtön lebukik ha bármelyik Magyarországon található bankszámlájára utalja a pénzt az iroda.

Kivéve, ha a kiutalást Skrillen keresztül intézi. Semmi nem bizonyítja ugyanis, hogy a Skrillről érkező pénzt sportfogadáson kereste valaki.

Idézetet írta: Irtis Dátum május 30, 2013, 14:26:03
Kivéve, ha a kiutalást Skrillen keresztül intézi. Semmi nem bizonyítja ugyanis, hogy a Skrillről érkező pénzt sportfogadáson kereste valaki.

Az még lehet rosszabb, mert kereshette fegyver-, nő-, drog keresekedelemmel is. :)

Hihetetlen hogy ilyeneken agyaltok...had idézzek az egyik kedvenc rajzfilmem egyik szereplőjétől...South Park Cartman...:sz.rni bele,mert én ilyen állat vagyookk:D:D