Unibet - Rövid távú promóciók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Van az Unibet-nek egy ingyenesen játszható kihelyezett játéka, az Expert Football Challenge, amivel pénzt is lehet nyerni, látom ezt még előttem nem tették közzé, úgyhogy aki nem ismerné annak röviden bemutatnám:

AZ EXPERT FC JÁTÉKRÓL:

Futball Expert vagy?

Expert FC egy futball rajongók által készített, ingyenesen játszható előrejelzési játék futball rajongóknak!

Egyszerűen jósolja meg a legjobb Európai futball ligák mérkőzéseinek eredményeit és nagyszerű nyereményeket nyerhet hetente és havonta.

A Expert FC játékban Európai futball rajongókkal versenyezhet és saját ligákat hozhat létre.

Hívja meg barátait, családját és munkatársait a játékba, és nyerje meg a legjobb futball szakértői címet!

Az oldal elérhetősége pedig: http://www.expertfc.com/

Ez jó játék, az előző hónapban az egyik bajnokságban 20. lettem, most várom a 10 euró bónuszt.
Ugyanakkor ha a Chelsea nem egyenlít a Sparta ellen a ráadásban, akkor most 50 euró és egy Play Station3 lenne várólistán...   ???
Tavaly nyertem itt egy nintendo3d-t is, elég sokat kellett rá várni, de megjött.
A bónuszokat meg kb. másfél-két hét alatt írják jóvá.
(a "havi" játék általában 4 hétre vonatkozik, így el van csúszva a tényleges naptári hónapoktól)

Idézetet írta: Knapp Dátum február 25, 2013, 21:19:58
Ez jó játék, az előző hónapban az egyik bajnokságban 20. lettem, most várom a 10 euró bónuszt.
Ugyanakkor ha a Chelsea nem egyenlít a Sparta ellen a ráadásban, akkor most 50 euró és egy Play Station3 lenne várólistán...   ???
Tavaly nyertem itt egy nintendo3d-t is, elég sokat kellett rá várni, de megjött.
A bónuszokat meg kb. másfél-két hét alatt írják jóvá.
(a "havi" játék általában 4 hétre vonatkozik, így el van csúszva a tényleges naptári hónapoktól)

Én a 2 héttel ezelőtti spanyol bajnokságban minden meccset telibetaláltam és első lettem a heti fordulóban, a haviban meg 14., az az előtti héten meg 4. és így most jelenleg 70 euro-t várok!!!  :great:

Csatolok egy képet, amin ott van, hogy első lettem azon a héten....bár még nem kaptam meg a nyereményt (70 euro)

Idézetet írta: Knapp Dátum február 25, 2013, 21:19:58
Ez jó játék, az előző hónapban az egyik bajnokságban 20. lettem, most várom a 10 euró bónuszt.
Ugyanakkor ha a Chelsea nem egyenlít a Sparta ellen a ráadásban, akkor most 50 euró és egy Play Station3 lenne várólistán...   ???
Tavaly nyertem itt egy nintendo3d-t is, elég sokat kellett rá várni, de megjött.
A bónuszokat meg kb. másfél-két hét alatt írják jóvá.
(a "havi" játék általában 4 hétre vonatkozik, így el van csúszva a tényleges naptári hónapoktól)


És itt egy másik kép, amin ott van, hogy mindet eltaláltam.  :great:  :cya:

És hogy azonosítják be,hogy te vagy,és melyik számlára rakják a bónuszt??Csak mert én nem látom,hogy hova kellene beírni az Unibet felhasználónevet....

Idézetet írta: szalist Dátum február 26, 2013, 21:44:40
És hogy azonosítják be,hogy te vagy,és melyik számlára rakják a bónuszt??Csak mert én nem látom,hogy hova kellene beírni az Unibet felhasználónevet....

Engem a magyar nyelvű ügyfélszolgálat keresett meg emailben, úgy emlékszem...

Mondjuk nekem úgy rémlik, hogy az unibetes felhasználónevemet már regisztrációnál megadtam, de ennek már másfél éve.

Nekem nem kellett a regisztrációnál megadni,ezért kérdeztem...Ha véletlenül valamikor beszélsz a supporttal,kérdezd már meg nekem ezt.Nem sürgős.

Idézetet írta: szalist Dátum február 27, 2013, 13:03:03
Nekem nem kellett a regisztrációnál megadni,ezért kérdeztem...Ha véletlenül valamikor beszélsz a supporttal,kérdezd már meg nekem ezt.Nem sürgős.

Nem véletlenül szoktam velük beszélni!  :D

A csomagküldés előtt biztosan email-eztünk, de egyébként is jött értesítő a nyereményekről, igaz, a legutóbbiról még nem.


jorgi05!
Neked jelezték már, hogy nyertél?
Egyébként grat!  ;)

Igaz,rosszul fogalmaztam.Ha bármilyen probléma miatt beszélsz a supporttal,ne felejts el kérlek ezt is megkérdezni :D

Idézetet írta: szalist Dátum február 26, 2013, 21:44:40
És hogy azonosítják be,hogy te vagy,és melyik számlára rakják a bónuszt??Csak mert én nem látom,hogy hova kellene beírni az Unibet felhasználónevet....

