Befizetés/Kifizetés Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: drzdolik Dátum október 19, 2019, 11:59:47
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogyan lehetne 1,2 millió forintot nyomtalanul kiszedni egy fogadóirodából.
- A opció több kisebb tételben random utalások bankszámlára.
- Netllerről történő átutalás bankszámlára, kérdés melyikkel lehet nagyobb gebasz, ha azt látják netellerről jön, vagy ha unibetről...
- 3. opció ez a neteller kártya, viszont az csak euróban van, a neteller számlám forintban és forintban is veszem ki. Ugye van 4% átváltási díj (ha jól tudom??) na most ezt kétszer vonná le vagy csak egyszer?
mert ha ez a kártyás opció működik simán megjátszható hogy nem nyúlok X ideig a fizumhoz, és a netellerről költök.
- Valamint tippmixrón is lehetne valamit variálni hogy ellenfogadok, mondjuk kettő darab 1.90 - 1.90 és akkor minimális veszteséggel átutalhatom a magyar számlára, csak ugye oda fel kell tenni valahogyan.

Sajnos eddig jutottam, kiváncsian várom, hogy van e valakinek tapasztalata illetve véleménye ezzel kapcsolatban.
Ha netellerre kéred ki, akkor a netelleres kártyával fel tudod tölteni revolutra. Igaz, ha még nem töltöttél fel revolutos kártyával, akkor az elő 2-3 feltöltésre csak kisebb összegeket enged, de utána simán lehet 1000 euro felett is. Aztán revoluton középárfolyamon lehet váltani és a kiutalás ingyenes.

Ez hogyan is történne?

Tehát kiutalom az irodából Netellerre
Utána Netellerren kell egy ilyen virtuális kártya.
Azzal feltöltöm egy Revolut accountra amit létre kell hoznom. Akár több kisebb tételben is lehetséges ez ha minden igaz.
És a Revolutnál akkor kell igényelni egy Kártyát amin kitudom szedni forintban az ATM-ből?

Középárfolyam az mit takar?
Bocsánat ha hülye a kérdésem, de annyira nem vagyok képben hogy melyik tranzakció után mikor mennyit vonnak le.

Idézetet írta: drzdolik Dátum október 20, 2019, 16:17:05
Ez hogyan is történne?

Tehát kiutalom az irodából Netellerre
Utána Netellerren kell egy ilyen virtuális kártya.
Azzal feltöltöm egy Revolut accountra amit létre kell hoznom. Akár több kisebb tételben is lehetséges ez ha minden igaz.
És a Revolutnál akkor kell igényelni egy Kártyát amin kitudom szedni forintban az ATM-ből?

Középárfolyam az mit takar?
Bocsánat ha hülye a kérdésem, de annyira nem vagyok képben hogy melyik tranzakció után mikor mennyit vonnak le.
Nem tudom, hogy virtuális kártyáról elfogadja-e a feltöltést, nekem master kártyám van, ingyenes, egyszeri postázási díj van, azt hiszem 7 euro. 75 ezerig/hó díjmentes a felvét atm-ből.
Közepén vált, tehát nincs külön vételi és eladási árfolyam. Tranzakciós díjat nem vonnak le  eu-n belüli utalásokra.
Számla létrehozása kb 10 perc, verifikálás max 1 nap, a kártyát néhány napon belül küldik.

Ja, igen és kell hozzá netelleres kártya.

Köszönöm szépen a választ :)

Sziasztok!

Ha Netellerről fizettem be akkor a kifizetést is csak azon keresztül tudom intézni? Vagy valahogy meg lehet oldani, hogy egyből a saját számlámra jöjjön a pénz?

Előre is köszi a válaszokat!

Idézetet írta: wubbalubba Dátum október 31, 2019, 15:53:31
Sziasztok!

Ha Netellerről fizettem be akkor a kifizetést is csak azon keresztül tudom intézni? Vagy valahogy meg lehet oldani, hogy egyből a saját számlámra jöjjön a pénz?

Előre is köszi a válaszokat!

Amivel befizetsz, arra igényelheted.

Az unibet nem ragaszkodik ehhez. Simán megy nálam a Maestro Skrill és a Maestro Neteller de még a Skrill banki átutalás is

Köszi a gyors választ! Abban az esetben, ha már bankkártyáról is fizettem be, akkor is a netellert részesíti előnyben? Mert legelőször netellerrel fizettem be, aztán másodjára kártyáról

Sziasztok, sportfogadasban régi vagyok, vagy úgy 5 éves, de a modern technikában nem mozgok valami otthonosan. Skrill számlát nyitottam huf a számlám magyar forintos, akkor a skrill kártyám is magyar forint lenne?? Plusz dolog, h a skrill kártyáról tudnék akkor magyar pénzt fizetgetni, pl tankolás, sertés zsír, hagyma, és kenyér barátait akkor gond nélkül vásárolhatok vele??

Maradt még valami, a bet365 számlám is huf akkor össze ért a kör??? Vagy van egy titkos euró to magyar forint átváltásom???

Ha huf huf a bet, skrill akkor levonas nelkul megerkezik a penzed skrillre.

Ugyanakkor a kartyad az euros, hufos nincs, igy vásárlásnál, penzfelvetelnel buksz az atvaltassal. Kb euronkent 10ftot.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 26, 2019, 03:25:22
Ha huf huf a bet, skrill akkor levonas nelkul megerkezik a penzed skrillre.

Ugyanakkor a kartyad az euros, hufos nincs, igy vásárlásnál, penzfelvetelnel buksz az atvaltassal. Kb euronkent 10ftot.

Nem-nem. Nekem 6 éve van Skrill kártyám,fizetéskor pontosan annyit von le,amennyit fizetni kell Forintban. ;)
A terminál megkérdezi,hogy HUF-ban vagy Euro-ban vonja le.

En a vasatlasrol beszelek. Ha 1000ftot fizetsz kartyaval biztos hogy nem 1000ftot vonnak le(vagy szamolnak el napokkal kesobb).

Nekem sokszor volt olyan hogy minuszba ment a szamlam par forinttal miutan el lett szamolva a tranzakció.

Használ valaki Transferwise-t be- és kifizetésekhez? Vagy a Transferwise blokkolja a szerencsejátékozást, csak a Revolut nem?

#734 február 04, 2020, 17:39:51, dgergely
Sziasztok. Jelenleg K&H-s vagyok, ami megnehezíti a befizetést az irodákhoz. Tudom van megoldás: paysafe, netes pénztárcák stb... :)

Viszont egy olyan kérdésem lenne, hogy ma magyarországon melyik a legoptimálisabb bank, bankszámla és bankkártya fogadás céljából?
Probléma nélküli bankkártyás befizetés, bankszámlára vagy bankkártyára kifizetés (eltérő pénznemekben, tehát ne legyen külön váltási tranzakciós költség), emellett alacsony fenntartási költségű (ne havi több ezer Ft legyen). Ezek a fő szempontok, emellé semmiféle hókuszpókuszra nincs szükségem. :P (OTP kizárva.)

Köszönöm a segítséget. ;)