Unibet - 10.000 HUF Bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Elhelyezve      
Tét
Érték
08/11/11 18.54       7,5 EUR    7,5 EUR
Esemény   Tét   Nyereményszorzók   Eredmény   Kifizetés
IK Oskarshamn - Tingsryds AIF MérkőzésRendes játékidő Az Ön fogadása: Egyszeri, 1  3:2 :ok:     7,5 EUR    1,72    2011.11.08.    Függőben

Erre felraktam a 7,50€ bónuszomat szal még 11 van hátra?

Idézetet írta: bolcsi Dátum november 08, 2011, 21:21:15
Elhelyezve      
Tét
Érték
08/11/11 18.54       7,5 EUR    7,5 EUR
Esemény   Tét   Nyereményszorzók   Eredmény   Kifizetés
IK Oskarshamn - Tingsryds AIF MérkőzésRendes játékidő Az Ön fogadása: Egyszeri, 1  3:2 :ok:     7,5 EUR    1,72    2011.11.08.    Függőben

Erre felraktam a 7,50€ bónuszomat szal még 11 van hátra?

Igen.

#17 november 09, 2011, 06:21:01, vmlinuz
Idézetet írta: Lord Dátum november 08, 2011, 17:16:57
Nem csak a bónusz a lényeg, de azért ennél parasztabb feltételeket kevés iroda kínál. A kiemelt irodák közül pedig - megkockáztatom - egyik sem. A bónusz arra való, hogy oda csalogassa a fogadót, a megforgatás pedig hogy ne az legyen, hogy befizet, megkapja a bónuszt, és kiutalja. A 3 vagy 6x-os megforgatás még okés, de hogy 12....ez kb a fogadó kizsebelése.
Jó, de attól még nem lesz szánalmas egy iroda, mert rosszabbak a bónuszfeltételek, főleg ha más szempontokból rendben van.
És még annyi, hogy a forgatási kötelezettség a bónuszösszegre vonatkozik, ahogy Milan is irta, nem a teljes befizetett összegre.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum november 09, 2011, 06:15:02
Jó, de attól még nem lesz szánalmas egy iroda, mert rosszabbak a bónuszfeltételek, főleg ha más szempontokból rendben van.
És még annyi, hogy a forgatási kötelezettség a bónuszösszegre vonatkozik, ahogy Milan is irta, nem a teljes befizetett összegre.

Nos, látom elkél egy kis magyarázat.
Kezdjük azzal, hogy nem vagyok bónuszvadász. Gondolom az is ezt bizonyítja, hogy kb 1 évig rendszeresen játszottam az Unibetnél.
Na de akkor miért is szánalmas?
- Miért kell állandóan este 8-9 között tartani a karbantartást?
- Rohadt lassú egy oldal, sokszor be sem jön. Az élő fogadás panelről meg ne is beszéljünk...
- Hülyének nézik az embert. Nem tetszett nekik, hogy nagyobb összegekkel is játszottam néha (olyan 50,000 ft körüli összegről van szó), aztán lekorlátoztak. Hiába írtam többször is az ügyfélszolgálatnak, hogy le vagyok korlátozva, azt hazuidták a szemebe állandóan, hogy nem vagyok. A francokat nem... Nem fogom eltűrni, hogy hülyének nézzenek, többet be nem teszem oda a lábamat.
- Ez az új bónuszforgatási feltétel meg egy vicc. Ahogy Lord is mondta, ez a fogadó kizsebelése.
- A cash-in funkciót is megemlíthetném, ami egyedül NÁLUK van, ami EGYEDI, sehol máshol sincs ( nem tudom akkor pl a Betfair-en mi az a cash out, na de mindegy), és persze legtöbbször teljesen használhatatlan. És ezzel vágnak fel elég sűrűn.

