Magyar Labdarúgó Válogatott 2015/16

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerintem hálásak lehetünk Fortunának, jó a sorsolás, tényleg csak egy csoport lett volna még ettől jobb. Mindenesetre én elégedett vagyok, de remélem, hogy az eredmények majd engem igazolnak  :great:

Szerintem is nagyon pozitív és "szerencsés" volt a sorsolás! :cya:
Mondanám nekem tetszik! :ok:
Előzetesen én a Portugália, Ausztria, Észak-Írország hármast szerettem volna és legszívesebben a Nizza, Lyon vagy Marseille helyszíneket!:o) Ennek tükrében abszolút "elégedett" vagyok! Pláne, hogy a végén sikerült "kiszurkolni" Ausztriát, mint slusszpoént! Persze Izland kicsit belepiszkít az össszképbe!
Viszont ha azt nézzük, hogy nagy városok nagy befogadó képességű stadionjaiban játszhatunk ráadásul az ellenfél országok is hasonló "kis" méretű és lélekszámú országok így a jegyek igénylése, elosztása terén is jól járhatunk akkor nem lehet okunk panaszra!  :beerchug:
Ezért is jó lehet, hogy elkerültünk olyan több 10 milliós nemzeteket mint orosz, ukrán, spanyol, német vagy épp török...
És ha szerencsénk van csak láthatunk egy CR7-et ellenünk! :)

Ne legyünk "norvégok" és ne csapdossuk örömünkben az asztalt,még a végén elbízzuk magunkat és kiesünk a csoportból!

Szerintem is érdekesen áll hozzá az emberek többsége. Ez nem csak a szomszéd, a bálnavadászok, és az egyemberes csapat. Jó, a portugáloknál könnyebbet nem kaphattunk volna. De Izland és Ausztria is sokkal erősebb mint azt a közvélemény gondolja. Most elhitetik a néppel, hogy innen tovább lehet jutni (persze semmi sem lehetetlen, de ez abszolút nem reális). Futball-láz, cetera, cetera. Aztán ha a jogos három zakóval jövünk haza, mindenki hurrogni fog.

Szerintem menjünk ki, tegyék oda a fiúk, tanuljanak, fejlődjenek, és akkor a vb-kvali is könnyebb lesz. Aztán hátha ténylegesen elindulunk felfelé, nem kellenek az olyan segítségek, mint a bővített létszám.


Idézetet írta: Experte Dátum december 13, 2015, 00:00:26

És ha szerencsénk van csak láthatunk egy CR7-et ellenünk! :)

Aztán majd a vb-selejtezőkön is.  :)

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 13, 2015, 11:05:31
Szerintem is érdekesen áll hozzá az emberek többsége. Ez nem csak a szomszéd, a bálnavadászok, és az egyemberes csapat. Jó, a portugáloknál könnyebbet nem kaphattunk volna. De Izland és Ausztria is sokkal erősebb mint azt a közvélemény gondolja. Most elhitetik a néppel, hogy innen tovább lehet jutni (persze semmi sem lehetetlen, de ez abszolút nem reális). Futball-láz, cetera, cetera. Aztán ha a jogos három zakóval jövünk haza, mindenki hurrogni fog. 

A bukik szerint mindhárom meccsen van kb. 30-45% esélyünk a pontszerzésre.  :)

Hiába erősebbek nálunk, egyik riválisunk sem szokta kivégezni az ellenfeleit.

Ez bennem is felmerült, hogy itt 2-1-es gólkülönbséggel is tovább lehet menni.  ;D

Ki az aki innen a forumról tervezi, hogy megy az EB valamelyik esetleg mindhárom meccsére?

#278 december 17, 2015, 13:39:00, csacsi1899
Idézetet írta: Pozzato Dátum december 17, 2015, 11:11:43
Ki az aki innen a forumról tervezi, hogy megy az EB valamelyik esetleg mindhárom meccsére?

Mi kint leszünk "elég sok" meccsen, és ha minden jól megy, akkor a Touron a Pireneusoktól a Mont Ventoux-ig. :)
A magyarok közül az Izland ellenit tervezzük megnézni.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum december 17, 2015, 13:35:34
Mi kint leszünk "elég sok" meccsen, és ha minden jól megy, akkor a Touron a Pireneusoktól a Mont Ventoux-ig. :)
A magyarok közül az Izland ellenit tervezzük megnézni.
Én is azon vagy az osztrák meccsen gondolkoztam, plusz előtte még egy Criterium Dauphinén bevállalok egy hegyi szakaszt Contadorékkal.  :ok: ;D


Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum január 13, 2016, 18:05:58
http://www.mlsz.hu/blog/2016/01/13/vilagsztarokkal-erkeznek-marciusban-a-horvatok/

Szerintem jó választás.  :ok:
Csak nehogy aztán csúnyán megjárjuk az eb előtt velük! A csoportunkban gyengébb ellenfeleink lesznek.

Én személyszerint jobb ötletnek tartom, hogy egy egy klasszis spanyol, vagy német válogatott helyett inkább egy jó, de a fent említetteknél kisebb játékerejű csapat ellen próbálgassuk az erőnket. Nem jó, ha önbizalomnövelés helyett kapunk egy-két nagyobb verést.

Idézetet írta: nemethb Dátum január 13, 2016, 21:15:25
Csak nehogy aztán csúnyán megjárjuk az eb előtt velük! A csoportunkban gyengébb ellenfeleink lesznek.

A németekkel lesz még 1 barátságos meccs az EB előtt.

Tegnap sorsolták az EB jegyeket. Sikerült valakinek?