Magyar Labdarúgó Válogatott 2015/16

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Szép volt fiúk! Szép volt Storck és csapata! Hajrá Magyarország!  :beerchug:  :ok:  :redchug:

Idézetet írta: Knapp Dátum november 15, 2015, 22:58:57
...És most nem is lehet vita, hogy megérdemelten jutottunk tovább!   ;)

Mától a norvégok az új finnek, nekem hiányozni fognak az EB-ről, mármint a csoportunkból.
majd jönnek helyettük a románok velünk egy csoportba!  ;D

Egy generáció várta ezt a pillanatot ami most eljött. Hol van az már, amikor az utolsó percekben kaptunk gólt? Hol van az már, amikor kívülállóként néztünk világversenyeket? Hol van az már, amikor a nagyképű norvégok az asztalt csapkodták örömükben? A mai este az akarat viadala is volt ez. Jövő nyáron üvölthetjük együtt : Hajrá Magyarok!!!!

Mondja már meg valaki pls hogy kell több hozzászólást idézni egyben...  ???

Mert elég ebben a topikban visszaolvasni, és megy a Guzmics életveszély, kutyaszar keménységű válogatott, besózni a pályákat. De én is fikáztam Storckot, erre két meglepetés kezdőjátékosa szerzi a legfontosabb gólokat, lehúztam Királyt, erre hiba nélkül véd, egyedül Szalai nem okozott csalódást  ;D

Kint vagyunk baszki, el se hiszem. Megnyugodhatok, 85-ösként nem én hoztam balszerencsét a válogatottra  8)
És ami a legjobb hogy van itt potenciál. Nagy Ádám, Kleini (Vidi baszdmeg), Guzmics, Bogdán, Kádár. Dzsudzsák nem csillog, de komolyan jó volt látni hogy ő is egy futballista és nem sztár, jobban szánt mint nagyfater a földeken. Egyedül Lovrencsics lógott ki, de hát ő tényleg a magyar átlag. SZÉP VOLT FIÚK, EJJ DE SZÉP!!!

Pinyő megtanította nekik a tolódást, a többi már gyerekjáték volt.  ;D

Idézetet írta: Tomee886 Dátum november 16, 2015, 00:35:14
Hol van az már, amikor az utolsó percekben kaptunk gólt?

Azért ez még tegnap is előfordult...   ::)

Vééééégreee!!!!!!!!! Ezt is megértük!!!!!  :great: :great: :redchug: :beerchug: :beerchug:


Akinek nem inge ne vegye magára:

Hányan de hányan szidták a magyar focit, a válogatott focistáit, és az edzőt.....
Hányan de hányan tudták, hogy kinek kellett volna pályára lépni, ki miért játszik, vagy éppen miért nem.....
Nos ezeknek jött a tegnapi nap és a csattanós válasz!  ;)

Tegnap igenis jól játszottunk, igenis mindenki oda tette magát és igenis megérdemeltük, hogy mi is ott legyünk a jövő évi EB-n!!!!!

Egyik pillanatról a másikra nem lett jobb a focink, de van tartásunk.
Nem lettek jobbak a játékosaink, de lett önbecsülésük.
Eljutottunk oda, hogy mertünk álmodni és sokat tettünk érte, hogy ez az álom valóra is váljon.

Én nagyon büszke vagyok ezekre a Srácokra! Nagyon köszönöm nekik, hogy újra tízen-huszonévesnek érezhettem magam, amikor még egy VB-re való kijutás sem jelentett gondot. Újra átélhettem azt a semmivel össze nem hasonlítható boldogságot, amit egy ilyen siker jelent egy szurkoló számára.

Év végül, de nem utolsó sorban minden tiszteletem Bernd Storck-é és stábjáé.
Sokakhoz hasonlóan már a kinevezésekkor fenntartásokkal fogadtam a fickót (magamban), de úgy voltam vele nézzük meg mit tud. Az eredmény magáért beszél. Egy biztos "tökös legény", de nem vakmerő. Köszönet KAPITÁNY!

SZÉP VOLT FIÚK! HAJRÁ MAGYARORSZÁG!  :beerchug:

https://www.youtube.com/watch?v=KXuPh8zIcvo



Nagyon kíváncsi lennék egy statisztikára Nagy Ádám futó mennyiségéről. Kerestem a neten de nem találtam semmit. Valakinek ötlet?