Hirtelen enniy jutott az eszembe. Remélem most elégedett vagy, mivel ahogy láthatod, nem csak a bónusz a lényeg. Persze megértem, hogy neked védened kell az irodát, de akkor sincs minden rendben itt.

Idézetet írta: Cavalorn Dátum november 09, 2011, 11:01:05
Nos, látom elkél egy kis magyarázat.
Kezdjük azzal, hogy nem vagyok bónuszvadász. Gondolom az is ezt bizonyítja, hogy kb 1 évig rendszeresen játszottam az Unibetnél.
Na de akkor miért is szánalmas?
- Miért kell állandóan este 8-9 között tartani a karbantartást?
- Rohadt lassú egy oldal, sokszor be sem jön. Az élő fogadás panelről meg ne is beszéljünk...
- Hülyének nézik az embert. Nem tetszett nekik, hogy nagyobb összegekkel is játszottam néha (olyan 50,000 ft körüli összegről van szó), aztán lekorlátoztak. Hiába írtam többször is az ügyfélszolgálatnak, hogy le vagyok korlátozva, azt hazuidták a szemebe állandóan, hogy nem vagyok. A francokat nem... Nem fogom eltűrni, hogy hülyének nézzenek, többet be nem teszem oda a lábamat.
- Ez az új bónuszforgatási feltétel meg egy vicc. Ahogy Lord is mondta, ez a fogadó kizsebelése.
- A cash-in funkciót is megemlíthetném, ami egyedül NÁLUK van, ami EGYEDI, sehol máshol sincs ( nem tudom akkor pl a Betfair-en mi az a cash out, na de mindegy), és persze legtöbbször teljesen használhatatlan. És ezzel vágnak fel elég sűrűn.

Hirtelen enniy jutott az eszembe. Remélem most elégedett vagy, mivel ahogy láthatod, nem csak a bónusz a lényeg. Persze megértem, hogy neked védened kell az irodát, de akkor sincs minden rendben itt.

Csak akkor védjük az irodát, ha szerintünk nem jogosak a támadások.
Az elsődleges cél a fogadók védelme, s nem az irodáké.
Ha látjuk, hogy az iroda kezd paraszt lenni, s nem tiszteli a játékosat, akkor se perc alatt fekete listára kerülhet, s erre volt nem egy példa.

Viszont nem értek egyet ezzel a mondattal:
"Ez az új bónuszforgatási feltétel meg egy vicc. Ahogy Lord is mondta, ez a fogadó kizsebelése."

A fogadó fő feladata, hogy hamar a bónuszt zsebre vágja? Természetesen 80%-a így gondolkodik, s emiatt jönnek akkor a korlátok, melyek alapján jön a sok panasz, hogy...uhh...ez a mocskos iroda mit művel velem.

Nem, egy fogadó azért regisztrál egy irodához, mert mondjuk jó a kezelőfelület, jók az oddsok, nagy a választék stb.
Az a kapott bónusz csak egy extra, s véleményem szerint ezt a 12-szeres megforgatást is meg lehet oldani.

Ami a panaszaidat illeti:
- örvendek, hogy jelzed ezt a karbantartás dolgot, esetleg felhozhatod a témát a többieknek is, s ha máshol is így van, akkor kérdőre vonhatjuk az irodát
- ugyanaz a sztori a lassúsággal kapcsolatban is
- korlátozni minden iroda korlátoz, ha meg ők azt írják, hogy nem korlátoztak le, akkor lehet valami félreértés van

Érdekes, hogy az eddigi vélemények eléggé pozitívak voltak erről az irodáról, most meg egyből ennyi rossz tulajdonsága van?

