Betfair Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Rwilla Dátum január 11, 2023, 06:14:35Azért rohadt nehéz komoly nyereményt elérni a Beat the dropban. 12-szer egymás után kell eltalálni 1.72-2.10 közötti szorzót, azért erre kényesen ügyelnek, hogy ne essenek ki a bűvös oddstartományból. Most a 6. kérdésnél tartok, de sokszor csak a szerencse mentett meg, bár elég sok a 12 kérdés, ennyi alkalomhoz kelleni is fog. A hatszámjegyű összeghez legalább a 10. kérdésig kb allinezni kell. És remélni a legjobbakat.  :)

Azt próbálta már valaki, hogy nem adott napra tippel, hanem a kövire? Sokszor 24 órán túli kérdést is kiraknak, félő, hogy ilyenkor a sorozat is megszakad.

Nem szakad meg a sorozat, lehet kihagyni napot.

Idézetet írta: Rwilla Dátum január 11, 2023, 06:14:35Azért rohadt nehéz komoly nyereményt elérni a Beat the dropban. 12-szer egymás után kell eltalálni 1.72-2.10 közötti szorzót, azért erre kényesen ügyelnek, hogy ne essenek ki a bűvös oddstartományból. Most a 6. kérdésnél tartok, de sokszor csak a szerencse mentett meg, bár elég sok a 12 kérdés, ennyi alkalomhoz kelleni is fog. A hatszámjegyű összeghez legalább a 10. kérdésig kb allinezni kell. És remélni a legjobbakat.  :)

Azt próbálta már valaki, hogy nem adott napra tippel, hanem a kövire? Sokszor 24 órán túli kérdést is kiraknak, félő, hogy ilyenkor a sorozat is megszakad.

Több napot is ki lehet hagyni. Elvileg van egy max. időtartam egy 12 kérdéses játéknak, valahol láttam, de most passz mennyi.

HA jól emlékszem 14 tippnélküli nap után megszakítják a sorozatot.

Ez a Pampalinis kép annyira tetszik.  :D

Srácok, csak én nem tudok fogadni?
Ha belépek az accomba 1 meccset nem látok, élőben sem, viszont ha kilépek látom őket :D
Ez mi?

Idézetet írta: milkaaa32 Dátum január 12, 2023, 18:11:24Srácok, csak én nem tudok fogadni?
Ha belépek az accomba 1 meccset nem látok, élőben sem, viszont ha kilépek látom őket :D
Ez mi?

Felellőségteljes játékra szoktatás.  :D

Mai beat the drop kérdés? Nem értettem a tippeket.
Chelsea nyer-e?
67% igen- rossz válasz.
33% nem- jó válasz.

Jöhet a next round.

Mai kérdés: Mu meccs 2.5 over/under.

84% igen - rossz válasz,
16% nem - jó válasz.

Mostanában ilyen arányoknál igen gyakran bukik a többség.

Nekem jöhet a next round.

Előző körben 10. kérdésnél all int toltam a Spusr-Arsenal 2.5over gólra... 2:0-ás fi. után maradt is annyi. Nem mondható, hogy kislányaim ne szurkolnának. Kérdezték is, hogy ez most bukó? Miért raktad a teljes összeget?


Tegnapi beat the drop kérdés: Fener - Monaco meccs: hazai csapat nyer-e min. 6 ponttal.

87% igen - rossz válasz,
13% nem - jó válasz.

Nekem jöhet a next round.

Ma 2 kérdést látok, egy angol másodosztályú foci, ez kilőve és egy euroliga. A kosáron még gondolkodom, ezúttal, ha rakom a többséggel tartanék inkább.

Mai tuti a Brighton  :)

Nálatok bejön a beat the drop játék??
Nálam nem....
Már itt se szeretnek?!?


Mai beat the drop.

Udinese nyer?

97%(!!!) igen,
3% nem.

Ezt az arányt értettétek? Én nagyon nem.

Én is az igenre nyomtam, de amúgy előtte 90%-ban végeredményre tippelésnél a nemet nyomtam. Hisz az dupla esély. Ez tegnap megetetett, mert a 16 pontos különbség azt hittem elég egy szűk hazaira.