Sportfogadas.org - Interjúk

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Aki az MTK-ban játszott, azt ott (is) nevelgették, nem?  :)
Azok, akik a Barca vagy az Ajax akadémiáján nevelkednek, azok sem az ottani villanyfényes műfüvön jöttek a világra.  :)

Talán az a legfontosabb, hogy hol csinálnak valakiből elsőosztályú játékost.

Hú milyen jó kis feladatot kaptatok! :D


Komolyra forditva a szót:

Mikrofonnál az online fogadóirodák képviselői

+bevezető: szerencsejáték szabályozás!

Idézetet írta: Milan Dátum november 29, 2013, 08:48:18
Komolyra forditva a szót:

Mikrofonnál az online fogadóirodák képviselői

+bevezető: szerencsejáték szabályozás!

Közben kibővítettem egy grafikonnal.  :ok:

"leszámítva persze azt, hogy a Szrt-nél vélhetően sok felesleges léhűtő van"

Ez mindent visz ;D

Idézetet írta: Latzka Dátum november 29, 2013, 09:48:34
"leszámítva persze azt, hogy a Szrt-nél vélhetően sok felesleges léhűtő van"

Ez mindent visz ;D

;D

A Betclicnél is folyik a móka, az biztos.  ;D

Köszi az interjúkat!

Ugyanakkor nálam licenc és nem licensz...  :)
(az utóbbi "magyarosabb", de mégsem helyes)

Idézetet írta: Knapp Dátum november 29, 2013, 10:30:07
Köszi az interjúkat!

Ugyanakkor nálam licenc és nem licensz...  :)
(az utóbbi "magyarosabb", de mégsem helyes)

Igazad van, mi viszont a "magyarosabbat" használjuk.  :ok:

Idézetet írta: Milan Dátum november 29, 2013, 10:31:12
Igazad van, mi viszont a "magyarosabbat" használjuk.  :ok:

Közben javítottam. Köszi.  :ok:

Tetszett az interjú.Csak azt nem értem igazán hogy miért a kormánynak (vagy valami állami szervnek)kellene megkeresnie az online irodákat?Gondolom nem kell magyarázkodnom,ezerszeresen is annak a pártján vagyok hogy mindenki szolgáltathasson -szabályozottan vagy anélkül-maradjon kb.minden legalább úgy ahogy van de ezt akkor sem értem.Nem az irodáknak kellene a hivatalos szervekhez fordulni hogy kell licensz vagy ha nem akkor esetleg megkérdezni hogy van-e esély valami változásra mert a jelenlegi árat túl soknak tarják?
Összegezve azért az látszódik hogy a jelenlegi feltételek mellett senki sem fog licenszet kérni.Nem nagy meglepetés.
Ami engem igazán érdekelt volna az pl.inkább hogy mi lesz ha tényleg gyakorlati lépéseket tesznek az online játék akadályozására, mondjuk blokkoltatják az oldalakat?Akkor az iroda továbbra is fogadja azokat a magyar játékosokat akik valahogy elérik őket?Végül is minden iroda valahova bejegyzetten,valamely törvények szerint működik,tehetnek magasan a magyar szabályozásra.Vagy esetleg kitiltják a magyarokat?Országok kitiltására is volt példa mostanában bőven,főleg a pókerben.Engem egy ilyen állásfoglalás az irodák részéről jobban érdekelne.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum november 29, 2013, 11:22:12
Tetszett az interjú.Csak azt nem értem igazán hogy miért a kormánynak (vagy valami állami szervnek)kellene megkeresnie az online irodákat?Gondolom nem kell magyarázkodnom,ezerszeresen is annak a pártján vagyok hogy mindenki szolgáltathasson -szabályozottan vagy anélkül-maradjon kb.minden legalább úgy ahogy van de ezt akkor sem értem.Nem az irodáknak kellene a hivatalos szervekhez fordulni hogy kell licensz vagy ha nem akkor esetleg megkérdezni hogy van-e esély valami változásra mert a jelenlegi árat túl soknak tarják?
Összegezve azért az látszódik hogy a jelenlegi feltételek mellett senki sem fog licenszet kérni.Nem nagy meglepetés.
Ami engem igazán érdekelt volna az pl.inkább hogy mi lesz ha tényleg gyakorlati lépéseket tesznek az online játék akadályozására, mondjuk blokkoltatják az oldalakat?Akkor az iroda továbbra is fogadja azokat a magyar játékosokat akik valahogy elérik őket?Végül is minden iroda valahova bejegyzetten,valamely törvények szerint működik,tehetnek magasan a magyar szabályozásra.Vagy esetleg kitiltják a magyarokat?Országok kitiltására is volt példa mostanában bőven,főleg a pókerben.Engem egy ilyen állásfoglalás az irodák részéről jobban érdekelne.

Nos, nemrégiben olvastam, hogy pl. a románok, ismétlem románok!!! amikor a szabályozást kezdeményezték, még bizonyos játékosokkal is felvették a kapcsolatot, annak érdekében, hogy egyre jobban átláthassák, egyre többet megtudhassanak a piacról.

Magyarországon viszont ez úgy működik, hogy hozzunk egy törvényt, mely megtiltja, hogy a lángost lisztből készítsük. Mi sem tudjuk miért, de valamilyen törvényt hozni kell, nemde?  :ok:

#41 november 30, 2013, 15:03:55, mgabesz07
A tippmixProtól a színvonalhoz képest (pl. a historyban nincs eredő odds, nem lehet fogadni már, pedig nyitáskor lehetett hoki meccs győztesére csak háromesély vagy 1x,2x,12, tré grafika több év alatt, viccbe illő élő fogadás, DNB fogadástípus teljes hiánya stb.) nagyon nagy számot ért el, a bwin viszont szerintem az évek alatt harmadára (de kevesebb, mint felére) zuhant vissza.

TiB, a Sportfogadas.org riportere, egy újabb interjút készített, ezúttal Kagawa-val, aki heti szinten jobbnál jobb kosárlabda tippekkel, előzetesekkel érkezik.

S, hogy nem beszélünk mellé, íme Kagawa januári statisztikái: 33 tippből, 27 nyertes, s mindössze csak 6 vesztes.

Itt az ideje egy kicsit többet megtudni az egykori szerb utánpótlás-bajnok sprinterről, aki többek között elárulja a sikeres elemzések nagyon egyszerű titkát is.

Olvasd el az interjút itt: Kagawa interjú

Idézetet írta: Milan Dátum január 24, 2014, 10:49:18
TiB, a Sportfogadas.org riportere, egy újabb interjút készített, ezúttal Kagawa-val, aki heti szinten jobbnál jobb kosárlabda tippekkel, előzetesekkel érkezik.

S, hogy nem beszélünk mellé, íme Kagawa januári statisztikái: 33 tippből, 27 nyertes, s mindössze csak 6 vesztes.

Itt az ideje egy kicsit többet megtudni az egykori szerb utánpótlás-bajnok sprinterről, aki többek között elárulja a sikeres elemzések nagyon egyszerű titkát is.

Olvasd el az interjút itt: Kagawa interjú

Köszönjük az interjút!  :great:

Kagawa,neked meg sok sikert a vizsgához!  :ok:

Kagawa mennyi a 100m-en a legjobbad és azt hány évesen érted el?