Idézetet írta: Cavalorn Dátum november 09, 2011, 11:01:05
Nos, látom elkél egy kis magyarázat.
Kezdjük azzal, hogy nem vagyok bónuszvadász. Gondolom az is ezt bizonyítja, hogy kb 1 évig rendszeresen játszottam az Unibetnél.
Na de akkor miért is szánalmas?
- Miért kell állandóan este 8-9 között tartani a karbantartást?
- Rohadt lassú egy oldal, sokszor be sem jön. Az élő fogadás panelről meg ne is beszéljünk...
- Hülyének nézik az embert. Nem tetszett nekik, hogy nagyobb összegekkel is játszottam néha (olyan 50,000 ft körüli összegről van szó), aztán lekorlátoztak. Hiába írtam többször is az ügyfélszolgálatnak, hogy le vagyok korlátozva, azt hazuidták a szemebe állandóan, hogy nem vagyok. A francokat nem... Nem fogom eltűrni, hogy hülyének nézzenek, többet be nem teszem oda a lábamat.
- Ez az új bónuszforgatási feltétel meg egy vicc. Ahogy Lord is mondta, ez a fogadó kizsebelése.
- A cash-in funkciót is megemlíthetném, ami egyedül NÁLUK van, ami EGYEDI, sehol máshol sincs ( nem tudom akkor pl a Betfair-en mi az a cash out, na de mindegy), és persze legtöbbször teljesen használhatatlan. És ezzel vágnak fel elég sűrűn.

Hirtelen enniy jutott az eszembe. Remélem most elégedett vagy, mivel ahogy láthatod, nem csak a bónusz a lényeg. Persze megértem, hogy neked védened kell az irodát, de akkor sincs minden rendben itt.

Azt még hozzátenném, hogy mostanában a kilépés gombra sem reagál a rendszer Firefox alatt. Vagyis nem lehet kilépni!  :noway:
Persze egy idő után automatikusa kiléptet, de ez akkor sem normális jelenség.

Időközben rájöttem a trükkre: ha átmegyek a kaszinóba, ott már ki tudok lépni.  ;D

A bónuszról meg csak annyit: ajándék lónak ne nézd a fogát! (nem neked címezve, Cavalorn, hanem mindenkinek)

1értelmű hanyatlás van.
Az SBR tavaly novemberben "B+" ról "B"-re minősítette le, majd idén júliusban "B"-ről "B-"-ra és hipphopp már el is érte a szintén hanyatló expekt nívóját. Jövőre kezet is foghatnak a bwinnel a C-ben...Fasza.




Na én is leírom a véleményem  8)

Alapjába véve szerintem egy jó iroda az unibet.Az élő felülettel viszont komoly gondok vannak.Sokszor nem engedi megnyitni.A bónusz forgatás pedig télleg nevetséges és indokolatlan szerintem mert ezek a bónuszok nem hatalmas összegek.Az iroda meg gondolom nem megy csődbe  ha csak 6szor kell megforgatni a játékosoknak.A 12-szeres forgatással nekem azt sugallja hogy menjek máshova fogadni.

Hol lehet követni, hogy mennyi összeget kell még megforgatnom?

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum november 21, 2011, 13:29:58
Hol lehet követni, hogy mennyi összeget kell még megforgatnom?

Csak a saját nyilvántartásodban, ha vezetsz ilyet. Vagy cseten megmondják. De automatikus számláló az nincs, ha erre gondoltál.


Idézetet írta: Milan Dátum november 08, 2011, 21:40:12
Igen.


Hogy tudom a bónuszt kikerülni? Én nem akarom forgatni sehányszor...csak a saját betétemmel szeretnék játszani!  :)

Hello!

Amennyiben kötésben játszom meg 1,6 alatti szörzót, melynek eredő oddsa 1,6 feletti, akkor az beleszámít a bónusz megforgatásába?
Előre is köszönöm a segítséget.

Hali!

Ha most utalok mastercarddal akkor tényleg 2-3 perc alatt megérkezik a pénz és a bank küld esetlek sms-t hogy levonva a kártyáról? Meg a bónuszról érdeklődnék még 10000 forint bónusz van most is vagy hogy működik? köszi!!! egy kezdő fogadó :)