Unibet - 10.000 HUF Bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


augusztus 11, 2015, 12:09:41, SPF Admin
Unibet - 10 000 HUF Bónusz!

Nyiss egy számlát az Unibetnél, s 50%-os bónuszban részesülhetsz, amely akár 10.000 Forintot is jelenthet.

Mit kell tenned?

1. Regisztrálj az Unibeten ITT.
2. Töltsd ki a regisztrációs űrlapot, fogadd el és ezzel aktiváld a bónusz ajánlatot.
3. Fizess be legalább 3000 forintot
4. A bónuszod a megforgatási feltétele elkezd teljesülni ahogy a fogadásaid kifizetésre kerülnek

Részvételi feltételek:
- A bónuszt csak 2012/07/24-től tesszük a számlákra
- A bónusz megforgatási feltétele csak meccsek előtt megtett (nem élő fogadáson) érvényes
- A bónusz megforgatási feltétele egyes és többes kötésben is érvényes
- A bónuszt csak a regisztráció folyamán lehet elfogadni és ezáltal aktiválni
- Háztartásonként csak egy bónusz lehetséges
- A 10,000Ft jutalom bónusz megszerzéséhez 60,000Ft értékben kell fogadást tenned, azaz ekkora összeget kell megforgatnod
- A bónusz csak magyarországi lakosoknak érvényes.
- A jutalom bónusz összege a játékos számlájára kerül, és minden megkötés nélkül szabadon használható, amint a kívánt összeg megforgatásra került.
- A bónusz megszerzésére 60 nap áll rendelkezésre, amennyiben addig akívánt összeg nem kerül megforgatásra a bónusz elvész
- A megforgatott összeg súlyozása az alábbiak szerint számít bele a feltételbe:
Ha az odds 1.09 alatti akkor az összeg: 25%-a
Ha az odds 1.10 vagy annál nagyobb, de kisebb mint 1.2 akkor az összeg: 50%-a
Ha az odds nagyobb mint 1.20:
Egyes kötésnél: 100%
1. Kettes kötésnél: 105%
2. Hármas kötésnél: 110%
3. Négyes kötésnél: 115%
4. 5-ös kötésnél: 120%
5. 6-os kötésnél: 130%
6. 7-es kötésnél: 140%
7. 8-as kötésnél: 150%
8. 9-es kötésnél: 160%
9. 10-es kötésnél: 170%
10. 11-es kötésnél: 180%
11. 12-es kötésnél: 200%

Figyelem! Ez a bónusz ajánlat csak magyarországi ügyfeleknek érvényes!

Használd ki Te is az Unibet kezdőbónuszát, nyiss számlát ITT!





Módosította az Unibet a kezdő bónusz feltételét.

Mostantól 6 helyett 12x-szer kell megforgatni a kapott bónuszt, minimum 1,60-as szorzójú eseményeken.


Egyre szánalmasabb ez az iroda...

Ja, mert csak a bónusz a lényeg

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 08, 2011, 16:51:10
Ja, mert csak a bónusz a lényeg
Nem csak a bónusz a lényeg, de azért ennél parasztabb feltételeket kevés iroda kínál. A kiemelt irodák közül pedig - megkockáztatom - egyik sem. A bónusz arra való, hogy oda csalogassa a fogadót, a megforgatás pedig hogy ne az legyen, hogy befizet, megkapja a bónuszt, és kiutalja. A 3 vagy 6x-os megforgatás még okés, de hogy 12....ez kb a fogadó kizsebelése.

Idézetet írta: Milan Dátum november 08, 2011, 17:17:27
Ne felejtsük el, hogy a bónusz egyből a számlára íródik, s ha valaki betesz pl. 20.000 HUF-ot, s kap 10 ezret, majd ezt a teljes összeget megjátssza, akkor az már 3-szor megforgatta az összeget..
Csak 1.6 felett azért nagyon nehéz olyat találni, amire az ember fel mer tenni egy ilyen all in-t. Másrészről ha befizetsz 10-et, 120-at kell pörgetned ahhoz, hogy nyert vele egy másik 10-est. Nálam ez gyenge ajánlat.

Egy mérkőzés szorzójának kell 1,6nak lennie vagy a szelvény össz. szorzójának?

Írja már le nekem valaki, hogyan működik ez a bónuszosdi mert nem csináltam még ilyet. Előre is köszi

Idézetet írta: bolcsi Dátum november 08, 2011, 18:29:01
Írja már le nekem valaki, hogyan működik ez a bónuszosdi mert nem csináltam még ilyet. Előre is köszi

Unibetnél pl. befizetsz 10.000 HUF-ot. Bónuszként kapsz 5.000-ret.

Ahhoz, hogy a bónuszt kikérhesd meg kell forgatnod 12-szer, ami azt jelenti, hogy 60.000 HUF-ot kell megforgatni, minimum 1.60-as szorzójú szelvényekkel.

Ezt lehet több apró szelvénnyel megvalósítani, vagy akár nagyobbakkal is.

Több apró által azt értem, hogy 1.000 HUF-os tétekkel játszol, csak akkor összesen 60 db. 1.000 HUF-os szelvényt kell tenned.

Akkor én most kaptam 7,50€-t akkor az azt jelenti, hogy 90€-t kell megforgatnom min. 1.60-as szorzojú szelvényekkel igaz?