bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Ha nem esett volna több gól, akkor visszavették volna a nyereményt. Akár mínuszba is viszik a számlát ha kell.

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 21, 2015, 21:10:56
Ha nem esett volna több gól, akkor visszavették volna a nyereményt. Akár mínuszba is viszik a számlát ha kell.

Igen, sejtettem, hogy nem adnak csak úgy pénzt..:D Szerencsére erre nem került sor..:) Köszi a választ!

Üdv Mindenkinek, új vagyok még,de már elég régóta "űzöm" :) ha azt a taktikát alkalmazom hogy 2x oddsot megrakom meccs előtt majd ha vezet bármelyik csapat,levédem xv vagy hx-re.Ezt a fajta fogadást rossz szemmel nézik vagy nem foglalkoznak vele?Köszönöm

Sziasztok!

Érdeklődnék hogy ha bankkártyára kér le valaki kifizetést azt 24 órán belül teljesítik ?

Idézetet írta: Seven Dátum április 21, 2015, 23:53:39
Sziasztok!

Érdeklődnék hogy ha bankkártyára kér le valaki kifizetést azt 24 órán belül teljesítik ?

Én tapasztalatom szerint nem, de lehetsz szerencsés. Mondjuk ha most kikéred lehet, hogy csütörtök reggelre már meglesz.

Idézetet írta: Rdinhoo10 Dátum április 21, 2015, 23:39:14
Üdv Mindenkinek, új vagyok még,de már elég régóta "űzöm" :) ha azt a taktikát alkalmazom hogy 2x oddsot megrakom meccs előtt majd ha vezet bármelyik csapat,levédem xv vagy hx-re.Ezt a fajta fogadást rossz szemmel nézik vagy nem foglalkoznak vele?Köszönöm

csak nyugodtan.. de a levédésre ott a cashout. Gyakorlatilag ugyanaz a funkciója.

Idézetet írta: baliizu Dátum április 21, 2015, 23:59:29
Én tapasztalatom szerint nem, de lehetsz szerencsés. Mondjuk ha most kikéred lehet, hogy csütörtök reggelre már meglesz.

Köszi, hát reméljük nem húzzák túl sokáig...  :) Olvastam még régebben hogy van valami törvény ami szerint miután feldolgozták a kérelmet 24 orán belül megjön a pénz. Csak kérdés ugye mikor dolgozzák fel! De nem nagyon vagyok tisztában ezzel, mert nem nagyon kértem ki mostanában bankkártyára. :(

Egyébként arra van valami "okosság" hogy ha az esélytelen csapat szerez vezetést?:) mert ma volt  egy ilyen és elég gyenge odds volt a "levédésre"

Üdv. Most szeretnék felregisztrálni a bet365-re, csak hallottam, hogy a minimum kifizetés 14000. Ez igaz? De hallottam olyat is, hogy csak 3000. Ezt mind bankártyára értetendően persze. Azt hallottam, hogy skrill-en kevesebb. Érdemesebb lenne ilyen skrillt csinálni? Egyenlőre semmit nem tudok róla.

Idézetet írta: szamo Dátum április 23, 2015, 18:48:55
Üdv. Most szeretnék felregisztrálni a bet365-re, csak hallottam, hogy a minimum kifizetés 14000. Ez igaz? De hallottam olyat is, hogy csak 3000. Ezt mind bankártyára értetendően persze. Azt hallottam, hogy skrill-en kevesebb. Érdemesebb lenne ilyen skrillt csinálni? Egyenlőre semmit nem tudok róla.

A kifizetési limiteket itt találod (katt a "kifizetés"-re):
http://help.bet365.com/hu/payments

Idézetet írta: Milan Dátum április 23, 2015, 21:21:03
A kifizetési limiteket itt találod (katt a "kifizetés"-re):
http://help.bet365.com/hu/payments

Helytelen amúgy.Mastercardos vagyok és nekem is 14 ezer a minimum kifizetés. Párszor már buktam is be emiatt, mert néhány száz forint kellett volna. Visás haveroknak 3 ezer a minimum, tehát félretájékoztat a bet365 ezen dolgot illetően.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum április 23, 2015, 22:36:49
Helytelen amúgy.Mastercardos vagyok és nekem is 14 ezer a minimum kifizetés. Párszor már buktam is be emiatt, mert néhány száz forint kellett volna. Visás haveroknak 3 ezer a minimum, tehát félretájékoztat a bet365 ezen dolgot illetően.

Én meg úgy tudtam, hogy Mastercardra nincs is kifizetés. Akkor mégis?

Engem a héten kifizettek Mastercard-ra szóval akkor gondolom van!  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum április 24, 2015, 08:20:53
Én meg úgy tudtam, hogy Mastercardra nincs is kifizetés. Akkor mégis?

Hát, lehet,hogy számlárautalás az mégis. De a kártyám az Mastercard, esti kifizetés másnap délutánra számlán.

Skrillt tudjátok ajánlani? Mennyit von le, ha leutalok róla ilyesmi?