bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: szamo Dátum április 24, 2015, 15:13:10
Skrillt tudjátok ajánlani? Mennyit von le, ha leutalok róla ilyesmi?
Ingyenes!

Az ausztrál FFA Kupa lebonyolításával nem vagyok tisztában, de ha láttok ilyen meccset, nyugodtan játszható a sok gól. A most zajló mérkőzések 70-75. percében 0-13, 0-7 és 0-10-es eredmények vannak.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum április 25, 2015, 08:37:57
Az ausztrál FFA Kupa lebonyolításával nem vagyok tisztában, de ha láttok ilyen meccset, nyugodtan játszható a sok gól. A most zajló mérkőzések 70-75. percében 0-13, 0-7 és 0-10-es eredmények vannak.

18-0 lett az egyik vége, hatalmasat kaszáltunk slices kollégával! :beerchug: :beerchug: :beerchug: :redchug:

Idézetet írta: hurkabalint Dátum április 25, 2015, 09:33:36
18-0 lett az egyik vége, hatalmasat kaszáltunk slices kollégával! :beerchug: :beerchug: :beerchug: :redchug:

Az szuper!  :ok:

Nektek is volt már olyan a beten, hogy kinéztetek live-os fogadásra egy meccset, megnézték a fogadóiroda oldalán közvetítik-e élőben, ott is volt a meccs, viszont kezdéskor nem jelent meg az élőben fogadható meccsek kínálatában? Iszonyat dühítő, főleg akkor, ha ez már 1 héten belül legalább harmadszorra játszódik le... >:(

Idézetet írta: robmiller Dátum május 01, 2015, 10:34:20
Nektek is volt már olyan a beten, hogy kinéztetek live-os fogadásra egy meccset, megnézték a fogadóiroda oldalán közvetítik-e élőben, ott is volt a meccs, viszont kezdéskor nem jelent meg az élőben fogadható meccsek kínálatában? Iszonyat dühítő, főleg akkor, ha ez már 1 héten belül legalább harmadszorra játszódik le... >:(

Előfordul. Focinál olyan is van, hogy a "more soccer" kategóriába kerül az élő fogadás ha nagyon sok élő meccs megy egyidejűleg és valami alsóbb ligáról van szó (pl. spanyol Tercera Division).

Üdv!
Egy kis segítséget szeretnék kérni!
04. 29-én tettem egy fogadást a Bet365-nél (Malmo FF   3-1   Halmstad) 11,5 szöglet alatt. Ezt a Bet365 vesztesnek ítélte.
Ezt én megkérdőjeleztem az alábbi linkekkel alátámasztva:
http://www.flashscore.com/match/hYw4AXvj/#match-statistic
http://svenskfotboll.se/allsvenskan/match/?scr=result&fmid=2939019
Erre ezt a választ kaptam:
A fenti fogadással kapcsolatban írunk Önnek. Tájékoztatjuk, hogy a fogadási piac eredményét érvényesítettük.

A piac eredménye a következő:

A fogadását felülvizsgáltuk, és megerősítést nyert, hogy 12 szöglet született a meccsen, amint a PA (Press Association) jelentése is megerősített. Ezt a következő linken is láthatja:

http://theworldgame.sbs.com.au/match/1989124/malm-ff-vs-halmstad/report

http://uk.soccerway.com/matches/2015/04/29/sweden/allsvenskan/malmo-fotbollsforening/halmstads-bollklubb/1989124/

Az eredménynek megfelelően, a fenti fogadás vesztett.
Lehet ezzel kezdeni valamit vagy bele kell nyugodni.
Előre is köszönöm a segítséget!

Így nem, hogy nekik van bizonyítékok a 12ről.. a bet oldalai a mérvadók, nem a tieid, sajnos.

Azért az fasza hogy a svéd liga hivatalos oldala (ezek szerint) rosszul tudja.

A különbség a vendégcsapat szögleteinél van.
A 74. percben az első vendég szögletet rögtön egy újabb követett.

Így a kiértékelés jó.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum május 02, 2015, 16:28:02
A különbség a vendégcsapat szögleteinél van.
A 74. percben az első vendég szögletet rögtön egy újabb követett.

Így a kiértékelés jó.
Köszönöm, hogy utána jártál!
Hol tudom megnézni ilyen részletesen ennek a meccsnek a részleteit?

Idézetet írta: biros Dátum május 02, 2015, 16:39:29
Köszönöm, hogy utána jártál!
Hol tudom megnézni ilyen részletesen ennek a meccsnek a részleteit?

Malmö honlapját néztem. Onnan meg a twitter oldalra navigált: ott szinte percenkénti tudósítás van.

Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum május 02, 2015, 16:42:05
Malmö honlapját néztem. Onnan meg a twitter oldalra navigált: ott szinte percenkénti tudósítás van.
Köszönöm a gyors választ!

Most egységesen százezer font (vagy annak megfelelő összeg) lett a maximális nyeremény minden játéktípusnál ?
A sportfogadásra gondolok elsősorban. Régen, mintha a négy nagy ligára magasabb összeg lett volna megadva.

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, lehet hogy elég bugyuta,  de most telik le a féléves önkitiltásom, és csak  annyi, hogy ilyenkor lehet tőlük valamiféle bónuszt igényelni, pl. mint a 15k kezdőbónusz?  ::)