Nálam az e-mail cím alapján azonosítanak, tehát amikor regisztrálsz az Expert-re, akkor azt az e-mail címet kell megadnod, amivel az Unibet-re is regisztráltál és végülis ennyi az azonosítás, legalábbis a legjobb tudomásom szerint, mert nekem is csak az e-mail címem van megadva és az alapján kaptam a nyereményt.

Idézetet írta: Knapp Dátum február 27, 2013, 13:20:08
Nem véletlenül szoktam velük beszélni!  :D

A csomagküldés előtt biztosan email-eztünk, de egyébként is jött értesítő a nyereményekről, igaz, a legutóbbiról még nem.


jorgi05!
Neked jelezték már, hogy nyertél?
Egyébként grat!  ;)

Köszike  :beerchug:
Még nem jött meg a nyeremény, de már irtam nekik és azt mondták hogy késnek a kifizetések mert a programuk amivel a bónuszokat kifizetik meghibásodott!!! Azt mondták remélhetőleg a héten már jönnek a nyeremények.
Amúgy bónusz formájában irják jóvá amit ugye majd meg kell forgatni (ügyesen)  :P és utána már tényleg nyeremény lesz belőle  :)

KOCKÁZATMENTES FOGADÁS A FRADI – ÚJPEST DERBIN!

Nem sok olyan találkozó van a hazai futballban, ami olyan nagy hagyományokkal bírna, mint a Ferencváros – Újpest. Lehet az ember Fradista, újpesti lila vagy bármelyik csapat szurkolója, ezt azért mindig érdemes megnézni.

Hogy még izgalmasabb legyen, ha most minimum 3000Ft értékben fogadsz a mérkőzésre a mobilodon keresztül (a fogadásokat egy összegben vagy több összegben is elhelyezheted), akkor a mérkőzést követő napon egy 1500Ft értékű kockázatmentes fogadást írunk jóvá számodra.

Szóval elő a mobilokkal és tabletekkel, irány az m.unibet.com! Mindegy, hogy fogadásod elveszíted vagy megnyered, az 1500Ft-os kockázatmentes fogadás a tied!

Ahhoz, hogy részt vehess a promócióban, fel kell iratkoznod a promócióra. Ezt úgy tudod megtenni, ha beírod felhasználónevedet, majd a mentés gombra kattintasz. Ellenőrizd, hogy felhasználónevedet pontosan úgy adtad meg, ahogy az Unibet számládon szerepel (kis és nagybetűk is számítanak.)



Felhasznási feltételek:



    Csak a mobilon keresztül elhelyezett, március 7-10-ig megtett fogadások számítanak
    Csak a Ferencváros – Újpest mérkőzésre elhelyezett, minimum 3000Ft értékű (minimum 1.2-es szorzón) fogadásokat vesszük figyelembe. A fogadás értékét akár több fogadásban is elhelyezheted.
    A fogadás élő vagy mérkőzés előtti fogadásokon is érvényes.
    A kockázatmentes fogadások legkésőbb március 12-én 11:00-ig kerülnek jóváírásra.
    Ahhoz, hogy a bónusz aktiválódjon, a bónuszt el kell fogadnod a Számlám, bónuszajánlatok menüpont alatt.
    Ezután az első fogadásod lesz a kockázatmentes fogadás.
    A kockázatmentes fogadás csakis mérkőzés előtti fogadásokra vonatkozik.
    A fogadás visszatérítése 100%-os 1500Ft értékig.
    Ha a fogadásod nagyobb összegű, mint a kockázatmentes fogadás értéke, akkor is a kockázatmentes fogadás értékében térítjük vissza az összeget.
    A kockázatmentes fogadás csak egy összegben elhelyezhető.
    A fogadás lezárulása után az összeg automatikusan jóváíródik a számládon.
    Ha a fogadást megnyered, a bónusz lezárul, nem használható fel újra.
    Az elvesztett összeg bónuszként kerül jóváírásra a számládon.
    A bónuszt az alábbi alkalommal kell megforgatni: 3 x sportfogadás; 25 x Kaszinó, Játékok; 25x Bingó.
    Poker, Fast Poker and Backgammon nem számít bele a megforgatásba
    Az asztali játékok és a videópóker 10%-ban számít bele a megforgatásba. A nyerőgépek 100%-ban, a Bingó 200%-ban.
    A fel nem használt bónuszok és az abból származó nyeremények 30 nap után törlésre kerülnek.
    Az Unibet fentartja a jogot a bónusz bármikori visszanovására.
    Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek


Unibet - Fradi - Újpest kockázatmentes fogadás!


Nem sok olyan találkozó van a hazai futballban, ami olyan nagy hagyományokkal bírna, mint a Ferencváros – Újpest. Lehet az ember Fradista, újpesti lila vagy bármelyik csapat szurkolója, ezt azért mindig érdemes megnézni.

Hogy még izgalmasabb legyen, ha most minimum 3000Ft értékben fogadsz a mérkőzésre a mobilodon keresztül (a fogadásokat egy összegben vagy több összegben is elhelyezheted), akkor a mérkőzést követő napon egy 1500Ft értékű kockázatmentes fogadást írnak jóvá számodra.

