December 02, 2021, 14:21:12 pm CET

Szerző Téma: Elvek, Gondolatok és fogadási szokások + TIPPEK SOUND-tól  (Megtekintve 48363 alkalommal)

oakland23 és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Szigo

Re:Elvek, Gondolatok és fogadási szokások + TIPPEK SOUND-tól
« Válasz #1065 Dátum: November 28, 2021, 18:47:14 pm CET »
Gödörlakó lettél? ;D

Hogy lehetne egy lapon emlegetni Bólyt és Szederkényt? Egy világváros vs pusztulat.  :laugh:

Köszönetek ezért a hozzászólásért:

Nem elérhető Sound

« Válasz #1066 Dátum: November 28, 2021, 19:51:34 pm CET »
Szigo

Itt lakom a Gödörben! Pècs felé a buszmegàlló utàn a 2. hàz!!!! Ha kiönt a Karasica az àgyamban lesznek a halak....

A nagyvàrosiak ma szakadó esőben oktattak.
Szedi-Bóly 0:1 a 89. percben született a győztes gól....

Nem elérhető Sound

« Válasz #1067 Dátum: November 28, 2021, 21:20:19 pm CET »
2,5 over Reál meccsèn 1,34 0:1-nèl
« Utoljára szerkesztve: November 29, 2021, 12:18:06 pm CET írta Sound »

Nem elérhető Sound

« Válasz #1068 Dátum: November 29, 2021, 12:34:23 pm CET »
Sziasztok

Tegnap simán fogtam 0:1-nél a 2,5 overt Real meccsén, kellett a végén hozzá Vinicius!
Kaptam egy 5 eurós ingyen fogadást az NB1-re – toltam Fradi meccsén a 1,5 overt 1,28 –on – pipa.

Az Atleti meccsét eladventeztük családilag, a Frankfurt meg nem adta az esélyt 1:1-nél nem fogadok..
Baselt néztem 0:1-nél meleg volt a tipp hóesésben nagyon nyomott a Luzern volt is egy les gólja a félidő végén. Aztán a második félidő elején gyors vendég dugó, vége 1:3 – ült a guru.

Jó kis vasárnap volt ez!

Ma:

Guru: mint írtam szeretném magam pluszba tenni a havi egyenleget illetően. Ehhez kellett 4 jó elemzés, az első kettő megállt a lábán (Barca, Basel). Most a harmadik a Kecsó pontszerzése a Hali ellen, s ha ül, akkor dobok egy végsőt holnapra!

Lesz még egy Osasuna meccs is, megnéztem Pamplonában szakadni fog a hó, ha nem lesz esély overezni az 50. perc környékén (ideális eredmény, ha valamelyik fél egy góllal vezet), akkor hagyom!

üdv, sound

Nem elérhető Sound

« Válasz #1069 Dátum: November 29, 2021, 21:17:01 pm CET »
1,5 over Kecsó meccsen 0:1-nél 1,70
« Utoljára szerkesztve: November 30, 2021, 10:02:08 am CET írta Sound »

Nem elérhető Sound

« Válasz #1070 Dátum: November 30, 2021, 10:11:53 am CET »
Sziasztok!

Tegnap buktam a gurut…9 fogadás -4 egység.
Írhatnék egy elemzésért még 2000 ft-ért, de ezt most nem érdemlem meg, elengedem inkább és koncentrálok arra, hogy az éves mérleg decemberben megmaradjon pozitívban!

Nos a Kecsó meccsen az overem is megégett (felrúgtam az alapszabályt – egy meccs egy tipp…), és így mínuszra vágtam a fogadói hónapomat is. Pedig nagyon borult a pálya a hazaiak felé….

Ma
Rossz a Juventus, Salernóban illene nyerniük (1,30) – nézem, és ha adja a vendég siker fogom!

