1xbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ti tudjátok hogy kosárlabdában és röplabdában mik azok az orosz amatőr ligák amire lehet élőben fogadni??
Van amikor stream is van.

Sziasztok! 1xbet egy rohadek patkany oldal!

Kovetkezo a tortenet: Befizettem 500 ft-ot a "Happy Friday Offer" vagy Szerencse Péntek akció alatt,ugye kaptam 500 ft bonusz osszeget amit ki kell forgatni ugy hogy 3as kotes es minden egyes eleme 1.4 szorzo felett legyen. Valamint a tet 3X kell felrakni. 500 bol 1576 ft nyertem melyet feltettem megint es 6900 ft nyertem ,teljesitettem a felteteleket es lenyultak a penzt ,majd jova irtak 500 ft ot es azt mondtak megtörtént.
Mind a 2 esetben 3as kotest tettem es minden elem 1.4 szorzo felett volt.

2000 EUR kiutaltak skrillre 15 perc azonositás nélkül

Nekem eddig csak pozitív tapasztalatom volt velük. A leggyorsabbak kifezetések terén, és azonosítást sem kértek (még) soha. Talán az egyetlen negatívum velük kapcsolatban, hogy a bónusz összegnél nem tudsz a kapott bónusznál magasabb összeget nyerni (pl. 35 bónuszból csinálsz 100-at, csak 35-öt kapsz meg).

Idézetet írta: Rwilla Dátum március 01, 2020, 00:06:03
Nekem eddig csak pozitív tapasztalatom volt velük. A leggyorsabbak kifezetések terén, és azonosítást sem kértek (még) soha. Talán az egyetlen negatívum velük kapcsolatban, hogy a bónusz összegnél nem tudsz a kapott bónusznál magasabb összeget nyerni (pl. 35 bónuszból csinálsz 100-at, csak 35-öt kapsz meg).

Semmi értelme akkor annak a bónusznak.. Létezik olyan ember aki még így is befizet a bónusz miatt? :D

Az mitől függ, hogy adják e a pénteki bónuszt?
Már többször fizettem be a pénteki bónuszért és nem mindig adta. :bash:

Én volt, hogy egy héten 3-4x befizettem, és megkaptam a bónuszt, de elvileg minden nap kellene. Chaten és a terms of conditonsban egymásnak ellentmondóak dolgok.

Azért szerintem elég nagy kockázat van ebbe, hogy egy nap alatt megforgatni 3-szor a bónuszt úgy hogy hármas kötésben kell mindezt, és esetleges csúszás/ halasztás esetén megszopod ha kicsúszol az időből.

Aki játszik 1xbeten érdeklődnék hogy vettetek e észre olyasmit hogy mikor nem léptek be akkor más szorzót mutat mint ha beléptek. Én ezt most NBA meccsen szúrtam ki nemtudom másban is van e ilyen illetve más is észrevette e.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum március 02, 2020, 16:59:47
Igen, ez elég gyakori jelenség. Mondhatni személyre szabott oddsok vannak, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy mindig alacsonyabb.

Beszarok mik nincsenek.

Idézetet írta: Lancer Dátum március 02, 2020, 16:52:05
Aki játszik 1xbeten érdeklődnék hogy vettetek e észre olyasmit hogy mikor nem léptek be akkor más szorzót mutat mint ha beléptek. Én ezt most NBA meccsen szúrtam ki nemtudom másban is van e ilyen illetve más is észrevette e.

Szerintem csak nem frissít olyankor úgy nem csak ennél az irodánál fordul ez elő.

Idézetet írta: Lancer Dátum március 02, 2020, 16:52:05
Aki játszik 1xbeten érdeklődnék hogy vettetek e észre olyasmit hogy mikor nem léptek be akkor más szorzót mutat mint ha beléptek. Én ezt most NBA meccsen szúrtam ki nemtudom másban is van e ilyen illetve más is észrevette e.

Ha simán szorzófrissülés van, akkor a szorzók fele emelkedik, a másik fele meg csökken, ha viszont mind alacsonyabbra vált, akkor az személyes odds-korlát.

Nálam a szorzókat 3 lépésben csökkentették anno. (legyen mondjuk a 3 szakasz fantázianeve: "még jó","necces" és "vállalhatatlan"...)
Belépés nélkül a sztenderd szorzókat látod, utána már a személyednek szólóakat.


És ha regelek társ irodánál vajon ott is kapok egyből? Vagy ott majd csak később csak érdemes lenne másik felhasználónéven futni gondolom.

Idézetet írta: Szabcsi151 Dátum március 03, 2020, 16:21:45
Ez nem tudom megmondani, mert én egyik helyen sem kaptam odds-korlátot. Csak hol magasabb, hol alacsonyabb a szorzó, amikor belépek, mint amikor ki vagyok jelentkezve.

Köszönöm azért a gyors segítséget kipróbálom a 22betet szerintem. De rájöttem felhasználónév váltás tök fölösleges hisz a skrillem pl ugyan az lesz. Meglátjuk kapok e korlátot. Hát pont az oddsok miatt regeltem. Erre leszopat... xD

Sziasztok!

Tudtok küldeni egy alternatív működő linket?

Köszi!