Szóval elő a mobilokkal és tabletekkel, irány az m.unibet.com! Mindegy, hogy fogadásod elveszíted vagy megnyered, az 1500Ft-os kockázatmentes fogadás a tied!

Ahhoz, hogy részt vehess a promócióban, fel kell iratkoznod, melyet IDE kattintva felhasználóneved megadásával tehetsz meg. Ha nincs még számlád, nyiss egyet ITT!

Részvételi feltételek:
  • Csak a mobilon keresztül elhelyezett, március 7-10-ig megtett fogadások számítanak!

  • Csak a Ferencváros – Újpest mérkőzésre elhelyezett, minimum 3000Ft értékű (minimum 1.2-es szorzón) fogadásokat vesszük figyelembe. A fogadás értékét akár több fogadásban is elhelyezheted.

  • A fogadás élő vagy mérkőzés előtti fogadásokon is érvényes.

  • A kockázatmentes fogadások legkésőbb március 12-én 11:00-ig kerülnek jóváírásra.

  • Ahhoz, hogy a bónusz aktiválódjon, a bónuszt el kell fogadnod a Számlám, bónuszajánlatok menüpont alatt.

  • Ezután az első fogadásod lesz a kockázatmentes fogadás.

  • A kockázatmentes fogadás csakis mérkőzés előtti fogadásokra vonatkozik.

  • A fogadás visszatérítése 100%-os 1500Ft értékig.

  • Ha a fogadásod nagyobb összegű, mint a kockázatmentes fogadás értéke, akkor is a kockázatmentes fogadás értékében térítjük vissza az összeget.

  • A kockázatmentes fogadás csak egy összegben elhelyezhető.

  • A fogadás lezárulása után az összeg automatikusan jóváíródik a számládon.

  • Ha a fogadást megnyered, a bónusz lezárul, nem használható fel újra.

  • Az elvesztett összeg bónuszként kerül jóváírásra a számládon.

  • A bónuszt az alábbi alkalommal kell megforgatni: 3 x sportfogadás; 25 x Kaszinó, Játékok; 25x Bingó.

  • Poker, Fast Poker and Backgammon nem számít bele a megforgatásba

  • Az asztali játékok és a videópóker 10%-ban számít bele a megforgatásba. A nyerőgépek 100%-ban, a Bingó 200%-ban.

  • A fel nem használt bónuszok és az abból származó nyeremények 30 nap után törlésre kerülnek.

  • Az Unibet fentartja a jogot a bónusz bármikori visszanovására.

  • Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek

Fogadj az Unibeten a Fradi - Újpest rangadóra, nyiss számlát ITT!

Én 1500 Ft bónuszt kaptam ma reggel, nem ingyenfogadást... Bár így még jobb is :great:

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 12, 2013, 06:45:16
Én 1500 Ft bónuszt kaptam ma reggel, nem ingyenfogadást... Bár így még jobb is :great:

Az ugyan az:

Felhasznási feltételek:



    Csak a mobilon keresztül elhelyezett, március 7-10-ig megtett fogadások számítanak
    Csak a Ferencváros – Újpest mérkőzésre elhelyezett, minimum 3000Ft értékű (minimum 1.2-es szorzón) fogadásokat vesszük figyelembe. A fogadás értékét akár több fogadásban is elhelyezheted.
    A fogadás élő vagy mérkőzés előtti fogadásokon is érvényes.
    A kockázatmentes fogadások legkésőbb március 12-én 11:00-ig kerülnek jóváírásra.
    Ahhoz, hogy a bónusz aktiválódjon, a bónuszt el kell fogadnod a Számlám, bónuszajánlatok menüpont alatt.
    Ezután az első fogadásod lesz a kockázatmentes fogadás.

    A kockázatmentes fogadás csakis mérkőzés előtti fogadásokra vonatkozik.
    A fogadás visszatérítése 100%-os 1500Ft értékig.
    Ha a fogadásod nagyobb összegű, mint a kockázatmentes fogadás értéke, akkor is a kockázatmentes fogadás értékében térítjük vissza az összeget.
    A kockázatmentes fogadás csak egy összegben elhelyezhető.
    A fogadás lezárulása után az összeg automatikusan jóváíródik a számládon.
    Ha a fogadást megnyered, a bónusz lezárul, nem használható fel újra.
    Az elvesztett összeg bónuszként kerül jóváírásra a számládon.

    A bónuszt az alábbi alkalommal kell megforgatni: 3 x sportfogadás; 25 x Kaszinó, Játékok; 25x Bingó.
    Poker, Fast Poker and Backgammon nem számít bele a megforgatásba
    Az asztali játékok és a videópóker 10%-ban számít bele a megforgatásba. A nyerőgépek 100%-ban, a Bingó 200%-ban.
    A fel nem használt bónuszok és az abból származó nyeremények 30 nap után törlésre kerülnek.
    Az Unibet fentartja a jogot a bónusz bármikori visszanovására.
    Az Unibet általános felhasználási feltételei érvényesek