Sajnos a koraesti meccsekhez nem fogok odaérni, így inkább elengedem, pedig az Atalanta tutti jó lenne egy overre (a 2,5 over lett volna az utolsó gurum…). Jó lesz, ha este 20:00-ra hazaérek ma.

üdv,
sound

Nem elérhető Sound

« Válasz #1071 Dátum: November 30, 2021, 22:00:05 pm CET »
Juve meccsén 1,5 over 0:1-nèl 1,34
« Utoljára szerkesztve: Tegnap - 16:07:50 írta Sound »

Sportfogadas.org

Exkluzív!
« Válasz #1071 Dátum: November 30, 2021, 22:00:05 pm CET »

Nem elérhető Sound

« Válasz #1072 Dátum: Tegnap - 16:50:44 »
Sziasztok

Sikerült a saját fogadásaimat 0-!!!-n zárni novemberben…
0,34 egységnyi tét volt a hiány – ennyin kötöttem a Juve over 1,5-et, ami jött.

Remélem jobb lesz a december, s írom is a mait:
19:00
Belenézek a Sturm Graz meccsébe, aki eléggé szétesett az utóbbi időben, szétszedi őket a kettős terhelés. Az Altach is jó szar formát mutat, nyerni kellene a graziaknak! 1,50-en nyit.

Van 3 overes meccs:
20:45
Sassuolo – Napoli
Mindkét csapat gól gazdag összecsapásokat tol. A Po síkság szélén ilyenkor taknyos, ködös az idő kíváncsi vagyok mi lesz.

21:00
Real – Bilbaó

Menő most a Real, általában azért 2 gólt lő meccsenként, meg kell várni az időt s fogni egy kényelmes overt 1:0-nál az 55. perc környékén.

21:15
Nehogy már kihagyjam a liverpooli rangadót. Az angolok hétvégi koradélutános meccskezdései nem kedveznek nekem. Esti sávban meg ritkán van nagy meccs (hétfőn este a középcsapatok kapnak tv-sávot..), most viszont könnyű overt remélek!
üdv, sound

Nem elérhető Sound

« Válasz #1073 Dátum: Tegnap - 21:57:23 »
10,5 szöglet over 1,37
Sassu-napoli 0:1-nèl 7 szögletnél
« Utoljára szerkesztve: Ma - 14:02:31 írta Sound »

Nem elérhető Sound

« Válasz #1074 Dátum: Tegnap - 22:18:39 »
1,33
Reál meccsèn 1,5 over 1:0-nál
« Utoljára szerkesztve: Ma - 14:02:07 írta Sound »

Nem elérhető Sound

« Válasz #1075 Dátum: Ma - 14:00:23 »
Sziasztok

Tegnap beledőltem a saját kardomba, rosszkor rossz üzleteket kötöttem…
Napoli – szenvedtek egymással, volt sok szöglet, de gól nem. Szerződtem még 4 szögletre 35-38 perc alatt (addig volt 7), erre pillanatok alatt 0:2 – ekkor tudtam, hogy cumi. Tulajdonképp fél óra alatt több gól esett, mint szöglet 4 gól, 2 szöglet. Az elvem 0:0-nál hullámzó meccsnél pont az, hogy erőködnek, viszont csak sarokrúgásig jutnak, hát itt nem ez történt!

Real – kézenfekvő volt 1:0 után, hogy lesz még gól! Az Athletic ment, mint a golyó Courtois nagyokat védett, s benne volt, hogy egy kontrából rárúg még a Madrid.

Nos a para, hogy mindkét üzletet megkötném, ha újra ott lennék. Szerintem szerencsém sem volt bosszantó mínusz két egységgel kezdeni egy hónapot.

A máról:
Lazio – Udinese

Azt gondolom, hogy 1-es, s 2,5 over. Meglátom, mit tudok ebből élőben kihozni.

üdv, sound

Sportfogadas.org

Exkluzív!
« Válasz #1075 Dátum: Ma - 14:00:23 »