Idézetet írta: Várda64 Dátum november 16, 2015, 12:56:22

Év végül, de nem utolsó sorban minden tiszteletem Bernd Storck-é és stábjáé.
Sokakhoz hasonlóan már a kinevezésekkor fenntartásokkal fogadtam a fickót (magamban), de úgy voltam vele nézzük meg mit tud. Az eredmény magáért beszél. Egy biztos "tökös legény", de nem vakmerő. Köszönet KAPITÁNY!

Azt hiszem, nagy mázlink van vele, mert nem érdekelte sem a szakma, sem a közönség véleménye, egyszerűen az elképzeléséhez összeszedte a legmegfelelőbb, vagy éppen a legjobb formában lévő játékosokat.
Tőzsér, Juhász, Böde, Nikolics, Németh Krisztián nélkül kezdett tegnap, amit nem sokan mertek volna megkockáztatni.
Talán ő kevésbé elfogult a tapasztalt játékosainkkal. (neki mindenki "újonc")



Idézetet írta: Knapp Dátum november 16, 2015, 13:18:46
Azt hiszem, nagy mázlink van vele, mert nem érdekelte sem a szakma, sem a közönség véleménye, egyszerűen az elképzeléséhez összeszedte a legmegfelelőbb, vagy éppen a legjobb formában lévő játékosokat.
Tőzsér, Juhász, Böde, Nikolics, Németh Krisztián nélkül kezdett tegnap, amit nem sokan mertek volna megkockáztatni.
Talán ő kevésbé elfogult a tapasztalt játékosainkkal. (neki mindenki "újonc")

Igen, pontosan erre céloztam a "tökös" jelzővel.  :)

Idézetet írta: ncis88 Dátum november 16, 2015, 13:03:47
Nagyon kíváncsi lennék egy statisztikára Nagy Ádám futó mennyiségéről. Kerestem a neten de nem találtam semmit. Valakinek ötlet?


Ez nekem is szöget ütött a fejemben. Mit tagadjam Ferencváros szurkolóként hízott a májam a Srác teljesítményét látva, mert nem csak a mennyiség volt ott rendben, hanem a minőség is.  ;)

Már jönnek a vélemények, hogy minek jutottunk ki. A varjak nem kárognak ennyit komolyan, hagyjanak már kis időt az örömnek. :D

Ez volt a kedvencem ma, kisboltban sorban állok, előttem a csávó a pénztárosnak: "Úgyis kiesünk az első meccs után". Nem bírtam ki, mondtam neki, hogy minimum hármat játszunk, és előbb várjuk meg míg lejátsszák. Csóri meglepődött, aztán elfordult egy nekem mindegy mondattal ;D

Idézetet írta: TiB Dátum november 16, 2015, 20:43:28
Már jönnek a vélemények, hogy minek jutottunk ki. A varjak nem kárognak ennyit komolyan, hagyjanak már kis időt az örömnek. :D

Ez volt a kedvencem ma, kisboltban sorban állok, előttem a csávó a pénztárosnak: "Úgyis kiesünk az első meccs után". Nem bírtam ki, mondtam neki, hogy minimum hármat játszunk, és előbb várjuk meg míg lejátsszák. Csóri meglepődött, aztán elfordult egy nekem mindegy mondattal ;D

Ezek az emberek soha nem értik majd meg, hogy valaki 10, 20 vagy 30 évet vár arra, hogy a számára "legfontosabb" sporteseményre kijut a nemzeti csapat!!
Nekem 10 évesen gyakorlatilag az első válogatottal kapcsolatos foci "élményem" amit végignéztem az a mexikói szovjet-magyar 6-0!! Akkor igazán fel se tudtam fogni mekkora letargia volt az a Magyar (futball)Nemzetnek! Azóta kísért mint trianon... Most végre megtört az átok és kit érdekel, ha esetleg egy meccset se nyerünk!  Ha megérem 40 évesen, hogy láthatom a csapatot egy EB meccsen (esetleg a helyszínen :D) az nekem a legszebb szülinapi ajándék lenne!!! :beerchug: